Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raphę znowu odkleiło.
5
Robercig prawdopodobnie ostatni klasyk :'(
2
Eric debil. Po co on ten łokieć tak wyciągał?
0
@Marcelinho132 a nie dał jednak, a to menda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i Rashford w pigułce. Bomba nie do obrony i potem farfocel w sytuacji sam na sam.
0
Obrona niech się skupi bo dwa razy z rzędu wyszli podaniem.
0
Nie wyprzedził czasem Ferran Mekambe w bramkach z gry teraz?
18
Tchouameni już sie rozbiera do pojedynku bokserskiego XD
0
Cały sezon czekałem aż Rash strzeli z wolnego, bo tylko on to umie u nas
1
Hernandez minuta i już błąd
1
Prezes przyjechał obserwować talenty bokserskie.
3
Roony wygląda dobrze? Ostatni dobry mecz to on zagrał w styczniu. Potem zawsze kiedy dostawał minuty to był przeciętny.
3
Niech ten ciąg wspaniałych wiadomości z Madrytu trwa jak najdłużej xd. Pięknie się to czyta.
1
Judasze głosu nie mają.
24
Cholera, ale my ten monitoring mamy dowalony. Pół piłkarskiej Europy naraz monitorujemy.
2
Arbeloa widzący Valverde idącego do Tchouameniego na trzecią rundę:
To jego wina btw.
1
@CPuyol no może troszeczkę wyolbrzymiłem dla dramatycznego efektu
2
@KamQiX też chciałem o tym napisać. Ciężko sobie wyobrazić bardziej nienaturalne ułożenie ręki.
0
Rok temu dowiedzieliśmy się w klasyku, że można na legalu blokować strzały ręka. Tu można sobie z kolegą w polu karnym ręką grać. Może w ogóle dopuśćmy, że można sobie wziąć piłkę do rąk i biec z nią.
1
Odechciewa się tego sportu oglądać. Po co jest VAR jeśli w takiej sytuacji nie interweniuje?
0
Sędzia przekupiony przez katar
0
Ale wałek teraz.
3
Z jego formą z tego sezonu to nawet Puchacz byłby ciężkim rywalem do bronienia.
1
Enrique stworzył potwora.
5
Że mają czelność takie coś mówić po tym co się działo w meczu z Barcą. I nie, nie myślę że odpadliśmy przez sędziego. Odpadliśmy przez fatalne błędy w obronie i jeszcze gorszą skuteczność. Ale w przeciwieństwie do nich nie zrzucam winy na sędziowanie, mimo że było tragiczne.
4
Arsenal powinien wrzucić zdjęcia w okularkach przeciwsłonecznych na sociale.
2
No nam w okno by strzeliła kłoda XDDD
1
@Dankho94isback tylko to im zostanie xd
9
Wy nie rozumiecie wizji Simeone. On ściąga Alvareza i Griezmanna i odpuszcza LM po odpuszczeniu Ligi i Pucharu Króla, żeby skupić się na... a nie czekaj im się już puchary skończyły.