0

@pawel0304 nie lubię skośnookich

1

@betonito jesteście wszyscy zajeb.... mówiąc po jednym meczu że Pep się kończy. To powiem wam że Bayern też przegrał 4:1 i odrazu widać że trener nie ma pomysłu na ten zespół

1

Bo wszyscy są kozakami z naszej kadry i Ci co nas opuścili też tylko trzeba odpowiednio ich z motywować

1

@Shvedu po co Ci Onana? Na ławkę?

9

@rubbishartur kubo to zdrajca nie przypominaj nam jego

0

@Mihcim jak jeden zespół gra bardzo dobre zawody to drugiemu się nie chce. Dokładnie tak samo jak było z Bayernem. Więc jeżeli będziemy grali dobrą piłkę przeciwnicy zawsze będą słabsi

0

@escarabajo najlepsze : nie będziesz pisał więcej
Najgorsze : niestety tylko do następnego meczu
Ps. Pozdrawiam

5

@PeteR10 a dlaczego bo gra na swojej pozycji i Koeman jako jeden trener miał jaja żeby zmienić ustawienie a nie grać naszym DNA Barcy

0

@Mihcim bo Villarreal nie chce poprostu przyjechali postać 90 min jak czytam takie opinie to scyzoryk się otwiera

0

@Rudi35 identycznie jak my ze go nie zostawiliśmy

0

@Bobo25 w sumie tak tylko problem w tym że gimnazjum to kończyłeś Ty bo Ja do gimnazjum nie chodziłem. Tylko pytanie czy je skończyłeś?

0

Sergi nic na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika.

0

@Bobo25 akurat mam odpowiedni wiek. Ty jesteś dzieciakiem bo wiesz że nie ma dobranocek. Za moich czasów były. Więc o 19:00 do łóżka i idź spać. Mamusia Ci zaśpiewa kołysankę.

1

@Nano22 w sumie jest za a nawet przeciw

0

@semafor niech da z siebie maxa 60 min i będzie super

1

@lucca87 tak to jest ze najpierw chcieli Desta i krytykowali że go nie kupują jak go kupili to muszą krytykować że go kupili. Poprostu taki naród la rambli.

0

@Majsteer takie samo zdjęcie zrobiłem tylko z drugiej strony trochę ręce im się pomyliły

0

@kiper09 Messi musi biegać jak Suarez nie ma innego wyjścia oddali dzika z przodu to musi być teraz następny @Bobo25 jak Ci się nie podoba nie musisz oglądać. Poprostu idź spać po dobranocce.

0

@BarcaInfo najwyżej się wymienimy z Bayernem jak będą słabo grali oboje

4

@xBoMBoWiECx nie ma topu każdego nienawidzę.

0

@MarioVeB! Dokładnie z Roberto jest tak samo jak kiedyś z Wawrzyniakiem na lewej obronie w reprezentacji polski grał cały czas a narzekali na niego i szukali cały czas innego a on i tak grał. HAHA

0

@maatiixx na bokach oborny

0

Za Busiego Pjanic i byłoby spoko

0

@Bobo25 dla mnie ale nawet zdjęcie zrobiłem jak linie wyrysowali i nie ma bata że zrobili to dobrze @RR no tak wiem od barku liczą

0

@Bartunek a śmierć można o szukać

0

@_Specjalista dla mnie był tak samo jak przy czerwonej kartce. Na powtórce wyrysowali linie tyle że obrońcy betisu lewej ręki czyli bliższej bramki a jovicia lewej czyli tej dalszej od bramki i do tej pory nie rozumie dla czegoś

1

@Criss18Barca bo to stękają same głąby które mało znają się na piłce

0

@Yoshi94 fajny jesteś to wytłumacz bo nie rozumiem. Pomożesz plisss

0

@wroner co to jest CPS?

0

Hmmm to my znowu kupujemy pomocnika i będziemy robić z niego obrońcę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?