MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Prime Gavi to jest to czego jeszcze brakuje w tym meczu
1
A Widzew skupia się na lidze chyba @FcPortoFan1999
3
Po śmierć i chwałę dla Rohanu. Na nich!!!
0
@JanuszKorwinMikke Marsylianka top
5
@Ilka zgłoszone @Popitek12
4
Czyli planujemy strzelić cztery gole w drugiej połowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@FCB_dimiC w mls tak mają w ćwierćfinale konferencji bodajże
2
@WiernyKatalonii Numer PESEL i konta w banku również mile widziany xd
0
@ZuczekFCB1899 teraz karają finansowo za spóźnienia u nas
0
@Zoker pytanie na jakim procencie
2
@macio_944 szczególnie że Celta ma właśnie chyba 4 wygrane z rzędu @NeroTFP1
2
@Dominx a od połowy zaokrąglamy w górę więc awans pewny jesteśmy faworytem
27
It's not football, it's La Liga xd
1
@Pawel13sz a to musisz jakiegoś eksperta spytać
1
@mekston dobrze, że w finale PK nie ma białych bo wiadomo co było rok temu xd
0
@Tasde Wiadomo w jakich okolicznościach wygrali (szczególnie dwie z nich) ale mocno im zazdroszczę
0
@MOLESTA I? Zazdrościsz czy współczujesz? xd
1
@PatrychoO Jako osoba, która uważa że w dłuższej perspektywie wyniki odzwierciedlają grę - jeszcze jak
1
Zapewne pomoże to getafe w utrzymaniu, ale jestem to poświęcenie na które jestem gotów
0
@lucca87 Haaland
0
@LOPEZ16
"Up to 233 shootings at K-12 schools in 2025.
Up to 64 shootings at colleges and universities in 2025, according to our analyses of Everytown Research data."
To że prawica w usa skupia się na "wojnie kulturowej" i płciach to nie znaczy że nie ma poważnych problemów xd
0
@robsesh Iran nie jest w stanie "wygrać" tego pojedynku. Najgorsza opcja dla USA bez włączenia się Chin czy Rosji to duże straty finansowe i trochę ludzkich
1
@Luciano99 Boli mnie serce. Może trzeba było skończyć na szóstym Red bullu
4
Ale w kadrze niech broni Simon xd
5
Corner FC 2:1 Rzut Rożny CF
0
@Popitek12 ja z chłopakiem mojej żony też
2
Widać że mecz Jagi był oglądany xd
7
@Rastafarnianin jeszcze nigdy nie widziałem konia pijącego z wiadra gdy myje podłogę
0
@Popitek12 Nieironicznie chyba lubię wszystkich naszych bramkarzy
4
@FcPortoFan1999 Najgorzej jak człowiek mrugnął i całą walkę przegapił