7

A wiedziałem, że to był podejrzany uśmiech:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16966502#comment-16966502

1

Nie ma spalonego? Aż dziwne. Może kamera zmyliła

0

Katar zaczyna od karnego jak w 2022 xd
Edit: spalony ich uratuje

2

Jak on tego nie strzelił

2

Fajnie, że w końcu Laskowski komentuje.

1

Sędzia na varze uśmiechnięty jakby miał zaraz jakieś wałki zrobić.

6

Szkoda, że Szwajcaria już bez Shaqiriego bo by pewnie strzelił gola na kandydata na bramkę turnieju.

0

Powiedział to Falcao, który będąc tak jak Alvarez na szczycie swojej sportowej kariery, odszedł z Atletico.

37

Raz zrobił coś dobrze i jeszcze go krytykują.

1

Ale by było jakby zrobili comeback jeszcze. Szanse nikłe ale nie takie rzeczy futbol widział.

4

Bardzo dobrze. Trzeba tępić nurkowanie.

1

@Gibbon_FCB w RPA to chociaż bramkarz coś tam pobronił. No ale fakt że Meksyk nie forsował tempa.

2

A wydawało się, że nikt nie zagra gorzej niż RPA.

1

Paragwaj na razie duże rozczarowanie. Oby się wzięli do roboty.

2

@Adran360 mi chodziło o to xd:


0

Niestety Lebron James piłki nożnej zrobił im te akcje.

0

Grande weź idź do domu. Z nim za varem to lepiej bez xd

3

Wszyscy jesteśmy Paragwajczykami!

1

Dawaj Dzeko na ratunek trenerze Bośni

0

Ciekawe czy ruszą po drugiego od razu. Bośnia już ledwo się trzyma.

0

Potężny Dejwid schodzi. To szanse na bramkę Kanady wzrastają.

2

@SZYCHA0005 Greenwood akurat nie był uniewinniony, a jego dziewczyna wycofała zarzuty. I dalej ze sobą są chyba.

2

Tu mogłoby równie dobrze być z 4-3 już xd

2

Ale interwencja!

0

David plecami do Kolasinaca był ale pokazuje że ręka była xd

8

Ale ta Kanada marnuje wszystko. Dramatyczne wykończenie.

2

No i pięknie! Dawać Bośnia!

1

Bośniak zrobił Gerrarda ale się poszczęściło.

1

@Spider_Man zaczyna na ławce żeby dać jakieś szansę Kanadzie ;)

3

Dzeko dzisiaj ładuje hat-tricka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?