Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo tak myślę, to samo myślę o Xavim. Skoro tam może grać 90 min to tu mógłby 45min zagrać. A nawet więcej z jakimś elche czy levante. Dla mnie wierny jest ktoś kto jest całe życie w jednym klubie.
0
@DaPi zależy jak umalowana bo bez tapety na kolana nie powala
0
@Dari0G ogarnął się po kilku klaśnięciach jak zobaczył że ma inną koszulkę
1
@FCBKUBANO głupie to. Ale spoko zawsze możesz kibicować cudzoziemcom z Rumunii
0
@Rudi35 to mój kumpel mówił że w szpitalu dostali papier do podpisania że jest zarażony w zamian za zastrzyk gotówki
0
@reloaded no raczej nie za bardzo wierny skoro zmienił na Chiny. Wierny to był Maldini, Totti itp.
0
@Kubox do meczyku obowiązek
0
@Wilczeq przyłączam się
1
Brawo Polsko!!! Brawo dla zdrajców oglądających Hiszpanów!!!
1
@macio_944 a trafili na kosmitów typu Messi Ronaldo
1
@Yosemite ale Busi też w składzie więc trenerzy się lepiej znają niż la rambla
0
@JotaBe polska bo jesteśmy Polakami
0
@qbarca rozumiem to tak jak teraz na Griezmana. Bardziej do tego pasuje. Dużo kasy a nie spełnia do końca pokładanych nadziei.
3
@pacior95 jak u nas 26 letni Zieliński jest jeszcze młody i cały czas czekają aż wypali to co oni o 22 letnim mówią że już nic z niego nie będzie
4
@qbarca to akurat złe przykłady. Okej kariery nie zrobili ale spotkań rozegrali nawet sporo. Prędzej bym podał przykład Douglasa, keirisson czy jak mu tam było
0
@zibiku za 10 mln to oni wola sobie zostawić gościa w razie co. Zresztą mają tyle pucharów w tej Anglii że swoje kilka spotkań zagra a tak jak mówisz po roku wszystko możliwe patrz przykład wijnalduma też miał odejść
20
Już Bartek dobrze posmaruje żeby władze się nie zgodziły na głosowanie ze względu na wirusa
0
@Czeresniafcb tylko polska jakby nie grali jesteśmy Polakami
0
@tomFCB o co chodzi?
0
@mindbender84 już Bartek dobre pieniądze tam ciągnie skoro trzyma się stołka nogami i rękami
0
@emkastylez bardzo dobrze zrobili. Mają zawodnika na cały sezon tak jak pisali sezon długi spotkań bardzo dużo więc za te parę euro co proponowaliśmy to lepiej dla Pepa że ma zawodnika. Też powinniśmy się tak zachowywać a nie oddawać za bezcen
1
Jak Bartek odjedzie i jego szajka to zaoszczędzimy dużo na ich pensjach.
0
@Szogi nie było komu sprzedawać czy nie było kogo sprzedawać?
0
@DaPi ja się zawsze liczę
0
No to hit. A mogło być jeszcze plus 50 mln że sprzedaży a nie tylko 80 mln oszędności.
0
@DaPi taa a co?
1
@gurales lózik xd.
0
@ProMILs najważniejsze że zaoszczędzimy na pensji bo przecież to jest najważniejsze w polityce transferowej
1
Czyli grać nie będzie. Niech ludzie zrozumieją że to jest zawodnik max na zespół pokroju elche czy cadiz
0
@Maciek069 kupią depaya za 10mln w styczniu jak okienko otworzą