0

Jak Maldini wypadnie to nam zostają Eric i Araujo z opcji na ŚO...

0

Ale szaleje dzisiaj Ferran. Robi normę bramek na następne pół roku xd.

1

Ale musisz być tragiczny jak Ferran ci dwie strzela

0

Halo no to jest żółta

4

Balde jaka wrzuta. Jest forma

4

Myślałem, że comeback z Atletico w LM jest bardzo wątpliwy, ale stało się coś nawet mniej prawdopodobnego - bramka Ferrana, więc wszystko jest możliwe.

2

Dmitrovicia obrońca espanyolu "faulował" XDDD

0

Retro grafika powinna wrócić na stałe. Wygląda dużo lepiej.

0

@Adam065 jeśli tak zrobi to będzie błąd moim zdaniem.

2

Trzeba na mecz z Espanyolem wyjść rezerwą nawet kosztem potencjalnej straty punktów. Podstawa musi być świeża na wojnę z Atletico w środku tygodnia.

20

Z jednej strony można mu zarzucić, że wszystko chce zrobić sam. Ale jak pomyślę, że jego opcjami do podania są paralitycy Ferran albo Rashford, co zmarnują nawet najlepsze podanie od niego to bardziej go rozumiem.

4

To ja zapodam klasyka:


1

Gralibyśmy tu dzisiaj 180 minut, a z tą formą strzelecką i tak byśmy bramki nie strzelili.

5

Rekin i Araujo na ratunek XDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to gramy w 10. Co roku to samo.

1

Maldini jak blisko...

23

Zatrzymana kontra i bez kartki. Koke drugi mecz z rzędu oszczędzany.

2

Diaz poza tą bramką gra fatalne spotkanie.

0

@mekston myśl taktyczna: gramy na rożne, a jak nie wejdzie to nie ma planu b

3

Widzę, że Arsenal gra swoje. Razem ze Sportingiem zebrali potężne 0.52 xG (z czego Arsenal tylko 0.15). Paskudna drużyna.

0

Upamecano to jest taka parówa. Jakim cudem on tyle w tym Bayernie siedzi nigdy nie zrozumiem.

0

Upamecano chciał przyaraujować ale nie wyszło.

1

Pięciu leci do Olise i żaden nie kryje Kane'a. Zajebista obrona xd

1

No nareszcie. Jeszcze trzy poproszę

0

Olise dzisiaj jedyny gra na poziomie w ataku Bayernu.

2

Kejn impostor dzisiaj

10

Co Kane teraz zrobił? Zatrzymał kontrę, prawie stracił piłkę i oddał piłkę przerzutem.

1

Noja broni jakby się cofnął do 2014 na razie.

0

Ci to mają farta XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?