MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ifoa "Ale prawica chce reform" xd
0
Trudne się wylosowało xddd
0
@Frimpong Zgłaszam przestępstwo
0
@GeneralXavi Dokładnie to ma miejsce. Nawet szef polskich sędziów między słowami to przyznał
0
@lajcior jeszcze odpadnięcie białych z City i wiosna pełną gębą
8
@Jakchcesz Robi się tylko zabawniej
0
@gumaz Raczej na kurierce. W żabce masz mniej zmiennych, acz no wiadomo też wesoło nie jest
3
@tbas plus co z arsenałem nuklearnym izraela
1
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy mają problem z aborcją w McDonalds
2
@APTAPT nie wiedziałem, że to pani szydło ten mecz komentowała xd
0
@clyde Śmierć jednej osoby to tragedia. Śmierć dwóch to już statystyka - środowiska przeciwko wyborowi zapewne xd
3
real wygrał to widzę rambla na ostro wchodzi z rana z tematami xd
2
@Frimpong wódy byś się napił a nie jakieś ale
8
@BulaKG Koń z Męczony?
0
Może Polak. Zobaczył No to rasizm i wcielił słowa w czyny
2
@Bolton w tv cię pokazali
1
Fenerbace i Galata pokazują ile warte są gwiazdy bez dobrego zarządzania
0
Beka jakby z tych wszystkich meczów dogrywka była w Turynie xd
4
Można wyłączyć xd
0
Rzadko się ogląda połowę aż tak na miarę doliczonej jednej minuty xd
0
To już el jarek by to lepiej skomentował xd
0
Można wyłączyć xd
30
Ja to zobaczyłem wy też musicie
2
Ja myślałem, że oni tu koncerty a nie basen mieli robić
4
@Jakchcesz A to wszystko jak nikt gardy nie trzyma. Amatorka
1
@Jakchcesz Jutro 100% moich myśli będzie o piątkowej premierze
8
Dzisiaj mocno liczę, że somsiad sobie głupi ryj rozwali.
1
@takisobiektos To prawda ale wcześniej udział przy dwóch golach i to jego ograł Samardzic jak miał swoją sytuację z gry
3
Bensebaini mecz imienia Ronalda Araujo w fazie pucharowej LM xd
1
@mr Barca real ale jak zobaczę że nuda i nikt się nie bije to wyłączam