Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Objectivo wiem że może drażnić ale teraz pomyśl w drugą stronę cały czas jest tylko Messi nie uważasz że to jest też już trochę przesadzone? Pytam bez żadnych uszczypliwości oczywiście
0
@Objectivo dlaczego Messi znowu? a nie może być Luisito? Albo Antek? A po drugie są zachwyty bo jest w top 5 zawodników na świecie a my Polacy powinniśmy być dumni że mamy takiego grajka a nie narzekać na niego. Ja tam chcę żeby lewy strzelił dzisiaj ze 2 albo 3 bramki ale Barca ma to wygrać i koniec
0
@Tomek54321 wiem o co chodzi. Dlatego jak mu tak bardzo niby zależy na powrocie to przyjmie kontrakt taki żeby naszego budżetu nie pogrążyć w innym wypadku nie ma na to szans i tak jak mówisz ansu grałby bardzo mało
0
@Ney91 jestem tego samego zdania ale tak jak kolega @Tomek54321 pisze 180 mln za gracza w tym wieku to przesada choć myślę że dużo z marketingu by się zwróciło ale kontrakt max 15mln dla niego
0
Nie mogę tego czytać tylko Messi Messi i Messi. Czy my mamy zespół FC Messi? Jesteśmy drużyną i albo wygramy jako drużyna albo przegramy jako drużyna.
0
Wspaniała wiadomość ale obu nie grał jeszcze do nowego sezonu
0
@Mat_Cat znasz jakiś bez objawowy przypadek choroby który później zmarł na koronowirusa? Dla mnie to brzmi jak sajonsfikszion hehe
0
@Odcinkowy @Mat_Cat chcecie to srajcie dalej pod siebie i bójcie chorob bezobjawowych. Jak jak nie mam objawów to jestem szczęśliwy i zdrowy. Tak nie mam pojęcia o medycynie ale dla mnie to jest śmieszny wirus który odziwo wychodzi również w owocach drzewach itp.
0
@franegpro jak bezobjawow to co to za choroba? Jestem chory. co Panu dolega? Nic. To jest bezsensu
0
@Mat_Cat a może to jest rtg po zapaleniu płuc dzbanie
2
@socha to możesz dołączyć do redakcji i z meczyków podawać wiadomości ale pewnie Ci się nie chce wolisz tylko krytykować.
7
@franegpro weź przestań to jest jedna wielką ściema. Widziałeś chorobę która objawia się bezdechem i gorączka ale bezobjawową?
1
@tobiasson92 jak jest jego wynalazcą to i go skończy
0
@Cochise nawet jak nie przedłuży to zostanie tam do końca kontraktu bo szejk go nie wypuści a wtedy będzie już za stary żeby biły się o niego największe kluby
0
@DonVincenzo idąc twoja droga to by nie było trenerów. dowidzenia
0
@DonVincenzo oo jaki polonista się znalazł a to dziwne skoro Blanc zaoferował się Barcelonie. Myślisz naprawdę że taki trener jak straci pracę leży i czeka aż do niego zadzwonią? Jesteś taki gł.... czy udajesz? Dla mnie to mają managerów którzy im nagrywają pracę.
0
@DonVincenzo no nie mam ośweć mnie jak trener szuka pracy
0
@DonVincenzo mordo nie jestem pepem la rambli tylko jestem pewien że on ma większą wiedzę niż takie podlotki jak Wy i skoro nie gra taki Puig czy kto inny tzn. że tamten zasługuje bardziej. Ja was też rozgryzłem. Złóż cv do jakiegoś klubu i pokaz jaką masz wiedzę z la ramblii.
0
Następcą Messiego jak oni są praktycznie w jednym wieku. Co on ćpa?
0
@DonVincenzo pomyślałem o de Jongu bo a nie pomyślałeś że trener woli de jonga wyżej niż na DM-ie bo na przykład de Jong radzi sobie tam lepiej niż inni. Czasami pomyśl a może będziesz mądrzejszy
1
@MaŁolat widzisz Pique stary Umtiti wieczny szpital a Ty chcesz sprzedać młodego Todibo? Ja bym go zostawił. Lenglet todibo araujo Pique i ewentualnie Garcia jeśli kupią.
0
@MaŁolat i daj im trochę czasu zaufaj a efekty przyjdą
0
@MaŁolat widzisz taka jest różnica że na swój klub złego słowa nie dam powiedzieć bo ten klub to moje życie nawet jakby grali w 3 lidze a ty mimo zwycięstwa dalej narzekasz i dla mnie taka osoba jest zerem a nie kibicem Barcy
0
@MaŁolat podejrzewałem że nie trenujesz bo narzekasz na trenera i piłkarzy a gówno wiesz co się dzieje w szatni i na treningach a najwięcej masz do powiedzenia a ktoś kto ma jakiekolwiek pojęcie o tym co dzieje się w drużynie nie będzie gadał głupot. A ty widzę nakręciłeś się na i nie dociera do ciebie że przyznałem rację że zmiany w drugiej połowie powinien przeprowadzić ale skąd wiesz czy może nie mieli jakiś dolegliwości i wolał ich przetrzymać na ławce żeby byli dostępni na następny mecz. Trzeba czasami używać mózgu jak się go ma.
7
Lepiej niech dembele nam nie pomaga w Lizbonie tylko spokojnie trenuje do rozpoczęcia nowego sezonu
0
@MaŁolat akurat tępy to chyba jesteś Ty pisząc takie rzeczy. Akurat geniuszu co do piłkarzy to gra takimi piłkarzami jakich dostał po Valverde. Nie mógł sobie wymieniać ani kupować piłkarzy których by chciał. To tak dla informacji. Po drugie jak jesteś takim geniuszem powiedz mi dlaczego nie trenujesz żadnej drużyny skoro to takie proste? Łatwy pieniądz przecież jest do zrobienia skoro pies może trenować. Po trzecie raczej w każdym zespole wynik jest zasługą piłkarzy. A przecież jak by nie patrzeć przyznałem rację że zmiany na koniec by się przydały.
24
Gol Messiego wczoraj nie uznany. Gol Benzemy z Sociedad gdzie bardziej ewidentnie zagrał ręką uznany. Nie wierzę co Ci sędziowie mają za kryteria. Wczoraj Messi to chyba kroplą potu tą piłkę.
1
A bramka Messiego uznana tego już nie powie. Oj panie trenerze nie ładnie. I nie zgodzę się co do bramki Lengleta
0
@MaŁolat czekałem właśnie na taką odpowiedz. Teraz pomyśl że może trener ustawił de jonga wyżej bo bardziej mu pasuje do taktyki tam. I kto się kompromituje? Narazie chyba Ty.pomyśl czasami jak trener a nie jak małolat. Bo wynik go broni. A moim zdaniem Rakitic że swoich zadań wywiązał się dobrze. Jedyne z czym się zgodzę to że Messi i Suarez powinni zejść ok 75 min
0
@Hiacynk to miała być nasza gwiazda jednak głowa za słaba jak u Cou