Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 no to wymieniłeś kto ma grać więc w czym problem?
0
@Coutinho007 szanuje to co mówisz co mówisz ale wczoraj wygraliśmy ostatnio też więc spoko nie zawsze gra się pięknie. Ostanie 10 sezonów i nasze 7 zwycięstw. Ja jestem dumny ze jestem kibicem Barcy i nie będę narzekał na swoich ulubionych piłkarzy za jeden nie udany sezon z niecierpliwością czekam na następny
6
Młodzi powinni pomóc rezerwom. W pierwszym zespole ma kto grać a lepiej będzie jak zrobimy awans
0
@Coutinho007 widzę ty to taki pewny siebie i tylko narzekasz. Mam jedno pytanie od kiedy kibicujesz Barcelonie? nie twierdzę że mamy stać w miejscu ale twierdzę że gra się całkiem inaczej
0
@Messibestplayerintheworld chociaż w piłkę trafił bo Antek się machnął hihi
0
@ViscaBarca123 Sancho, Dest, Eric Garcia, Tonali, Havertz
0
@masq a od kiedy można sobie trzymać pume na chacie? Raczej to jest niebezpieczne zwierzę
0
@daniel32778 a ile bramek ma Suarez w ostatnich dwóch latach?
1
@NeroTFP skoro nie ma swojego faworyta to nie idzie. Jej prawo.
0
@Coutinho007 tylko napewno taki Espanyol nie grał z eibarem tak cofnięty jak z nami więc z automatu teoretycznie łatwiej się gra
2
Gram w fife Barca i Dembele chodzi na skrzydełku jak złoto. Pięknie by było jakby w realnym meczu tak grał ale cóż..... raczej jest to nierealne
1
Kupiłem na mecz Barcy piwko Leżajsk i było tak samo do dupy jak druga połowa Barcy. Nie polecam kupować tego dziadostwa.
0
@Elosek hmm a gdzie wygrał poza Hiszpanią
1
@LuisSalvano były Realowiec to wiadomo że musi mieć dużo karnych
0
@seba7 most Karola, jakiś zamek ale nie pamiętam gdzie dokładnie i jaki, dzielnica bogaczy można zobaczyć naprawdę super auta i najdroższe sklepy w Europie, no i stadion slavi albo Sparty
1
@MesQueUnClub96 a trójce złotej piłki i tak będzie Ronaldo a Lewy poza pierwsza piątka
0
@lukas10 nie twierdzę że nie ale młodego trzeba spokojnie wprowadzać na chociażby ze względu na jego posturę
3
I na co było stękać wszystkim że Puiga nie ma? Chyba trener słuchał rambli
0
@lukas10 a może słabo się na treningach prezentuję nie pomyślałeś?
1
@Bocheno1 bo połowa dalej nie wie że to tylko przypuszczenia. Myślą że to trener już podał skład hahaha
2
@tobiasson92 tu akurat się zgadzam z Panem Dudą
0
@Harnas2 nie twierdzę że grają brzydko bo grają fajnie ale tracą dużo bramek a to w LM może być decydujące
0
@Harnas2 widziałem ale jakoś kariery im w LM nie wróżę ale chciałbym bardzo żeby zaszli jak najdalej
0
@Unkas przestań lorente niech sobie mieszka w tym Madrycie
0
Losowanie pod PSG. Zdecydowanie
0
@NeroTFP 1.Messi
2.Cristiano lub Di Stefano
3. Xavi
0
@Volk sędziowie ich uratują jak się pogubią
0
@kombo13 ja bym się pocioł hehe
0
@swiergol2 bo takich drużyn się nie stawia
0
@Yoshi94 okej przyjmuje twoje zdanie ale pamiętaj w każdej drużynie musi być chłop od czarnej roboty. Roboty której zwykły kibic nie jest w stanie ogarnąć. Nie możesz grać samymi technikami