Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Huck xddd wina De Jonga xdd a co takiego zagrał wczoraj Fermin?
1
@blakkudium mam to samo, głowa się popsuła od meczu z PSG w 2024r.. od tamtego czasu daje d**y z chwikowymi przebłyskami jak gol z Gironą.
0
@kuz nic mnie nie dziwi xDD właśnie to jest cała historia realu w pigułce xDD
0
@barcelonaLM realik w taki sposób wygrywał ligę xDD
w sumie LM też.
0
@daniel32778 tak wygląda historia realiku.
0
@Pawelsky i zapewne Suareza..
2
Realik znowu dostał punkcik dzięki sędziemu xdd
Cała ich historia xddd
Wałek wałkiem poganiany.
2
@Lionel_Messi10 koncert LEO
0
@Szymemdymek chyba najsłabsze ogniwo Elche...
0
@StevenGastonMartin99 **pojutrze
3
@Popitek12 w obecnej formie owszem ale dużo zależy od taktyki-przeciwnika-pomysłu na mecz Flicka.
19
Pięknie się rozwija
0
@KujawiakA ja dałbym bramkarza Girony P. Gazzaniga
2
@Lionel_Messi10 oby ten jeden w przyszłym sezonie grał w Barcelonie :))
5
typowy realik, starają się odwrócić kota ogonem bo to ich historia oparta jest na decyzjach sędziów.
3
@Maoao coś jak Atletico w LaLiga.
0
@xavi890 bez przesady, Frenkie jest w świetnej formie.
3
@JanuszKorwinMikke xDDD zwyczajny trolling xDDD
2
@Laminedependencia transfer J. Garcii można porównać jedynie do transferu np. Haalanda ale gdzie do Nico.
7
i super
8
Cieszy Lewy w formie
0
@Xxxbarca4ever zresztą patrząc na faul Mbappe z poprzedniego sezonu i zawieszenie na 1-2 mecze to czego ja wymagam xDD
1
O. Sancet powinien być zawieszony na 3-4 spotkania...
0
Alvarez to teraźniejszość i przyszłość za razem
0
@Hasszz nie zapominajmy o LO, Balde tak samo jak i Kounde musi mieć rywala do walki o skład.
59
Messi za kilka lat wróci jako kibic ale stadion i tak będzie skandował ,,MESSI MESSI MESSI MESSI"
2
@Kgorecki2500 mnie też bardziej jara wiedźmin 4 od gta VI
1
@ViscaelBarca2007 Doku by musiał 2-3 sezony rozegrać na takim poziomie co ostatnie jego mecze.
2
@blakkudium realowiec, co się dziwić.
2
@Frimpong naprawdę mogliby odświeżyć tego klasyka.