Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 Griezmann też mimo hejtów zagrał okej, w drugiej połowie całkiem zgasł, ale jak cała drużyna więc :D
24
Miło poczytać jak kibice Bayernu na ich stronie podchodzą z pokorą i szacunkiem do naszej drużyny, zupełnie inny poziom niż w kafejce, ale chyba nie ma się co dziwić :P
2
@arasz1819 Ciesz się, że są spusty nad Bayernem liderowanym przez rodaka, niż nad Realem :P
8
Po dzisiejszym meczu najbardziej cieszy mnie gra de Jonga i Semedo. Ten drugi wielokrotnie wypychany z klubu przez kibiców, ale w końcu zaczął regularnie pokazywać swoje zalety. Szybkość, drybling i w miarę dobre podanie to coś czego trzeba nam na PO, a i w defensywie też jest całkiem solidny.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nic tak dobrze nie wytłumaczy jak prosty, przejrzysty regulamin ^^
https://www.fcbarca.com/liga-typerow/regulamin.html
0
@BarcaInfo Szkoda że wasza presja pozwoliła Wam strzelić tylko jedną bramkę :P
0
@Colon Teraz nazywa się ich Kosmonitos
1
@RonnieVEB Typowy ból dupy, olać takich gości :P
0
@RonnieVEB Zależy czy strzeli czy nie
1
@Majsteer Ta jego "ruletka" wyglądała jakby specjalnie upadł, może Messi go szantażował :P
0
@Colon Okazało się, że nie ma galaktyk. Galaktyki wymyślili dziennikarze
0
@Rewolucja123 To też na pewno ^^
0
@Colon Ja ale straciłem część pamięci więc podam tylko kto awansował, a więc: PSG, Atleti, Barca i City ^^
0
@Rewolucja123 E no bez przesady, myślę że każdy pamięta najlepszy zespół w historii, który zdobył sekstet i rozjeżdżał każdego jak walec :D
4
@Rewolucja123 Oj nie byczku -1, to Guardiola zapoczątkował ten trend
1
@Piorun Pamiętam jak Messi był w wieku de Jonga :(
4
@MarioVeB! Śmieszna podnieta xD
0
@Encore 3.5 na remis, kusi kusi
1
@sebo939 Przypomnę tylko, że warto odróżnić konstruktywną krytykę od płaczu na wszystko co się da, a tego drugiego niestety zazwyczaj jest pełno tuż po meczu
1
@kodi77 Biali szczekają, karawana jedzie dalej
1
@Elosek Ale weź to wytłumacz gościom, którzy z trenerką mieli do czynienia tylko na padzie, a udają ekspertów :P
1
@norbi77 Coo? xD Że niby Semedo i Griezz źle zagrali? Rakieta mimo błędów też w pressingu fajnie działał. Każdy dzisiaj zagrał całkiem dobrze, jedni dłużej inny krócej, ale każdy dzisiaj według mnie wniósł coś dobrego
1
@Hushovt Wszyscy trzej, po każdej z lini :P
4
@mr_robot Bayern, City, Atletico :P
8
Dobra pany tak obiektywnie patrząc, pierwszą połowę zagraliśmy całkiem zajebiście i skutecznie nie ma o czym mówić. W drugiej Napoli nie miało wyjścia i musieli rzucić wszystkie siły do ataku. Mając kilku bramkową przewagę zdecydowaliśmy się oddać im inicjatywę i grać z kontry, problem w tym że za bardzo się rozluźniliśmy i pogubiliśmy się w wyjściu spod pressingu dlatego gra wyglądała jak wyglądała, natomiast trzeba pochwalić naszą grę w obronie (również oczywiście Stegena) bo chłopaki do samego końca biegali i nie pozwolili wbić choćby bramki kontaktowej.
Myślę że jesteśmy w stanie zagrać z Bayernem na takim samym poziomie co w pierwszej połowie i wbić conajmniej dwie bramki, później niech się dzieje wola nieba. Reasumując ogólnie nie wygląda to źle, ale jest wiele do poprawy
0
@PawkoFCB Bo jakbyś nie zauważył Napoli musi strzelić 2 bramki i dlatego wychodzą wyżej, my z kolei gramy w drugiej połowie z kontry co wychodziło nam często na dobre
0
@Firestone Nie bronię go na siłę tylko staram zrozumieć jego decyzję, na siłę to on jest atakowany przez pseudoekspertów ;)
3
Dobra panowie wyluzujcie trochę z tymi zmianami, też chciałbym zobaczyć Puiga i Fatiego, ale po co mamy ryzykować bardziej ofensywną grą na niekorzyść defensywy kiedy prowadzimy dwoma bramkami, a gra wciąż wygląda całkiem nieźle
0
@PrinceDamon i to nie jednego
0
Zawsze śmieszy jak ludzie piszą że obsraliśmy się xD