Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Voldemort będący panem czarnej różdżki mógłby moim zdaniem zabić Dumbledore'a.
A waszym? Dumbledore pokonał słabszego nieco Grindewalda po 3 godzinach. Z Voldemortem mogłoby być różnie.
0
@maroon Wiem. Ja tutaj chciałem zaznaczyć wzburzenie wszelkich środowisk, które są tępione tylko dlatego, że nie są Pis-em.
0
@maroon Wzburzone jest każde środowisko. Od narodowo-wolnościowego po lewicę.
4
@meteo100 Mogą rozpisać nowe wybory jak poczują, że przegrają by podrzucić kukułcze jajo nowej władzy. Tym jajem jest zrujnowany kraj.
0
@osa91 Jest to może jedyna rzecz w której się zgadzają? Znam wielu chłopaków o poglądach narodowych, jestem wśród nich i uważamy, że kompromis aborcyjny jest najlepszy.
Chodzi o to, że Pis niszczy wszystkich niezależnie od poglądów,pochodzenia. Nie jesteś Pismanem i jesteś gorszy. Stosują metody piłsudczyków. Ludzi, którzy katowali narodowców na śmierć.
6
@MESSIah16 Pis to konserwatywni socjaliści. Komuniści też byli konserwatywni światopoglądowo :)
1
@MESSIah16 Przedsiębiorcy na ulicę! Proste!
3
Kto nie lubi Władcy Pierścieni ten za Pis-em.
1
Kaczyński i Pis potrafią tylko niszczyć. Nie tylko kompromis aborcyjny. Ale jest nadzieja. Rolnicy rozwożą im gnojówkę, feministki protestują, mam nadzieję, że zaczną przedsiębiorcy.
Mam również nadzieję, że i Obóz Narodowy. Jak powiedział mi w rozmowie Leszek Żebrowski "Prawdziwy Ruch Narodowy jest w ziemii". Niesamowicie mnie to zasmuciło. Każdy powinien się dołączyć. I RN powinien nawiązać do swoich tradycji międzywojennych i naprawdę postulować, by naród, społeczeństwo były najważniejsze. Każdy, kto pomoże w walce z PIS jest wartościowy.
Wielka Polska bez PIS.
1
@VamosRakieta Owszem. Taka analizy Kasparov vs Topalov. Przewidziałem wieżę, sam bym to zagrał, ale taki Kasparov widział co się stanie 20 ruchów dalej. Do tego poziomu mi daleko.
0
@semafor Nie wiem tego. Ja jestem za kompromisem aborcyjnym i mówię za siebie. A pan Braun na proteście przedsiębiorców pokazał to co chcę przekazać w tym momencie.
9
Niedługo ich TK stwierdzi, że ustawa o jedynowładztwie Pis jest zgodna z Konstytucją. Sytuacja jest groźna. Łączmy się to nie są żarty. Poglądy nie mają dla mnie takiego znaczenia, gdy naród jest zagrożony.
26
Każdy protest przeciw nim jest dobrem. Niezależnie od poglądów. I mówi to facet o poglądach prawicowych. To ludzie, którzy zrobili tu państwo totalitarne. Tak być nie może.
My Polacy powinniśmy się zjednoczyć. Wyjść na ulicę bo niszczą wszystko. Kompromis aborcyjny, gospodarkę, wolność ekonomiczną, państwo prawa pod przykrywką dekomunizacji, służbę zdrowia, edukację, nauczycieli uczynili wrogami ludu. To banda największych kłamców, obłudników jakich spotkała Polska. Przykładem zjednoczenia jest obrona przedsiębiorców podczas protestu przez pana Brauna.
1
@VamosRakieta Marianczello sprawił, że pokochałem szachy. Z czasem poznałem się trochę na nich chyba, bo gdy prosi o zatrzymanie nagrania i pyta co byśmy zagrali lub co zagrał dany gracz to widzę takowe posunięcie
0
@Barcelismo Widać wstyd w ich oczach.
0
Z jakiej racji po wojnie Kaczyńscy dostali willę ? Hmmm?
1
@Bartek22 Może to by uratowało uniwersum.
7
@4drian0 Do majora niech idą. On psznie gotuje i psznie je. Do tego podatki płaci.
0
@bartekvisca Teraz to śmiech przez łzy.
0
@LukaszFan No można porównać. Nasza policja się swoimi działaniami nie różni zbyt mocno od OMONU.
6
Jeszcze trochę i będzie: Polacy siad! Leżeć!
1
@APRA Wszystko można. Jesteś wolnym człowiekiem. Musisz w to wierzyć XD
16
@Koors PO przynajmniej się z tym nie kryło. PIS obłudnie przekupił ludzi gimbopatriotycznymi hasłami. Ot cała prawda.
8
Najzabawniejsze w hipokryzji Pis-u jest to,że "opozycja totalna" donosi na Polskę. A ta rywalka Łukaszenki to niby co robi? XDDD
19
Ja już nie chcę słyszeć, że Pis Po jedno zło. Jako narodowiec mówię, że Po to było mniejsze zło.
2
@Witam Sumlińskie, Kanie,Rachonie? Telewizje Republiki?
0
@svensonFCB Sytuacja rodem z teorii spiskowych.
2
Swędzą mnie kukle... z bólu.
0
@Majki1 Aż kukle swędzą.
3
@tobiasson92 Dokładnie. U mnie w Bytomiu na ulicy nie uświadczysz nikogo dosłownie nikogo bez maski. A jak rosło na Śląsku tak rośnie.