2

@FCB_dimiC dziękuję za radę,napewno z niej skorzystam.
Pozdrawiam

1


Przewalone doznać takiej kontuzji,boli samo patrzenie na to

35

https://x.com/kuba_cule7/status/1762402995591958881
Raczej nie dożyjemy już takiego piłkarza jakim byl/jest Leo,mieliśmy na prawdę niesamowite szczęście że to u nas Leo spędził tyle czasu

1

@pt9 po stworzeniu zespolu powienienies mieć takie zakładkę https://zapodaj.net/plik-soTu5itROh
klikasz najpierw w more,później w ligi i masz stworzenie albo do dołączenie do lig

5

Jakby ktoś byłby zainteresowany to stworzyłem lige fantasy f1 dla naszej społeczności z la rambli która lubi sobie obejrzeć 20 bogatych mężczyzn którzy się ścigaja w kolko,serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej rywalizacji
https://fantasy.formula1.com/en/
Kod do ligi C5AG6EA3W09
@mekston @Ptasior @Kidd @Kessie @Chaoss @ToWinaSedziego @Bykunn @fcbarcafan19 i reszta zainteresowanych

6


Ale slodziak

2


W końcu raceweek,mam nadzieję że ten sezon będzie ciekawszy jeżeli chodzi o walke o zwycięstwa.Trzeba będzie też obejrzeć f3 dla Polaków i f2 z nowymi bolidami.

1


Hamilton na razie jest zadowolony z W15,zobaczymy już za tydzień jak to będzie wyglądało trybie kwalifikacyjnym i wyścigowym

9

@Emhyr po raz kolejny pokaz braku szacunku terrorysty z rosario,ośmiesza przeciwnika z kontuzja który leży na murawie.GOAT nie powinien tak się zachowywac

0


Dzisiaj swoje 75 urodziny obchodzilby genialny kierowca i przede wszystkim fantastyczny czlowiek

5

2

@tomek8756 i jeszcze Luuk z ławki by coś dorzucil

1

@takisobiektos który nadal kosztuje 1,7 mil i spokojnie da radę do totsow

0

Warto było sobie zrobić tydzień przerwy od tej gry
https://zapodaj.net/plik-r9rdACLLBE

3

https://x.com/Crazy4Material/status/1759614474112135625
Pamiętam jak te kilka lat oglądało się całe maratony w telewizji,piękne czasy

0

@MOLESTA też prawda,też by bardzo dobrze pasowali do tego mema

23

https://x.com/Paluszek_r/status/1760043993042129051
W sumie trochę się zaśmiałem

3


Koniec pewnej ery...

0


Dla mnie to jest trochę powalone ze chłop z czyms takim gra sobie w piłeczkę w takiej lidze

1

@Visca_barca BVB i atleti bo mam ich na kuponie

1

@MateuszGotowka99 ja szczerze od dni kilku czuje ze ten sezon może być na prawdę dobry,taki jak np w 2012 może rb coś przestrzeli w obecnej konstrukcji bo jednak spore zmiany zrobili.Mercedes i McLaren też trochę ukrywali tył bolidu na zdjęciach które wrzucali a jest jeszcze Ferrari i Aston który był mocny początku poprzedniego sesonu

1


Mam nadzieję że najbliższy sezon będzie tak samo ciekawy jak okres przed sezonem bo o dziwo dużo się działo od odrzucenia Andretiego,transfer Hamiltona do Ferrari aż do afery z Hornerem

4

@wojopancer myślę o tym że ludzie mają słaba pamięć i pamiętają tylko dobre momenty a nie pamiętają tego że Benzema miał sezon gdzie strzelil 5 bramek w lidze xD to Benzema nigdy nie dorastał do pięt Luisowi

5

@Arden zdecydowanie fizycznie

2

@jacobFCB że w 1 z platow tego skrzydła zrobiono takie wcięcie jakby ale ze w przepisach jest napisane że każdy płat musi się łączyć z nosem bolidu to ten zmodyfikowany płat połączyli bardzo cienkim drucikiem.Jako jedyni mają takie rozwiązanie,czy to będzie działać jeszcze nie wiadomo ale jest bardzo ciekawe


Tutaj na grafice dobrze to widac

2


No i fajnie,zobaczymy w najbliższych tygodniach jakie to skrzydło przyniesie korzyści mercowi bo mam nadzieję że jakieś przyniesie

1


Bardzo fajne to wymyślili

0

@Danny Gaucho no to jak jej fani to są głównie nastolatki to już kilka miesięcy wczesniej pewnie widzieli ten trend bo był on bardzo popularny na tiktoku czy ig,wedlug mnie słaby argument że daje niby zły przykład dla swoich fanów

1

@BorzyKrzys na tym polegają trendy w internecie,jednemu wyjdzie to lepiej a innemu gorzej,takie jest życie.Niektorzy się już nawet przywalaja o taką drobnostkę jak reels na Ig xD

1

@mekston mam nadzieję że zobaczymy jakiś zespół który zaskoczy jak Aston przed rokiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?