2

@Cule widzę ktoś tu "kukizuje" .

1

Wiadomości Tvp są lepsze niż kwas. Coś pięknego.

0

Kukiz Kukiz deko polityk,
Już na sto procent sprzedawczyk,
Jarek spełni jego rządze,
Bo na polityka potrzebny wygląd i pieniądze,
Kończę słabą rymowankę,
Na jego biurze poselskim ludzie zrobią malowankę.

Wiem jestem artystą pełną gębą.

Majkel34

4

Kukiz pojedzie na Eurowizje i zostanie gwiazdą Disco-Polo w Tvp.

4

12 sierpnia 1949

Na warszawskim Mokotowie, w areszcie MBP przy ul.Rakowieckiej został zamordowany dowódca najlepiej zorganizowanego okręgu partyzantki antykomunistycznej - Okręgu XVI NZW- chor./kpt. Józef Kozłowski "Las". Wraz z nim zamordowano jego najbliższych współpracowników: ppor. Czesława Kanię „Nałęcza” (szefa pionów wywiadu i propagandy), sierż. Bolesława Szyszko „Klona” (szefa sztabu) i st. sierż. Piotra Macuka „Sępa” (zastępcę Kozłowskiego).

https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/235240873_10158530156493237_3295140850232739326_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-4&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=7qnVprQs4AYAX_QXZWT&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=33b9dca840dea26f2d2ef1fb9b938931&oe=613C571B

5

Od dzisiaj największą zniewagą jest nazwać kogoś "Ty Kukizie".

0

@pax O ustawę oczywiście.

0

@pax czy dzisiaj, o dzisiejszej sytuacji coś napiszesz? Czy dołączysz do nas i będziesz dosadny?

Przypominam iż wielokrotnie przepraszałem za głosowanie na PIS jak coś :D

3

Inba na profilu KuPisa pierwszorzędna.

5

No uwielbiam rozpaczających nad tematami politycznymi na La rambli w takiej sytuacji...

Chłopie jeden z drugim czy Ty do jasnej ciasnej rozumiesz co się dzieje? Nie może Cię to nie obchodzić.

0

A Pislicja jak się rozbisurmani. Ciężkie czasy przed nami.

3

No to co? Już niedługo?

Ani Vizir ani Omo - nic nie pierze tak jak ZOMO.

0

@derlysy1979 ja też

1

@POLAK12345 stare postkomunistyczne dziadki, które nie rozumieją że 13 emerytura to 2,50 dziennie, ich figuranci na etatach i madki.

18

Komentarz Stonogi po wyborach z 2015 roku będzie dziedzictwem narodowym.

0

@derlysy1979 osoba niegodna musi być uświadamiana, że jest niegodna na każdym kroku, do końca swojego marnego życia.

12

Kukiz jest zerem. Nikim. Wstyd, hańba. Dzięki niemu mamy komunę.

2

W Bytomiu jest biuro poselskie Kukiza. Może tam zajrzę.

0

@Nano22 dla TVN.

0

@inViNcibl3 pewnie za stanowiska.

0

@Nano22 poseł powiedział, że "pomylili" się w głosowaniu nad odroczeniem i chcą głosowania nad ustawą dzisiaj.

10

Kukizowcy się "pomylili". Pan Paweł mówił, że jak zostanie politykiem to będzie mu można napluć w twarz. Teraz to już zasługuje na gorsze rzeczy.

Nie będzie wtedy ani jednego posła w historii Sejmu, który mógłby równać się z Kukizem pod względem "bycia sprzedawczykiem".

3

Dymy boże w Sejmie ugułem.
Dziękuję za tę wypowiedź i pozdrawiam Asię, cudowną kobietę. O kotek!

5




Upadek Suskiego :)

10

@macio_944 bezcenne. Ale Terlecki i Błaszczak również. Piękne miny :)

1

Ma ktoś wideo z upadku Suskiego?

8

Oby Danka prowadziła Wiadomości :D

Gleba Suskiego :D

5

Ludzie! Jednoczymy się ponad podziałami. I to jest piękne. Na La Rambli wszyscy jednym głosem od lewa do prawa. Napawa mnie to nadzieją dla naszego narodu.

2

@fart ponad podziałami przeciwko budowaniu tutaj drugiej Białorusi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?