0

@BarcaInfo Messi sika, a Barto nie?

2

@Danny Gaucho To by tłumaczyło dlaczego jest taka ładna, Polskie kobity najlepsze ^^

0

@Ghotti Ale to jeszcze Neymar się musiał zgodzić ^^

1

@Colon Mam u siebie w domu bilarda, ale jakoś stoi i się kurzy, trzeba sobie przypomnieć grę kijem, a potem znaleźć gdzieś w okolicy snookera ^^

4

@bartulek98 Taa już dawno, przegraliśmy w finale 1 2 z Sabadellem :/ Ale mieliśmy poważne braki kadrowe, mimo wszystko można być dumny z młodych

1

@Colon O mnie zapomniałeś ^^ Chociaż to też mój pierwszy turniej i dopiero zaczynam przygodę. Ja z kolei lubię Robertsona, sympatyczny facet :D

2

Dajesz Sevilla, chociaż Ty uratuj honor La Liga w tym roku !!

1

@bartekvisca Wystarczy trochę pogłówkować ;)

0

@deyna2018 Ciężko wytypować faworyta, obie drużyny mniej więcej na tym samym poziomie, może z trochę lepszą passą zwycięstw na korzyść United.

0

@BarcaInfo Dokładnie, a w razie powodzenia przedłużyć. Setien i tak by się zgodził

0

@Pawlak1992 Też mi się nie wydaje, żeby Koeman rzucił reprezentację, z którą ma dużą szansę coś ugrać na rzecz wyciągnięcia z bagna najbardziej wymagającej drużyny na świecie i zmierzenia się ze świętymi krowami. Z drugiej strony pociąg o nazwie Blaugrana może już nie przyjechać

0

@bartekvisca To teraz pomyśl sobie tak. Skoro Ty jako randomowy kibic, po takiej wtopie przeżywasz i jesteś zły na wszystko, to co mają powiedzieć goście, którzy bezpośrednio są temu winni i cały świat patrzył na ich upokorzenie 3 rok z rzędu. Powiedz mi kurła czy Tobie się wydaje że oni to zrobili specjalnie? Że spartolili sprawę byle wcześniej pojechać sobie na wakacje? Szef nie mógłby Cię wyrzucić dyscyplinarnie tylko za to że Ci chu*** idzie w robocie, musiałbyś odwalić coś perfidnego jak nieprzychodzenie do roboty czy spóźnienia. Piłkarze zapieprzają cały sezon więc niezależnie od wyników należą im się wakacje, a jak Cię to boli to zostań piłkarzem xD

0

@Pawlak1992 Według mediów to są najbardziej realne opcje :D No może po za Xavim, który na ten moment nie przyjdzie

3

@Pawlak1992 Font, nawet nie chodzi tu o Xaviego, ale skoro tak bardzo się bije o to stanowisko to niech się wykaże, zawsze coś nowego ^^

3

@Tuc Masochiści łączcie się!!!!

1

@Coutinho007 Ciężko wyjaśnić tą bezjajeczność, po bramce na 4 1 chłop miał obowiązek rzucić wszystko na jedną kartę. Tą kartą powinien być choćby nasz Riki..

0

@Coutinho007 Trzeba też brać poprawkę na to, że Setien przejął zespół w połowie sezonu i nagle narzucił inny styl gry, to jedyne co może go ratować. Co nie zmienia oczywiście faktu, że jest bezjajecznym trenerem i z tym Puigem odyebał rzecz nie do wybaczenia :/

1

@GadulkiGembulki Ogólnie to pomoc preferowałbym taką jak kiedyś graliśmy, czyli dwóch bardziej ofensywnych pomocników i jeden defensywny. Tutaj świetnie pasuje Coutinho - de Jong - Messi, Puig mógłby grać na zmianę z Brazylijczykiem, Pjanić z Holendrem, tylko trzeba by Busiego już pożegnać ^^

0

@blaugrana1980 Wiadomo :P

18

@blaugrana1980 W Juve albo PSG ? :D

6

@GadulkiGembulki Messiego to można by było w końcu oficjalnie w pomocy ustawić i ściągnąć jakiegoś następcę Suareza, a skrzydełka grać Fatim i Dembele. Griezmanna też bym widział w pomocy bardziej, ale pomarzyć zawsze można ^^

1

@Kwiatek67 Musiałby go chcieć jakiś klub z szamanem na ławce trenerskiej

0

Komentarz usunięty

2

@Mr8lack Mógłbyś przytoczyć te słowa o ile pamiętasz? Nie chce mi się szukać :P

2

@VenoM Pewnie najciemniejsi panowie

6

Poczetino? Ten sam, który wolałby krowy Setiena paść niż trenować naszą Barkę? Co ten Sport wygaduje

1

@JohnA Rzeczywiście sorki za wprowadzenie w błąd

1

@robsesh Dokładnie, jest w klubie który sypnie hajsem więc korzysta proste, a że pieniądze nie zawsze są gwarantem trofeów to wiadomo od dawna ^^

0

@barcelonaLM Jak to nie awans obstawił tylko podwójną szansę (remis lub wygrana Barcy) :D

2

@tadzik447 Po co zmieniać tak zajebistą opinię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?