0

Przytomnie Marciniak szacun, ale mogłeś karnego dać xD

0

Oj tak Cholo +1

2

@NGTRX Każdy sezonowiec tak mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@escarabajo Z główki się nie liczy :P

1

Ale to Atleti dzisiaj kaleczy, nawet dwóch podań nie potrafią wymienić

5

@IronSanHybrid Daj mu kupon puścić na szybkości xD

4

@Encore No nie od dziś wiadomo, że na tym polega ich taktyka :D

0

@escarabajo Niestety muszą, kuponik wciąż żywy ^^

2

@catluck Na nielegalnych streamach

0

@escarabajo Aa teraz już pamiętam :P Niech se strzelą, grunt żeby Atleti awansowało ^^

0

@escarabajo Stary albo mam takiego kaca, albo naturalnie wrodzone kłopoty z pamięcią, musisz mi przypomnieć o co chodziło xD

0

@escarabajo Kicha? Nie wiem o czym mowa :P

6

@Jacu327 Mi się chce wtedy kupsztala zrobić :P

0

@damian.09 Jeśli tak dobry alkohol jest z niskiej półki, to tylko świadczy dobrze o Amerykańskich Whiskey ^^ Dzięki kolego za wskazówki, na pewno spróbuję sobie coś lepszego niedługo

1

@kerouac Może i perfumowana, ale cudowna i póki co mój top ^^ Jagger oczywiście też klasa

0

@Unikatowy Jestem amatorem whisky więc od czegoś trzeba zacząć :P Ale ze wszystkich komercyjnych najbardziej podchodzą mi Amerykańskie ^^

0

Nie ma lepszego alkoholu niż Amerykańska Tennessee (Jack Daniel's), zapraszam do dyskusji :D

1

@semafor Neymar i Mbappe w duecie są topem bez dwóch zdań, ciekawe jak poradzą sobie z najpotężniejszym z autobusów ^^

0

@maatiixx Z tym podstawowym czasem może być różnie, ale awans jest na kuponie ^^ Myślę że wygra doświadczenie

0

Ciekaw jestem jakby się potoczyły losy meczu, gdyby Mbappe zagrał od początku.

4

@iFrontier No nie zgodzę się kolego z tym, że przewyższa techniką i operowaniem piłki Messiego. Obaj panowie mają odmienne style dryblingu. Messi opanował do perfekcji balans ciała i prowadzenie piłki na małej przestrzeni, zaś Neymar z kolei jest mistrzem w robieniu sztuczek.

0

@LuisSalvano Zazwyczaj 5 psików robię, 2 przy uszach, 2 krtań i raz na kark

0

@LuisSalvano Oj taak, długo się utrzymują :D 4 razy psikniesz i masz spokój na cały dzień. Nawet jak fajki palisz hehe

0

@LuisSalvano Ja miałem tylko zwykły One million i był sztos, weź kup Lucky i daj znać hehe :P
Edit: Aha nie przeczytałem że przetestowałeś. I co sądzisz w porównaniu do zwykłego?

1

@Encore Ja już nawet zacząłem pić Rabarbar byleby reklama zniknęła

0

Na Polsat Sport Premium finał LM 2009 w formie dokumentu, odpalcie sobie :D

16

@PatrychoO U mnie była i powiedziała Nie. Szkoda bo chciałem wyremontować samochód, na nic tłumaczenia, że w nim mieszkam :(

1

@NeroTFP Mam na kuponie awans Atleti, kursik całkiem duży, a ich doświadczenie podpowiada że to "pewniaczek" ^^

0

@escarabajo Prędzej focha na sędziego niż bramkę

4

@Encore Myślę że zrobią wszystko by grał u nich do końca kariery i oby im się udało bo Mbappe w Realu to trochę przypał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?