Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawel0304 nie lubię skośnookich
1
@betonito jesteście wszyscy zajeb.... mówiąc po jednym meczu że Pep się kończy. To powiem wam że Bayern też przegrał 4:1 i odrazu widać że trener nie ma pomysłu na ten zespół
1
Bo wszyscy są kozakami z naszej kadry i Ci co nas opuścili też tylko trzeba odpowiednio ich z motywować
1
@Shvedu po co Ci Onana? Na ławkę?
9
@rubbishartur kubo to zdrajca nie przypominaj nam jego
0
@Mihcim jak jeden zespół gra bardzo dobre zawody to drugiemu się nie chce. Dokładnie tak samo jak było z Bayernem. Więc jeżeli będziemy grali dobrą piłkę przeciwnicy zawsze będą słabsi
0
@escarabajo najlepsze : nie będziesz pisał więcej
Najgorsze : niestety tylko do następnego meczu
Ps. Pozdrawiam
5
@PeteR10 a dlaczego bo gra na swojej pozycji i Koeman jako jeden trener miał jaja żeby zmienić ustawienie a nie grać naszym DNA Barcy
0
@Mihcim bo Villarreal nie chce poprostu przyjechali postać 90 min jak czytam takie opinie to scyzoryk się otwiera
0
@Rudi35 identycznie jak my ze go nie zostawiliśmy
0
@Bobo25 w sumie tak tylko problem w tym że gimnazjum to kończyłeś Ty bo Ja do gimnazjum nie chodziłem. Tylko pytanie czy je skończyłeś?
0
Sergi nic na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika.
0
@Bobo25 akurat mam odpowiedni wiek. Ty jesteś dzieciakiem bo wiesz że nie ma dobranocek. Za moich czasów były. Więc o 19:00 do łóżka i idź spać. Mamusia Ci zaśpiewa kołysankę.
1
@Nano22 w sumie jest za a nawet przeciw
0
@semafor niech da z siebie maxa 60 min i będzie super
1
@lucca87 tak to jest ze najpierw chcieli Desta i krytykowali że go nie kupują jak go kupili to muszą krytykować że go kupili. Poprostu taki naród la rambli.
0
@Majsteer takie samo zdjęcie zrobiłem tylko z drugiej strony trochę ręce im się pomyliły
0
@kiper09 Messi musi biegać jak Suarez nie ma innego wyjścia oddali dzika z przodu to musi być teraz następny @Bobo25 jak Ci się nie podoba nie musisz oglądać. Poprostu idź spać po dobranocce.
0
@BarcaInfo najwyżej się wymienimy z Bayernem jak będą słabo grali oboje
4
@xBoMBoWiECx nie ma topu każdego nienawidzę.
0
@MarioVeB! Dokładnie z Roberto jest tak samo jak kiedyś z Wawrzyniakiem na lewej obronie w reprezentacji polski grał cały czas a narzekali na niego i szukali cały czas innego a on i tak grał. HAHA
0
@maatiixx na bokach oborny
0
Za Busiego Pjanic i byłoby spoko
0
@Bobo25 dla mnie ale nawet zdjęcie zrobiłem jak linie wyrysowali i nie ma bata że zrobili to dobrze @RR no tak wiem od barku liczą
0
@Bartunek a śmierć można o szukać
0
@_Specjalista dla mnie był tak samo jak przy czerwonej kartce. Na powtórce wyrysowali linie tyle że obrońcy betisu lewej ręki czyli bliższej bramki a jovicia lewej czyli tej dalszej od bramki i do tej pory nie rozumie dla czegoś
1
@Criss18Barca bo to stękają same głąby które mało znają się na piłce
0
@Yoshi94 fajny jesteś to wytłumacz bo nie rozumiem. Pomożesz plisss
0
@wroner co to jest CPS?
0
Hmmm to my znowu kupujemy pomocnika i będziemy robić z niego obrońcę?