0

@dafik85 Jeśli Bayern dojdzie do finału to Lewy jednogłośnie wygra. Messi w tym sezonie bez żadnych trofeów. Ronaldo musiałby też pokazać się w lidze mistrzów, a być może już w tej rundzie się pożegna. Jeśli nie to między nimi będzie się toczyć walka, ale sądzę, że to Lewy zgarnie nagrodę bo inaczej faktycznie nazwisko weźmie górę tak jak w ostatnim sezonie gdzie Ronaldo powinien być poza top 5-6, a skończył na podium.

4

@mat32 Stabilizuje się, ma przebłyski. Można go znacznie lepiej wykorzystać. Czasami, aż głupio to wygląda jak wychodzimy z jakąś szybszą akcją, Semedo dostaje na skrzydle piłkę od Messiego, a nasi zawodnicy czekają przed polem karnym i musimy wracać do rozegrania albo czekać na wbiegającego Vidala. Fajnie by pasował do bardziej dynamicznej drużyny, ale to nasza przyszłość. Mam nadzieję, że nie odejdzie.

0

@FCBMati10 Widocznie widział dla siebie większą szansę tam. Nie stałoby się to gdyby Barca bardziej na niego dmuchała. Taki diamencik. Fajne mielibyśmy skrzydła w przyszłości Fati i Kubo.

0

@Ratamahatta Zakładam, że pierwszy lepszy młody talent poradziłby sobie lepiej od Griezmanna, ale tu chodzi o marketing. Po co zdolny młodzik skoro możesz sprowadzić mistrza świata i zyskać na tym hmm... wizerunkowo?

0

@Homeopata8989 Z nami też wyglądał genialnie. Widać jak wielki z niego talent. Szkoda, że go straciliśmy.

0

Może być podobnie jak z Celtą.

2

@Kwiatek67 Może naiwnie tak uważać, ale sądzę, że Messi będzie grał w Barcelonie jeszcze z 4-5 lat. Nie sądzę, żeby kończyło się to tak szybko jeśli problemy się rozwiążą, skład przejdzie rewolucję jak i wszystko wokół.

2

Gdyby dostawał od Messiego piłkę za każdym razem kiedy wybiega na wolne pole to miałby złotego buta. Czasami, aż prosi się to o... Zwłaszcza w tych wcześniejszych meczach kiedy Messi miał więcej miejsca i czasu na rozegranie, a i tak wybierał rozciągnięcie szeroko do Alby albo podanie do tyłu do Busquetsa. Nie no taki żarcik. Ale na pewno te statystyki byłyby dużo lepsze.

0

@DaPi Teraz więcej szans powinni dostać młodzi, ale czuję, że wyjdzie stara gwardia, bo przecież się nie poddajemy, a gdybyśmy wystawiali młodych od początku to wyszłoby na to, że Setien oddaje tytuł. Walka do ostatniej kolejeczki. Chciałbym zobaczyć jak poradziłby sobie Monchu czy Collado.

3

@Tomek_TF Gdyby Valverde został trenerem do końca sezonu, a Leo nie doznał kontuzji to z pewnością miałby złotego buta w kieszeni.

1

@Drozdu7 Mówię tu ogólnie o kibicach i wszystkich zainteresowanych. Jeśli większość pomyśli w ten sposób to może coś się w głowie Bartomeu przestawi, chociaż on z samej przyzwoitości powinien zostawić ten klub w spokoju. Pozdrawiam cieplutko.

0

@Drozdu7 Dokładnie taką reakcję to miało wywołać. Presja na Bartomeu. Jesteś idealnym przykładem.

3

@Barca_Big_Moment Ja bym poczekał z tym Fatim, podobno Manchester United ma opłacić 400 mln jego klauzuli, a wtedy będziemy sobie mogli nakupić doświadczonych dziadków i płacić im krocie za stanie i odgrywanie piłki.

0

@Thomas99PL Zdecydowanie podzielam! Jest połączeniem każdego z tych piłkarzy, ale niestety pewnie i tak nie trafi do Barcelony... Mamy zbyt głupi zarząd, żeby go sprowadzić. Może gdybyśmy dali im Messiego i Ter Stegena to by przeszło, ale dajemy im szrot.

