0

@RichardWinters Piszesz ze przegral z Russelem który nie zdobywał punktów a gdzie on miał je zdobywać? W tej taczce Williamsa? A czemu Alonso sobie nie poradził z Hamiltonem w 2007 jako dwukrotny mistrz? Nie uważasz tego za porażkę?

0

@El Madridista. W czym Alonso i Verstappen są lepsi?

0

@ClassicRock Nie no akurat każdy mistrz ma za uszami kilka nieczystych zagrań na przestrzeni całej kariery

0

@RichardWinters Sennie? Który był gorszy od Prosta? I ten sam Brazylijczyk który jest trochę overrated przez to że zginął na torze, był bardzo dobrym kierowca ale nie półka Schumachera czy Lewisa

0

@El Madridista. Tylko Schumachera można stawiać obok Hamiltona,Alonso i Verstappen półka niżej

10


Dokładnie 16 lat temu Lewis Hamilton wygrał swoj 1 wyścig w f1,Zdecydowanie jeden z najlepszych kierowców w historii

14

Każdy FP Ronaldo po transferze Leo do Interu:
https://x.com/Troll_Fotballl/status/1667181604668678148

2

@P33ck jutro @MesQueUnClub96 bedze płakal jak piękny Norweg będzie podnosił puchar LM

0

@peetwithbarca no od razu 100 za każdego xD

1


Uwielbiam oglądać bijatyki jakiś randomow ale ważne że po walce jest szacuneczek xD

6

Messi po miesiącu w Miami:


2

@bari_94 no od razu o utrzymanie będziemy walczyć xD

6


Fifa video game star xDDD

0

Roma przegrała,Fiorentina przegrała to teraz czas żeby Inter przegrał w sobotę i piękny Pep z 2 trypletem

27


Dokładnie 15 lat temu...
Szkoda strasznie tego wypadku który zakończył karierę Kubicy w f1

0

@smieszek jedyne fakty to że zaden piłkarz nie powinien być ponad klubem,nawet taki jak Leo.Nie chciał czekać to nara

3

@VENOMStyle czyli to nie pieniądze go przekonały tylko grill, w sumie teraz go rozumiem

5

Według mnie Leo powinien nagrać film w którym ogłosi gdzie w końcu idzie,Reżyserem oczywiscie piękny Francuz Antoine Griezzman

1

@Deviler wszystko pod te wyświetlenia...
Szkoda gadac panie Deviler

6

@VegetaPolska w końcu głos eksperta

4


Nawet spoko te koszulki Interu Miami,Lubię takie połączenie Czarnego z różowym

0

@partymaker kibicujesz kogutom?

3

@macio_944 I Messi jako grywalna postać w gta 6

0

@talizmo Dembele, na tamten moment największy talent obok Mbappe

0

@Joe_Pesci To tylko pokazuje że nie warto wierzyć we wszystko co napisze jakiś dziennikarz

0

@Joe_Pesci a może To Messi jest judaszem?

0

Ciekawe co się teraz dzieje na chacie tych użytkowników co pisali ze Leo wróci na 200% bo kocha Barce

1

https://x.com/formularacers_/status/1666417822958866433
Drogo ale mam nadzieję że do tego dojdzie

0

@Kidd trzeba było otworzyć paczkę za 400k z 5 wypożyczonymi totsami i 92+ która była dostępna podczas totsow z francuskiej albo jeszcze wcześniej

0

@Kidd był ład w tłumaczenie na Polski w opisie paczki za 400k

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?