MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RichardWinters Piszesz ze przegral z Russelem który nie zdobywał punktów a gdzie on miał je zdobywać? W tej taczce Williamsa? A czemu Alonso sobie nie poradził z Hamiltonem w 2007 jako dwukrotny mistrz? Nie uważasz tego za porażkę?
0
@El Madridista. W czym Alonso i Verstappen są lepsi?
0
@ClassicRock Nie no akurat każdy mistrz ma za uszami kilka nieczystych zagrań na przestrzeni całej kariery
0
@RichardWinters Sennie? Który był gorszy od Prosta? I ten sam Brazylijczyk który jest trochę overrated przez to że zginął na torze, był bardzo dobrym kierowca ale nie półka Schumachera czy Lewisa
0
@El Madridista. Tylko Schumachera można stawiać obok Hamiltona,Alonso i Verstappen półka niżej
10
Dokładnie 16 lat temu Lewis Hamilton wygrał swoj 1 wyścig w f1,Zdecydowanie jeden z najlepszych kierowców w historii
14
Każdy FP Ronaldo po transferze Leo do Interu:
https://x.com/Troll_Fotballl/status/1667181604668678148
2
@P33ck jutro @MesQueUnClub96 bedze płakal jak piękny Norweg będzie podnosił puchar LM
0
@peetwithbarca no od razu 100 za każdego xD
1
Uwielbiam oglądać bijatyki jakiś randomow ale ważne że po walce jest szacuneczek xD
6
Messi po miesiącu w Miami:
2
@bari_94 no od razu o utrzymanie będziemy walczyć xD
6
Fifa video game star xDDD
0
Roma przegrała,Fiorentina przegrała to teraz czas żeby Inter przegrał w sobotę i piękny Pep z 2 trypletem
27
Dokładnie 15 lat temu...
Szkoda strasznie tego wypadku który zakończył karierę Kubicy w f1
0
@smieszek jedyne fakty to że zaden piłkarz nie powinien być ponad klubem,nawet taki jak Leo.Nie chciał czekać to nara
3
@VENOMStyle czyli to nie pieniądze go przekonały tylko grill, w sumie teraz go rozumiem
5
Według mnie Leo powinien nagrać film w którym ogłosi gdzie w końcu idzie,Reżyserem oczywiscie piękny Francuz Antoine Griezzman
1
@Deviler wszystko pod te wyświetlenia...
Szkoda gadac panie Deviler
6
@VegetaPolska w końcu głos eksperta
4
Nawet spoko te koszulki Interu Miami,Lubię takie połączenie Czarnego z różowym
0
@partymaker kibicujesz kogutom?
3
@macio_944 I Messi jako grywalna postać w gta 6
0
@talizmo Dembele, na tamten moment największy talent obok Mbappe
0
@Joe_Pesci To tylko pokazuje że nie warto wierzyć we wszystko co napisze jakiś dziennikarz
0
@Joe_Pesci a może To Messi jest judaszem?
0
Ciekawe co się teraz dzieje na chacie tych użytkowników co pisali ze Leo wróci na 200% bo kocha Barce
1
https://x.com/formularacers_/status/1666417822958866433
Drogo ale mam nadzieję że do tego dojdzie
0
@Kidd trzeba było otworzyć paczkę za 400k z 5 wypożyczonymi totsami i 92+ która była dostępna podczas totsow z francuskiej albo jeszcze wcześniej
0
@Kidd był ład w tłumaczenie na Polski w opisie paczki za 400k