Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Druga połowa tragiczna w naszym wykonaniu.
0
To teraz sprawdzamy 10 minut czerwo i potem gramy w 10 bez czasu.
0
Ale kretyńsko oddajemy za darmo piłki.
1
Leżymy fizycznie już... trzeba było odpuścić z Espanyolem...
0
Ehhh a było tak pięknie
1
Jazda z nimiii!!!!
1
Nie spodziewałem się że to napisze w tym sezonie ale... Pedri do zmiany.
3
4 minuty XD. Tyle to sam Fermin leżał.
33
Olmo wyjebali w polu karnym = nic
Olmo czysto zabiera piłkę Lookmanowi = faul
0
Za każdym razem jak Kounde ma piłkę to ja mam zawał xd
4
Pedri irytuje ostatnimi tygodniami troszkę.
0
Było wiadomo że coś stracimy z naszą obroną. Trzeba grać dalej, byle nie dać Atletico się rozpędzić.
5
Ferran to miał plan. Graj gówno 3 miesiące i uśpij czujność wszystkich.
1
Fermin chyba nos złamany ała
0
Zasrany Musso mogło być 3
1
Rekinnnnnn oby bez spalonego! I Olmo jakie podanie!
1
Gavi jaki powrót!
16
Podchodzisz do meczu z podejściem że raczej odpadamy i w miarę pogodzony i mija 5 minut i znowu się łudzę XD
1
Musso jak ja cie nienawidzę xd
14
Kogoś dupa boli dalej po 2 przegranych finałach.
0
Domy na karnego dla Realu stawiać trzeba.
0
@Bernard777 Cucu to by była top opcja, ale nie wiem czy to wykonalne finansowo niestety.
0
@Bernard777 no ja nie jestem przekonany do piłkarzy Tottenhamu jakoś xd. Osobiście bym Grimaldo sprowadził.
1
Balde i Cancelo są tak samo słabi w defensywie.
1
@JanuszKorwinMikke nie wierzę, że taka przewaga punktowa nie starczy do utrzymania nawet jakby grali bez trenera.
1
@JanuszKorwinMikke może spójrz w tabelę zanim coś takiego napiszesz ;)
Union ma w tym momencie 7 pkt przewagi nad strefą spadkową (właściwie to nad miejscem dającym baraż o utrzymanie, nad spadkowymi miejscami aż 11 pkt przewagi)
0
Rashford w pigułce. Z takiej sytuacji strzeli, a potem 5 setek w trybuny.
0
I taki wynik poprosimy też we wtorek!
1
Ja pier Rashford jaka z ciebie jest kaleka
1
Ferran jaki złodziej XD