1

@Popitek12 ale popitek popatrz z drugiej strony,Max jest bliżej 20 niż 60

3


Jakoś szybko skończył nagrywanie Pedro :) świetnie zagrał w 1 sezonie, mam nadzieję że w 2 to powtorzy

1

@HighestInTheRoom widzę że masz jakieś urojenia bo nie jestem żadnym obrońca blm.Odnosnie tego co bym zrobił gdyby moja bliska osoba okazała by się pedofilem to tak skresllibym go z mojego życia,to że pójdzie na ,,Leczenie" nie zmienia tego co zrobil i to że mnie by to obrzydzalo

1

Komentarz usunięty

4

@HighestInTheRoom każdy zasluguje na 2 szanse mówisz? xD niezła odklejka.Mordercy,Gwalciele,pedofile i inni którzy zagrażają innym nie zasługują na 2 szanse

1

https://x.com/RBR_Daily/status/1772161181689536884
No i to są dobre informacja,z całym szacunkiem do Daniela mam nadzieję że dojdzie do tej zmiany.

0

@budel17 no ciężka sytuacja,patrząc na bezpieczeństwo kierowców to zdecydowanie czerwona flaga ale jakby dali czerwona to wyniki musieliby brać z sprzed 2 okrążen tej flagi a to by pewnie wpłynęło trochę na wyniki

1


Ale chłop się ośmieszył,myślał że będzie śmieszny a jednak coś mu nie wyszło

5


Teraz kolej na Leclerca xD

1

@Adriano99 wysłałem na priv

3


Polecam ten przepis,gdyby nie on to nie zjadłbym dzisiaj sniadania.8,5/10

0

@pt9 zdecydowanie,najlepszy jest mały goat z Japonii który demoluje amatora z Australii

2

Stake traktuje chociaż swoich kierowców na równo,Bottas miał dlugi pitstop to Zhou też będzie miał xD

0

Leclerc zbliza się do Sainza,zobaczymy co zrobi ferrari xD aj chociaż teraz wypadł że strefy drs

1

Na razie było warto wstać o 5 xD czyżby 1 dnf Maxa od Australii 2022?

2


To se pogadali xD

4


Piekny widok

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Do klubu wpływa oferta 5zł i 2 pary majtek cottonworld za Lewego.
Przyjmujecie?

1

@Kidd 1)Lec
2)Lec
3)RB
4)Ver
5)Lec,Ver,Per

1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Gua
8)Tsu
9)Alb
10)Pia

8


No i to są prawdziwe freaki a nie jakieś fame mma xD

1


Mega słaba decyzja według mnie.Rozumiem że Albon jest lepszym kierowca ale to on się rozwalił swoim bolidem to dlaczego Logan ma mu oddać swoj bolid

6

@Zoker nie,jedynie kiedy mogłby wrócić to na jakiś 1 mecz towarzyski żeby zrobić mu po prostu godne pożegnanie

9


Jeden z najlepszych w historii,brał udział w największej/najlepszej rywalizacji w histori tego sportu z Prostem.Bardzo szkoda ze tak wcześnie odszedł z tego swiata

2


Dokładnie 17 lat w f1 zadebiutowal jeden z najlepszych kierowców w histori tego sportu,obok Leo mój największy idol z zycia czyli Lewis Hamilton.Mozna za nim nie przepadać ale umniejszają mu tylko ludzie którzy chyba nie rozumieja jak ten sport dziala

1

@Bartek1817 to jest kobieta

0

@mientusek1407 no widzisz,tak działa swiat

2

@mientusek1407 gówno bo co? Bo ty tak mówisz? Jak najbardziej możesz wyrazić opinie ale to nie znaczy że dla innych też będzie gownem

8

@bartekvisca diuna,euphoria cxy spider man to gówno? No nie wydaje mi się,poza tym nie musi być w kanonie piękna żeby ludzie uważali ja za ładna,jest niezła aktorka a w euforii to bym powiedział że była genialna

2

Oj ciężki wieczór dla @AlexDark00 xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?