1

Dlaczego nie skoro jest taki super to niech rotuje się z Messim. Messi i tak już praktycznie odchodzi lub kończy karierę to coś go nauczy jeszcze

0

@Przemson Messi jest wyjątkiem

2

Nie dość że za darmo to jeszcze mamy płacić kontrakt. Do czego to doszło. To wolę żeby wszyscy tacy zostali i będą siedzieć na trybunach a może będzie dużo kontuzji to wtedy się takich weźmie i zagrają. Lepiej mieć zawodnika niż nie.

0

@Ghotti nie każdy jest stworzony do języków ale widzę chyba Ty tylko wrzucasz bo tłumaczenia dalej nie widzę

0

Barca skupia się na oddaniu zawodników a nie sprzedaniu. My przecież nie sprzedajemy jesteśmy tak bogaci ze oddajemy za zasługi

2

@Quarhodron ja byłem parę lat wstecz na LM z Ajaxem i Pucharze Króla. Na LM Leoś ustrzelił hat trick 80tys ludzi wstało i krzyczało Messi Messi Messi chwilą nie do zapomnienia ale puchar miał to w sobie ze miałem fajna miejscówkę bo byłem za ławka rezerwowy champions Barcy i naprawdę fajnie z bliska się wszystkich widziało ale grał skład wymieszany i bez Messiego. Szczerze każdy mecz w którym Barca zwycięży będzie idealny na ten pierwszy.

0

@Ghotti wszystko fajnie tylko przetłumacz jak wstawiasz po angielsku

2

@Fabik87 no to rewolucja po h... Jeszcze gorzej niż było

0

@lukaszbarca15 nie wiem jak było nie byłem w szatni Liverpoolu ale nie wydaje mi się że był słabszy. Zresztą pewien Kirkland też bronił a był dużo słabszy niż Jurek a bronił tylko że był młodym angolem

0

@Prezes_sycylijczyk wszystko w porządku. Wielki szacun dla Ciebie za to.

0

@Uukasz_93 a ja myślę że Messi może grać jako fałszywa 9

0

@Prezes_sycylijczyk ty tak codziennie?

0

@lukaszbarca15 chyba się mylisz. Wogole pamiętasz te czasy? Czy tylko to że siedział na ławce w Madrycie?

0

@`Sin w nocy się śpi a nie pracuje

4

@kaamil1910 czyli też transfer tyle że z klubu

2

Błąd.. W Marce napisaliście że Diaz trafił do Realu a na okładce jest ze trafil do Milan.

0

@lukaszbarca15 no napewno tylko dudek to samo robił jeszcze w klubie

0

@lukaszbarca15 każdy ma swoje zdanie. Dla mnie Jurek zresztą widać w jakich klubach grali obaj panowie

0

@lukaszbarca15 bo lewy strzela? Dudek był jednym z najlepszych bramkarzy też wygrał LM

0

Nie wiem czy to tak źle wyglądało naprawdę? Oglądałem w pracy i nie byłem zbytnio skupiony ale kilka akcji i klepek nam wyszło chyba

0

@Uukasz_93 za czasów Nawalki fajnie się oglądało

0

@lukaszbarca15 Jerzy Dudek też był kozak

0

@Encore vvd co to?

4

@oZinho święte słowa

5

Kocham Leosia ale zadra zostanie. Mógł przemówić wcześniej i byłoby po sprawie.

0

@ForcaMilosz powiem Ci słabe porównanie. Bo wyobraź sobie że masz ten gruz i możesz oddać go za darmo ale jest kumpel który z tego gruzu może coś stworzyć i będziesz w końcu na tym gruzie na plus. Oddasz za darmo czy zaryzykujesz?

0

@Batys lepiej powiedzieć o nim doświadczony zawodnik niż młody

0

Wygląda na to że będę płakał dopiero za rok ale tli się we mnie nadzieja że wygramy puchary i Messi zostanie ale nie jako kapitan.

2

@MESSIah16 podejrzewam że Bartek nie wierzył że Leoś chciał odejść i potwierdzał mu aż wkoncu Messi go zaskoczył.

1

Teraz pytanie ile prawdy było w tym co mówiły pismaki a ile prawdy jest w tym co mówi Leoś. To dowiemy się za parę lat jak Leoś skończy karierę i wyda książkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?