Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo ale teraz pytanie czy jest to opłacalne. Żaden kandydat nie jest przygotowany żeby odrazu przejąć klub. Oczywiście jestem za odejściem Bartka ale czy to coś zmieni w następnym sezonie?
6
@Herato a kto to wiedział że nie wypalą
0
@cules100pro dobra ty masz swoje racje ja mam swoje szkoda mi czasu. Ja jestem świecie przekonany że zapłacili by za niego i tyle.
0
@Triv44 ja chce zwycięstwa city w LM
0
Bartomeu i piłkarze to jednak mają kupę szczęścia że kibice dalej na stadion nie wejdą bo by ich zjedli chyba
0
@cules100pro no to masz ligę włoską jeszcze tam dziadków biorą z chęcią
0
@cules100pro jasne Arsenal, Napoli, Milan lubi starszych i doświadczonych
0
@cules100pro i Dest
0
@cules100pro przestań wzięli by go jeszcze za ładnych parę baniek
1
@FC1899Barca a teraz powiedz ile Messi strzela i asystuje kiedy jest awans
0
@cules100pro Busi za darmo za zasługi?
1
@Tom1964 jakim trzeba być debilem żeby pozbywać się jednego z najlepszych bramkarzy po jednym słabszym meczu? Cały sezon najróżniejsza forma każdy go chwali
15
@LaRoja nie wierzę on musi być madritista i chce żebyśmy ugrzęźli na dnie na lata
0
@FafitFCB i jeszcze nawet koledzy nie potrafią mi podać piłki
3
Najlepsze : przez tą kompromitacje będzie rewolucja w Barcelonie
Najgorsze : to jest to że w ogóle ten mecz się odbył i wyszliśmy na boisko
1
Tak sobie myślę te koszulki są tak samo h... jak nasze zaangażowanie. Następny sezon będzie nasz bo mamy prześliczne koszulki
1
@BarcaInfo nie wierzę w to. Zwolnią trenera i na tym się skończy i ewentualnie sprzedadzą ze 3 piłkarzy w podeszłym wieku
0
@Statistics a pamiętasz jak krisztijano płakał po Lyonie? Pewnie ty panienko razem z nim
24
@Statistics won. Real odpadł tak dawno że nawet nie pamiętam kiedy to było
0
Geri powiedziałem wszystko co chciałem usłyszeć nie odnoszę się do trenera czy piłkarzy. To jest jednoznaczna odpowiedz Bartek Adios.
0
@Kireczkowaty przychodzą lepsze i gorsze czasy. Teraz przyszedł czas na zmiany i tyle. Za dwa lata będziemy znowu na topie zobaczysz i dalej będzie rywalizacją między nami. Tak będzie zawsze.
2
Ni rozumiem decyzji trenera Puig i Rakitic rozgrzewali się od 45min i na boisko nie weszli to po co trener im kazał się grzać tym bardziej że Puig mógł sobie pograć żeby zbierać doświadczenie
0
@FCBeSeM może już w grupie?
0
@Pawlak1992 bo jakby był dwumecz to by nas oszczędzał a tak mówią strzelimy w jednym odrazu
0
@KSSniper remis
0
@Repcak22 ja już tyle pierdolnołem że więcej nie zniosę
0
@barteq super kiedy po odbiór?
0
La rambla huczy???
1
@TheGoldenEleven pięknie napisane
0
@itmustbejoke dobre, ja jak przyjdą jechowi to porozmawiam z nimi o moim Bogu