0

@Lionel_Messi10 no wymiar sprawiedliwości to na pewno szybko to rozpatrzy xd

2

@wojopancer Dla białych to obraźliwe jest powiedzieć, że "kradną i płaczą"

0

@July_6_BcN Przynajmniej można o goleniu jajek pogadać czy coś

0

@July_6_BcN Nie no o ile narządy płciowe to nie deal breaker dla mnie to 60 lat na pewno xd

0

@barcanazawsze94 ale tak optymistycznie? xd

7

Skoro taki cyrk mamy po "małpie" w stronę Viniego to co jakby ktoś nazwał Rafę arg*ntyńczykiem

0

@July_6_BcN Jak Julian to może i po 30

0

@July_6_BcN te trzydzieści lat temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Ja nie wiem co ta UEFA się tak bawi. Nie ma dowodów to zrobić próbę walki i niech Siedmiu rozstrzygnie

0

@Rubiop jak chciałeś zabłysnąć to się mogłeś brokatem posypać

0

@MOLESTA Rudiger akurat chyba dostał jeden mecz zawieszenia wtedy

3

@FCB24 - 10 punktów dla Evertonu

1

@Ptasior Nie będzie go na konfie. Zawieszony na mecz. Raczej ciężko

2

@agaFCB Nie znam się, ale nie wydaje się to zbyt zdrowe zarówno dla psa jak i człowieka

0

@tadzik447 był taki jeden odcinek

3

@July_6_BcN też życzę wszystkim dziwnych dzieci

0

@Encore dokładnie to z samej matmy jeszcze z trzy jedynki dostaniemy

1

@Encore nie no niech świat potrwa jeszcze chociaż z 60 lat

1

@July_6_BcN Gorzej jak jesteś na etapie przejściowym

0

1

@KamQiX Najgorzej, że i bez tej trójki nie bylibyśmy faworytem xd

1

@reloaded Myślę, że nie. Ofensywna gra nie polega tylko na wrzuceniu do składu jak największej liczby ofensywnych piłkarzy.

0

@arasz1819 poczekać na wynik w przerwie to byłby szachy 5D dopiero

0

Dobrze, że UEFA nie zawiesiła piłkarzy innych drużyn awansem za argentyńczyka xd

0

@mekston no dobra może szansa=1-0,(9)
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@barcowy1899 na 4:0 jest zerowa szansa

0

Gość jest plackiem a i z nim w składzie by pewnie dostali, ale nie wyobrażam sobie, że zawiesili tak jakąś gwiazdę przed finałem, a przepisy powinny być takie same

3

Moim zdaniem zła decyzja UEFA. Ten mecz byłby właśnie idealnym testem dla charakteru tego argentyńskiego koleżki. A że byłby dymy na starcie to tylko lepiej dla oglądania imo

0

Największa gwiazda to oczywiście ma specjalne traktowanie

2

@zadafcb katastrofę w przestworzach to mielibyśmy bez Tomasiaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?