10

@mordini123 na siłę chcą dać im tytuł xDDD

4

@July_6_BcN czas pokaże, ale oby :) nie zdziwię się jak koniec końców mecz z Athletic zacznie na ławce :)

4

@Antimadridista~ Julian Alvarez

0

@Krzyniu 2027 Nico Schlotterbeck

8

Tak jak 01.10 w meczu z PSG druga połowa przypomniała najgorsze momenty zeszłego sezonu i rzeczywiście od tego momentu forma zespołu mocno spadła i doszły kontuzje, tak wczoraj w drugiej połowie zespół przypominał nieco lepsze czasy poprzedniego sezonu, wreszcie była konkretna kontrola nad meczem. Mam nadzieję, że mecz z Celtą to był punkt zwrotny, bo zespół wyglądał o niebo lepiej niż w poprzednich meczach.

8

Miałem wrażenie, że wczoraj Frenkie był cały czas pod grą a za dużo nie było Fermina czy Olmo. Dla mnie Frenkie drugi najlepszy piłkarz po Lewym.

1

@tomek8756 wybrał język faktów xD

12

Trzeba Messiego godnie pożegnać


1

@Popitek12 oraz FC Porto.

0

@Xxxbarca4ever sezon 23/24, jeden z najbardziej oszukanych i ustawionych pod realik.

0

@partymaker
@Czyhrynski
Niby nie ale my nie wiemy jak wygląda sytuacja danego piłkarza, to nie jest finał LM by grać do końca. Czasami lepiej oszczędzić piłkarza kosztem 3pkt niż miałby pauzować kilka tygodni.

2

@partymaker albo dużo meczów i mimo wszystko rotacje.

1

@Aragorn33 albo uraz na kadrę.

0

@Czyhrynski nie ma co się nastawiać nawet na remis, 12sty zawodnik zrobi robotę.
Rayo też siądzie przez to, że grali w czwartek a real w wtorek.

0

@zbyglu głównie przez sporą ilość kontuzji oraz decyzję sędziego (gol na 2:1)

0

drugie zasadnicze pytanie: ,, czy pomogą im sędziowie jak to miało miejsce wiele razy w tym sezonie"

4

@Lionel_Messi10 przez najlepszego w historii to żaden wstyd :)

0

@partymaker Balde nie był zły w poprzednim sezonie, bez przesady.

0

@Stinger_ ale jednak sam wiesz czy nie raz widziałeś (ze skrótów) co odwala ich obrona, a sam fakt, że przyszedł do najgorszej drużyny ligi i zdobył 2 puchary dużo mówi o samej jakości Leo, ronaldo poszedł do najlepszej ekipy ligi i nie zdobył nic.

35

G.O.A.T. :))))
Nikt nawet nie był blisko :)

4


@blakkudium sam wspominałeś o tym zawodniku.

1

@Stinger_ Messi chociaż zdobywa puchary i przyszedł do ostatniej drużyny w tabeli a nie pierwszej.

6

To jest ta zasadnicza różnica, Ronaldo odpowiada w wywiadach a Messi na boisku.


6

W wieku 18lat 80g/a a 100 jest bardzo prawdopodobna. Niesamowity talent.


2

@Czyhrynski co sędziowie drukowali pod realik xDD

0

@Konradowskyy Carreras nie był powoływany ostatnio.

6

Zlatan Ibrahimovic:"Różnica między Cristiano a Messim polega na tym, że dziennikarze mówią, że Messi jest najlepszy w historii, podczas gdy Cristiano jest tym, który mówi dziennikarzowi, że jest najlepszy na świecie. "

8

@mekston i tak by się ośmieszył :) Messi nie grając w Anglii ma lepsze staty z zespołami TOP 6

1

@Stinger_ ten drugi gol to nie samobój Domingueza?

0

@Aragorn33 a co to będzie za kilka lat? xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?