MrRipley
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@Rust_Cohle NO NIE WYTRZYMAM! XD
1
Biedny Suarez... xD
6
@Litman Będziesz oglądał go jako Pivota z Busquetsem u boku. Żarcik xD
1
@Pilka_jest_okragla Jeszcze jakby czyste konto zachować :D
70
Zmiana zarządu wszystkim wyjdzie na dobre.
1
@Paulinho1912 Za każdym razem coraz bardziej sfrustrowany przy tym wybieganiu :D Nie dziwię mu się. Ani De Jong, ani Busi mu tych piłeczek nie dostarczali chociaż mieli czas, miejsce i obawiam się że... widzieli. :D
1
Nasz kochany pivot o dziewięciu twarzach okradziony z gola! Skandal :D
1
@patataj Już mi się to podoba, ale czekam na końcowy gwizdek z oceną. Fajnie ich przygotował, biegają chłopaki.
0
Ależ przycelował. Brawo Fati, będzie dwucyfrówka w tym sezonie:P
0
@szymek029 Jak mu tam idzie?
1
@PolskiBarcelonista10 Bayern też się przed nami otworzy jak Villareal i to go zgubi, spokojnie.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie zapomnij, że mamy też najbardziej marketingowego prezydenta na świecie.
0
@ObiektywnyKibic121 Chyba jednak nie marketingowo.
0
@ObiektywnyKibic121 Rozumiałem Setiena, który drżał o posadę i w każdym meczu wystawiał dziadków w obawie przed utratą stołka w razie klęski młodzików, ale Koeman to chyba nie ten typ. Mam nadzieję, że chce mieć tylko dobry debiut w lidze, a potem będzie bardziej "ryzykował". Zresztą mamy do dyspozycji 5 zmian na mecz więc chcąc nie chcą będzie musiał nimi rotować.
0
@ObiektywnyKibic121 Szkoda zwłaszcza dlatego, że zaliczył znakomity występ już za Koemana, powienien wprowadzać go do składu. Już niedobrze mi się robi widząc ciągle tę samą linię obrony (tym razem bez Semedo).
0
Dawać mi tu Bayern w grupie, drugie miejsce i Liverpool w losowaniu par! Taki żarcik.
0
Oby dostał u nas dużo minut i pokazał się z dobrej strony.
6
Przynajmniej miejsce dla Antosia na 9 sie znajdzie HEHE. Już za te 7 mln można go było zostawić w drużynie, dać mu tam połowę gier rozegrać, z ławki czy w wyjściowym, strzelić parę bramek, dać parę asyst, zbudować fizycznie skoro tak już stawiają na te treningi i z formą to byłoby genialny zmiennik skoro i tak mamy "dominować", a Luis wie gdzie się w polu karnym się znaleźć.
0
@semafor Doszło do tego, że skrzydłowego w ofensywnie grającym klubie za ponad 100 baniek można na siłę chwalić tylko za działania w obronie i zaangażowanie?
0
@OsehShalom Firpo to się nadaje... Na skrzydłowego albo wahadło.
1
@G9 Cóż to, jakiś komentarz z ery Setiena i jego Barcelony z pierwszym strzałem w 80 minucie? Zagrali świetny mecz, powinno być przynajmniej z 4-0. Przeciwnicy nie mieli żadnych szans prócz jednej akcji w końcówce gdzie u nas wszyscy zaspali i stali jak widły w gnoju. Niech drużynka się dotrze i będzie git. A co do Griezmanna to można by zrobić wszystkie transfery jakie chcemy (Dest, Garcia, Depay) i jeszcze miejsce dla kogoś na boisku za jego sprzedaż.
1
@scotti Oby u nas, a nie w Liverpoolu czy innym United.
1
Totalna dominacja, dobry mecz, brakuje tylko goli i dokładności. Dawać zmiany.
1
Jeszcze tylko Suareza brakuje, a Griezmann na skrzydło zamiast Fatiego, bo za młody i można grać. Przez brak Rakiticia i Vidala jesteśmy skazani na takie nowości jak Coutinho i De Jong. CZARNO TO WIDZĘ OJ CZARNO. Ja bym jeszcze oprócz Puiga sprzedał Ter Stegena bo wiecznie kontuzjowany i jakoś styknie na pokrycie długów Bartomeu.
1
Brawo Bartomeu, wygrałeś. Ktoś inny będzie musiał wypić piwo które naważyłeś.
3
@BarcaInfo Żaaartowałem Leoś, no daj spokój. Tak w ogóle to Bartomeu mnie do wszystkiego zmusił.
0
Nie zdziwię się jak Messi zostanie, spotkają się z Bartomeu, powspominają dawne czasy, wypiją monsterka, a całe to zamieszanie wokoło to w większości ploty wyssane z palca. Leo się uspokoi, Bartomeu zostanie (niestety) i będzie git.
20
@filip1998 Hehe, Messi złożył wniosek o odejście i wyraził niezadowolenie = Szantaż, wybiera trenerów, nic mu nie pasuje, nie szanuje klubu! Messi rozmawiał Guardiolą i chciał wiedzieć czy ten nie zostanie na stanowisku = JUŻ WYBIERA TRENERÓW W INNYCH KLUBACH I STAWIA WARUNKI. Ale z Ciebie pelikan, otwórz ten dziób szerzej bo lecą kolejne ploty i wszyscy na tej stronce Tobie podobni. Widać niewielu w tej sytuacji potrafi myśleć bez pomocy mediów i innych. Co przeczyta to powtarza, a nawet jak plotki są zdementowane to we łbie już sobie poukładali.
0
@arda Kretynów łatwo zmanipulować:D Na koniec jeszcze by Bartomeu buty czyścili języczkiem jakby to wszystko dobrze rozegrał i zrzucił całą winę na zawodników i ludzi z otoczenia w zarządzie (większość pozwalniał, ale głupek winy w sobie nie widzi)
0
@DonVincenzo Neymar miał osiągalną klauzulę i był wart swojej ceny. Klub zyskał bardzo dużo marketingowo. Szejka stać było na to. Jeśli rozmawiamy już o klauzulach to City lub PSG mogłoby się pokusić nawet o te 700 mln za Leo, ale po co skoro nie trzeba? Barca potrzebuje napastnika, a Lautaro bardzo tutaj pasuje. Gdyby klauzula wynosiła 170 mln pewnie dalej byśmy o tym myśleli tylko targowali na ew. 130 w wymianach ^^.