4

@ifoa "Ale prawica chce reform" xd

0

Trudne się wylosowało xddd

0

@Frimpong Zgłaszam przestępstwo

0

@GeneralXavi Dokładnie to ma miejsce. Nawet szef polskich sędziów między słowami to przyznał

0

@lajcior jeszcze odpadnięcie białych z City i wiosna pełną gębą

8

@Jakchcesz Robi się tylko zabawniej


0

@gumaz Raczej na kurierce. W żabce masz mniej zmiennych, acz no wiadomo też wesoło nie jest

3

@tbas plus co z arsenałem nuklearnym izraela

1

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy mają problem z aborcją w McDonalds

2

@APTAPT nie wiedziałem, że to pani szydło ten mecz komentowała xd

0

@clyde Śmierć jednej osoby to tragedia. Śmierć dwóch to już statystyka - środowiska przeciwko wyborowi zapewne xd

3

real wygrał to widzę rambla na ostro wchodzi z rana z tematami xd

2

@Frimpong wódy byś się napił a nie jakieś ale

8

@BulaKG Koń z Męczony?

0

Może Polak. Zobaczył No to rasizm i wcielił słowa w czyny

2

@Bolton w tv cię pokazali


1

Fenerbace i Galata pokazują ile warte są gwiazdy bez dobrego zarządzania

0

Beka jakby z tych wszystkich meczów dogrywka była w Turynie xd

4

Można wyłączyć xd

0

Rzadko się ogląda połowę aż tak na miarę doliczonej jednej minuty xd

0

To już el jarek by to lepiej skomentował xd

0

Można wyłączyć xd

30

Ja to zobaczyłem wy też musicie


2

Ja myślałem, że oni tu koncerty a nie basen mieli robić

4

@Jakchcesz A to wszystko jak nikt gardy nie trzyma. Amatorka

1

@Jakchcesz Jutro 100% moich myśli będzie o piątkowej premierze

8

Dzisiaj mocno liczę, że somsiad sobie głupi ryj rozwali.

1

@takisobiektos To prawda ale wcześniej udział przy dwóch golach i to jego ograł Samardzic jak miał swoją sytuację z gry

3

Bensebaini mecz imienia Ronalda Araujo w fazie pucharowej LM xd

1

@mr Barca real ale jak zobaczę że nuda i nikt się nie bije to wyłączam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?