Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przytomnie Marciniak szacun, ale mogłeś karnego dać xD
0
Oj tak Cholo +1
2
@NGTRX Każdy sezonowiec tak mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@escarabajo Z główki się nie liczy :P
1
Ale to Atleti dzisiaj kaleczy, nawet dwóch podań nie potrafią wymienić
5
@IronSanHybrid Daj mu kupon puścić na szybkości xD
4
@Encore No nie od dziś wiadomo, że na tym polega ich taktyka :D
0
@escarabajo Niestety muszą, kuponik wciąż żywy ^^
2
@catluck Na nielegalnych streamach
0
@escarabajo Aa teraz już pamiętam :P Niech se strzelą, grunt żeby Atleti awansowało ^^
0
@escarabajo Stary albo mam takiego kaca, albo naturalnie wrodzone kłopoty z pamięcią, musisz mi przypomnieć o co chodziło xD
0
@escarabajo Kicha? Nie wiem o czym mowa :P
6
@Jacu327 Mi się chce wtedy kupsztala zrobić :P
0
@damian.09 Jeśli tak dobry alkohol jest z niskiej półki, to tylko świadczy dobrze o Amerykańskich Whiskey ^^ Dzięki kolego za wskazówki, na pewno spróbuję sobie coś lepszego niedługo
1
@kerouac Może i perfumowana, ale cudowna i póki co mój top ^^ Jagger oczywiście też klasa
0
@Unikatowy Jestem amatorem whisky więc od czegoś trzeba zacząć :P Ale ze wszystkich komercyjnych najbardziej podchodzą mi Amerykańskie ^^
0
Nie ma lepszego alkoholu niż Amerykańska Tennessee (Jack Daniel's), zapraszam do dyskusji :D
1
@semafor Neymar i Mbappe w duecie są topem bez dwóch zdań, ciekawe jak poradzą sobie z najpotężniejszym z autobusów ^^
0
@maatiixx Z tym podstawowym czasem może być różnie, ale awans jest na kuponie ^^ Myślę że wygra doświadczenie
0
Ciekaw jestem jakby się potoczyły losy meczu, gdyby Mbappe zagrał od początku.
4
@iFrontier No nie zgodzę się kolego z tym, że przewyższa techniką i operowaniem piłki Messiego. Obaj panowie mają odmienne style dryblingu. Messi opanował do perfekcji balans ciała i prowadzenie piłki na małej przestrzeni, zaś Neymar z kolei jest mistrzem w robieniu sztuczek.
0
@LuisSalvano Zazwyczaj 5 psików robię, 2 przy uszach, 2 krtań i raz na kark
0
@LuisSalvano Oj taak, długo się utrzymują :D 4 razy psikniesz i masz spokój na cały dzień. Nawet jak fajki palisz hehe
0
@LuisSalvano Ja miałem tylko zwykły One million i był sztos, weź kup Lucky i daj znać hehe :P
Edit: Aha nie przeczytałem że przetestowałeś. I co sądzisz w porównaniu do zwykłego?
1
@Encore Ja już nawet zacząłem pić Rabarbar byleby reklama zniknęła
0
Na Polsat Sport Premium finał LM 2009 w formie dokumentu, odpalcie sobie :D
16
@PatrychoO U mnie była i powiedziała Nie. Szkoda bo chciałem wyremontować samochód, na nic tłumaczenia, że w nim mieszkam :(
1
@NeroTFP Mam na kuponie awans Atleti, kursik całkiem duży, a ich doświadczenie podpowiada że to "pewniaczek" ^^
0
@escarabajo Prędzej focha na sędziego niż bramkę
4
@Encore Myślę że zrobią wszystko by grał u nich do końca kariery i oby im się udało bo Mbappe w Realu to trochę przypał :D