0

@Huck xddd wina De Jonga xdd a co takiego zagrał wczoraj Fermin?

1

@blakkudium mam to samo, głowa się popsuła od meczu z PSG w 2024r.. od tamtego czasu daje d**y z chwikowymi przebłyskami jak gol z Gironą.

0

@kuz nic mnie nie dziwi xDD właśnie to jest cała historia realu w pigułce xDD

0

@barcelonaLM realik w taki sposób wygrywał ligę xDD
w sumie LM też.

0

@daniel32778 tak wygląda historia realiku.

0

@Pawelsky i zapewne Suareza..

2

Realik znowu dostał punkcik dzięki sędziemu xdd
Cała ich historia xddd
Wałek wałkiem poganiany.

2

@Lionel_Messi10 koncert LEO

0

@Szymemdymek chyba najsłabsze ogniwo Elche...

0

3

@Popitek12 w obecnej formie owszem ale dużo zależy od taktyki-przeciwnika-pomysłu na mecz Flicka.

19

Pięknie się rozwija


0

@KujawiakA ja dałbym bramkarza Girony P. Gazzaniga

2

@Lionel_Messi10 oby ten jeden w przyszłym sezonie grał w Barcelonie :))

5

typowy realik, starają się odwrócić kota ogonem bo to ich historia oparta jest na decyzjach sędziów.

3

@Maoao coś jak Atletico w LaLiga.

0

@xavi890 bez przesady, Frenkie jest w świetnej formie.

3

@JanuszKorwinMikke xDDD zwyczajny trolling xDDD

2

@Laminedependencia transfer J. Garcii można porównać jedynie do transferu np. Haalanda ale gdzie do Nico.

7

i super


8

Cieszy Lewy w formie


0

@Xxxbarca4ever zresztą patrząc na faul Mbappe z poprzedniego sezonu i zawieszenie na 1-2 mecze to czego ja wymagam xDD

1

O. Sancet powinien być zawieszony na 3-4 spotkania...

0

Alvarez to teraźniejszość i przyszłość za razem

0

@Hasszz nie zapominajmy o LO, Balde tak samo jak i Kounde musi mieć rywala do walki o skład.

59

Messi za kilka lat wróci jako kibic ale stadion i tak będzie skandował ,,MESSI MESSI MESSI MESSI"

2

@Kgorecki2500 mnie też bardziej jara wiedźmin 4 od gta VI

1

@ViscaelBarca2007 Doku by musiał 2-3 sezony rozegrać na takim poziomie co ostatnie jego mecze.

2

@blakkudium realowiec, co się dziwić.

2

@Frimpong naprawdę mogliby odświeżyć tego klasyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?