1

Raphę znowu odkleiło.

5

Robercig prawdopodobnie ostatni klasyk :'(

2

Eric debil. Po co on ten łokieć tak wyciągał?

0

@Marcelinho132 a nie dał jednak, a to menda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i Rashford w pigułce. Bomba nie do obrony i potem farfocel w sytuacji sam na sam.

0

Obrona niech się skupi bo dwa razy z rzędu wyszli podaniem.

0

Nie wyprzedził czasem Ferran Mekambe w bramkach z gry teraz?

18

Tchouameni już sie rozbiera do pojedynku bokserskiego XD

0

Cały sezon czekałem aż Rash strzeli z wolnego, bo tylko on to umie u nas

1

Hernandez minuta i już błąd

1

Prezes przyjechał obserwować talenty bokserskie.

3

Roony wygląda dobrze? Ostatni dobry mecz to on zagrał w styczniu. Potem zawsze kiedy dostawał minuty to był przeciętny.

3

Niech ten ciąg wspaniałych wiadomości z Madrytu trwa jak najdłużej xd. Pięknie się to czyta.

1

Judasze głosu nie mają.

24

Cholera, ale my ten monitoring mamy dowalony. Pół piłkarskiej Europy naraz monitorujemy.

2

Arbeloa widzący Valverde idącego do Tchouameniego na trzecią rundę:


To jego wina btw.

1

@CPuyol no może troszeczkę wyolbrzymiłem dla dramatycznego efektu

2

@KamQiX też chciałem o tym napisać. Ciężko sobie wyobrazić bardziej nienaturalne ułożenie ręki.

0

Rok temu dowiedzieliśmy się w klasyku, że można na legalu blokować strzały ręka. Tu można sobie z kolegą w polu karnym ręką grać. Może w ogóle dopuśćmy, że można sobie wziąć piłkę do rąk i biec z nią.

1

Odechciewa się tego sportu oglądać. Po co jest VAR jeśli w takiej sytuacji nie interweniuje?

0

Sędzia przekupiony przez katar

0

Ale wałek teraz.

3

Z jego formą z tego sezonu to nawet Puchacz byłby ciężkim rywalem do bronienia.

1

Enrique stworzył potwora.

5

Że mają czelność takie coś mówić po tym co się działo w meczu z Barcą. I nie, nie myślę że odpadliśmy przez sędziego. Odpadliśmy przez fatalne błędy w obronie i jeszcze gorszą skuteczność. Ale w przeciwieństwie do nich nie zrzucam winy na sędziowanie, mimo że było tragiczne.

4

Arsenal powinien wrzucić zdjęcia w okularkach przeciwsłonecznych na sociale.

2

No nam w okno by strzeliła kłoda XDDD

1

@Dankho94isback tylko to im zostanie xd

9

Wy nie rozumiecie wizji Simeone. On ściąga Alvareza i Griezmanna i odpuszcza LM po odpuszczeniu Ligi i Pucharu Króla, żeby skupić się na... a nie czekaj im się już puchary skończyły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?