0

@Thomas99PL Nie dojdzie do żadnego dealu. A Douglas to czasami nie jest prawo skrzydłowy? Znowu mieliby kombinować?

1

Zależy od sumy. Douglas Costa to kocur, na poziomie Messiego albo i wyżej. No i dodatkowo jest młodszy. Tego całego Rabiota nie znam więc się nie wypowiadam, ale zapowiada się ciekawy deal.

1

@Gall Rakitić zaczął dużo lepiej grać, ale Vidal powinien być przesunięty na zmiennika bo znacznie lepiej to wyglądało za Valverde kiedy wchodził w drugiej połowie. Ktoś młodszy, szybszy powinien tam za niego trafić. Chciałbym zobaczyć np. Ndombele

1

@Danny Gaucho W ostatnim meczu pokazał na co go stać, świetny występ w przeciwieństwie do Umtitiego który zsabotował z Celtą. Co do Dembele to mam nadzieję, że dostanie jeszcze jedną szansę, ale obawiam się o to, że wróci i znowu coś się odwali w przeciągu kilku tygodni, a wtedy wylot za grosze:(

0

@y13 Można i tak, ale nawet po tym jak Setien uciął współpracę Alby z Messim to i tak jego pozycja nie ruszyła. Może teraz jak sezon jest już przegrany to Firpo dostanie więcej minut.

0

@kkbarca Niedługo to wszystko minie i wszystko wyjdzie na prostą. Jeszcze trochę trzeba przeboleć.

0

@Pogba To fakt. Da się na nim zarobić. Co do ostatniego meczu to wyglądało jak sabotaż... Nie przypadek, sabotaż.

0

Tak naprawdę niewiele jest potrzebne do odmłodzenia tego składu. Rakitić i Vidal mogą już niedługo być na wylocie, a Suarez niedługo też może być zastąpiony. Busquets otoczony młodzikami da sobie radę, jego bym zostawił. Jeszcze ktoś poważniejszy do rywalizacji z Jordim Albą i wszystko byłoby na swoim miejscu.

1

Akurat to żadna strata, a większa szansa, że np. Araujo wejdzie do składu.

0

@NeroTFP Akurat to by pasowało do Barcelony, bo ona wymienia młodych zawodników na staruszków :) Tylko trzeba jeszcze porządnie przeszkolić tych panów, że u nas podania tylko do tyłu albo do boku bo to u nas żelazna zasada. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia.

2

@heniek168 Barcelonie bardziej podoba się Thiago Silva z PSG. Jest w bardziej odpowiednim wieku. Na zawodnika Bayernu musimy trochę poczekać, musi bardziej dojrzeć. Podobno już szykujemy wychowanków i wysoką sumę na wymianę.

0

@OsehShalom Moim zdaniem nie ma sensu wypuszczanie Suareza i Griezmanna razem na boisko. Chętnie zobaczyłbym Grieza na fałszywej 9 z Messim i Fatim na skrzydłach.

1

Spekulacje i ględzenie. Coraz większy syf się robi w Barcelonie i wszyscy szukają na siłę sposobów jak wbić szpilkę w tyłek zarządu. Cokolwiek napiszą szmatławce od razu zostaje w głowach kibiców i tylko podburza się w ten sposób napięte już nastroje. Messi zostanie w Barcelonie mimo fatalnego sezonu bez trofeów. Z meczu na mecz widać w nim coraz większą irytację (moim zdaniem Messi ma znacznie mniejsze pole manewru na boisku za Setiena przez jego styl gry i klepanie) ale to nie powód żeby od razu opuszczać Barcelonę. Zobaczymy kolejny sezon, wróci paru zawodników, potem wpadną jakieś fajne transfery, część kadry się przewietrzy... Może być tylko lepiej i nikt nie powie mi, że nie.

2

@Wronczi10 Od razu dopłacać... Wystarczy, że będziemy opłacać jego pensję xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?