1

Setien po raz drugi w roli trenera pokonuje FC Barcelonę na Camp Nou.

0

@MesQueUnClub_87 Zasłużenie, Suarez potykał się o własne nogi. Jak nie strzela goli to nie ma z niego pożytku na boisku, ale na własne szczęście często mu piłka pod nogami ląduje. Zmarnuje 10 setek, żeby strzelić w końcu coś ładnego. Zakała i jednocześnie skarb.

25

W końcu zobaczymy coś nowego. Już rzygać się chce tym programem 30+. W drugiej de Jong za rakiticia.

0

Sypie nam się trochę ta twierdza. Ciekawe czy to przez brak kibiców.

1

@noface Spokojnie, już niedługo dziadki pójdą na emeryturę.

3

Wymieńcie go, sprzedajcie, nie marnujcie chłopowi kariery. Znowu ciało obce. Nie pasuje do tego klubu. Aż szkoda patrzeć.

1

Puig w składzie i od razu buzia się cieszy!

0

@geass Takie rzeczy to mawiał tylko Mourinho przed meczami z San Marino :) Jest coś takiego jak szacunek w piłce nożnej i głośno się nie mówi takich rzeczy nawet z dużo słabszym rywalem.

3

Zawsze się łudzę, że oni tylko stoją i nic nie grają, bo zbierają siły na kolejny mecz, a potem się okazuje, że to w zasadzie u nas stałe. Tak jak za Valverde kiedy graliśmy na Camp Nou to był spokój do pewnego momentu i super, jak tak będziemy grać to liga mistrzów nasza, a potem banalny wyjazd ligowy i straty punktów z drużynami z dołu tabeli.

4

Ciekawe czy Napoli przejdziemy jeśli chłopaki myślą, że osiągnięcia przeszłości i umiejętności same załatwią sprawę. Chyba wszystkie kluby oprócz Barcelony są zmotywowane żeby gryźć murawę i oddać serducho na boisku jako drużyna. Z Bayernem powinno być nieco trudniej niż z Espanyolem.

0

Prawie złamał Pique nogę i żółta?

0

Kolejny mecz bez Fatiego, szkoda. Więcej czasu dla naszego Trio...

3

Spokojnie, w drugiej połowie wejdą Ci którzy mają energię i zależy im, żeby coś z Camp Nou wywieźć .

5

Oby dziś z tej frustracji nie pokopali za bardzo naszych.

5

A tu myk, Neymar w Barcelonie, Mbappe w Realu.

0

@Hiacynk Messi w ostatnich 4 meczach zaliczył 6 asyst. Bez wątpienia podtrzyma passę. Ja mam na niektórych stronach podane, że już jest 20 asyst, nie wiem kto mówi prawdę, a kto nie.

40

Nie tylko zawodnicy cieszyli się grą. My też cieszyliśmy się móc to oglądać. Oby było takich meczów.

3

@monsterrize Od razu średnia wieku spadnie c_c

16

Szkoda, że już się kończy. Jak przyjemnie się ogląda to za szybko czas leci, a dawno teog nie było :P

1

Puig i Fati na boisku, pięknie grająca Barca, Dobry występ Griezmanna, Stabilny Vidal czego chcieć więcej?

0

Chłop odetchnął

1

I godziny treningów strzelania na marne xD

0

W końcu trafił czysto. Ładny gol.

2

Typowo, Messi błąd i tracimy gola po kontrze. Teraz Messi hat-trick jak w meczu z Sevillą.

0

Widać nowy pomysł na Griezmanna i ustawienie Messiego, dobrze to wygląda na razie.

1

@Tasde Robi Show, ja się bawię wyśmienicie

0

Co ten Vidal xD

0

@zodiak_10 ... Ważne jest, że ładnie gramy tum tum tum ...

0

@MaTt_BarcaFan Semedo Out, Roberto In!

0

@Kajtek77 Przecież tak było i działało, ale pamiętasz co się stało :b

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?