MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 ale popitek popatrz z drugiej strony,Max jest bliżej 20 niż 60
3
Jakoś szybko skończył nagrywanie Pedro :) świetnie zagrał w 1 sezonie, mam nadzieję że w 2 to powtorzy
1
@HighestInTheRoom widzę że masz jakieś urojenia bo nie jestem żadnym obrońca blm.Odnosnie tego co bym zrobił gdyby moja bliska osoba okazała by się pedofilem to tak skresllibym go z mojego życia,to że pójdzie na ,,Leczenie" nie zmienia tego co zrobil i to że mnie by to obrzydzalo
1
Komentarz usunięty
4
@HighestInTheRoom każdy zasluguje na 2 szanse mówisz? xD niezła odklejka.Mordercy,Gwalciele,pedofile i inni którzy zagrażają innym nie zasługują na 2 szanse
1
https://x.com/RBR_Daily/status/1772161181689536884
No i to są dobre informacja,z całym szacunkiem do Daniela mam nadzieję że dojdzie do tej zmiany.
0
@budel17 no ciężka sytuacja,patrząc na bezpieczeństwo kierowców to zdecydowanie czerwona flaga ale jakby dali czerwona to wyniki musieliby brać z sprzed 2 okrążen tej flagi a to by pewnie wpłynęło trochę na wyniki
1
Ale chłop się ośmieszył,myślał że będzie śmieszny a jednak coś mu nie wyszło
5
Teraz kolej na Leclerca xD
1
@Adriano99 wysłałem na priv
3
Polecam ten przepis,gdyby nie on to nie zjadłbym dzisiaj sniadania.8,5/10
0
@pt9 zdecydowanie,najlepszy jest mały goat z Japonii który demoluje amatora z Australii
2
Stake traktuje chociaż swoich kierowców na równo,Bottas miał dlugi pitstop to Zhou też będzie miał xD
0
Leclerc zbliza się do Sainza,zobaczymy co zrobi ferrari xD aj chociaż teraz wypadł że strefy drs
1
Na razie było warto wstać o 5 xD czyżby 1 dnf Maxa od Australii 2022?
2
To se pogadali xD
4
Piekny widok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Do klubu wpływa oferta 5zł i 2 pary majtek cottonworld za Lewego.
Przyjmujecie?
1
@Kidd 1)Lec
2)Lec
3)RB
4)Ver
5)Lec,Ver,Per
1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Gua
8)Tsu
9)Alb
10)Pia
8
No i to są prawdziwe freaki a nie jakieś fame mma xD
1
Mega słaba decyzja według mnie.Rozumiem że Albon jest lepszym kierowca ale to on się rozwalił swoim bolidem to dlaczego Logan ma mu oddać swoj bolid
6
@Zoker nie,jedynie kiedy mogłby wrócić to na jakiś 1 mecz towarzyski żeby zrobić mu po prostu godne pożegnanie
9
Jeden z najlepszych w historii,brał udział w największej/najlepszej rywalizacji w histori tego sportu z Prostem.Bardzo szkoda ze tak wcześnie odszedł z tego swiata
2
Dokładnie 17 lat w f1 zadebiutowal jeden z najlepszych kierowców w histori tego sportu,obok Leo mój największy idol z zycia czyli Lewis Hamilton.Mozna za nim nie przepadać ale umniejszają mu tylko ludzie którzy chyba nie rozumieja jak ten sport dziala
1
@Bartek1817 to jest kobieta
0
@mientusek1407 no widzisz,tak działa swiat
2
@mientusek1407 gówno bo co? Bo ty tak mówisz? Jak najbardziej możesz wyrazić opinie ale to nie znaczy że dla innych też będzie gownem
8
@bartekvisca diuna,euphoria cxy spider man to gówno? No nie wydaje mi się,poza tym nie musi być w kanonie piękna żeby ludzie uważali ja za ładna,jest niezła aktorka a w euforii to bym powiedział że była genialna
2
Oj ciężki wieczór dla @AlexDark00 xDD