LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakim sensie Bale go przycmiewa? Bo obecnie o Neymarze mowia wszyscy, a o Bale'u wapomniala bodajze raz Marca piszac o jego fatalnej formie.
0
Wiadomo, ze pilka nozna jest nieprzewidywalna, ale mysle, ze Ney pobije rekord Pelego i to przed 27 rokiem zycia:)
4
W tym sezonie jeszcze nie symulowal. Najlepsze jest to, ze "madryckie dzieciaki" smialy sie w tamtym sezonie z Neymara, a w tym sezonie Ney "znormalnial", a Ronaldo kladzie sie w kazdym meczu i jest na najlepszej drodze do zdobycia "Zlotej Pletwy" za rok 2014:)
1
I Sport i MD stawialy na Xaviego i Rakiticia, a okazuje sie, ze Ivan nawet nie jest powolany i pewnie zobaczymy Xaviego i Inieste, chociaz chcialbym zobaczyc dzisiaj Rafinhe( ale nie na skrzydle):)
0
Tak! Wreszcie Javier na DM:) No chyba, ze Lucho zdecyduje sie na niezwykle uniwersalnego Sergiego Roberto, ktory nie tylko ma genialny przeglad pola, ale takze rozbija ataki rywali w drobny pyl!
0
Niesamowite.. Ten 22-letni chlopak ma juz ponad polowe dorobku bramkowego wielkiego Pele w reprezentacji Brazylii.. Jak tak dalej pojdzie, to Ney moze nawet podwoic rekord Pelego:)
10
Hahaha:) Rownie dobrze w takim razie powinni pominac Ronaldo, bo przeciez bylepszy od Leo tylko o 3 bramki i mial kilka asyst mniej;) LFP sie skompromitowalo i to bardzo:)
0
Real jeszcze nie mial prawdziwego testu na boisku, a juz stracil jakies 10bramek, wiec wiesz:)
0
Ale nie najlepszy w historii:) Dopiero pare lat pozniej zaczeto tak mowic:)
0
Obaj stali sie wielcy i to ich laczy:)
1
Pedro Pedrito rowniez nie powiedzial jeszcze ostatniego slowa:)
1
Neymar tez pobije jego rekord- ilosc bramek w reprezentacjj Brazylii i jest to tylko kwestia czasu:)
0
Jeden rekord na pocieszenie bedzie nalezal do Cristiano:)
1
Hehe... Zaraz Cie zjedza:)" hala dzieci" przybywająąąą...
4
Ale ma wiecej polubien na Facebooku i to skrzydlowy!!!!!1111jedenjeden:)
A tak na powaznie to Ronaldo nie ma szans na dogonienie Argentynczyka, bk to jest niewykonalne dla zadnego czlowieka. Musialby byc maszyna, a i tak mialby problem:)
2
Zapomnij... Mimo, ze Ronaldo jest swietnym pilkarzem( oczywiscie z Leo nie ma go co porownywac) to straszny z niego arogant.
Swoja droga Leo pokazuje w kazdym aspekcie wyzszosc nad Ronaldo, bo w aspekcie czysto sportowym wiadomo, ale Leo nie zachowuje sie jak arogant ani gbur, potrafi docenic rywala, mimo ze wie, ze jest lepszy, nie odwala szopek na boisku itp...
I jak tu w ogole porownywac tych dwoch pilkarzy. Niebo(a raczej kosmos) a Ziemia:)
0
Moze nie kpina, ale Iniesta niestety nie zasluguje na ta nagrode i mam nadzieje, ze wygra ja Rakitic.
0
Powinien to wygrac Ivan Rakitic. Szkoda, ze u nas nie gra jako ofensywny pomocnik, bo do tego nadaje sie najbardziej. Sam Iniesta(szczegolnie a obecnej formie) nie dostarczy naszemu trio zbyt wiele otwierajacych podan. Rozumiem, ze Lucho chce utrzymac rownowage w defensywie, ale gdyby zamiast Busiego gral Javier i Rakitic gralby z przodu to efekt w defensywie bylby ten sam, a sila naszego ataku niewatpliwie by wzrosl. Niestety jednak sa w tym zespole swiete krowy, a mialo byc inaczej...
0
Jakby tak powiedzial to poszedlby do wiezenia...
1
Wszyscy mowia, ze Leo to pilkarz nie z tej ziemi( i maja racje), jakos nie slyszalem takich opini o Ronaldo. Drodzy kibice Realu(a raczej Ronaldo), pogodzcie sie, ze tylko dla was Ronaldo jest lepszy od Messiego i ze tylko wy uwazacie, ze Messi nie jest jednym z najlepszych. :)
Nawet "ojciec" Cristiano, Sir Ferguson i wielki kibic Realu Rafa Nadal uwazaja, se to Leo jest wiekszy:) Leo nie musi juz niczego udowadniac, bo juz wszyscy znaja go jako najwybitniejszego i "kosmicznego" pilkarza i nie zmieni tego nawet 5 Zlotych Pilek dla Ronaldo, ktory nigdy nie gral i nie bedzie gral w tak efektowny sposob.:)
1
Mam nadzieje, ze zagra w najblizszym meczu chociaz 45minut, bo to wielki talent i musi dostawac mnostwo okazji chociazby kosztem Sergiego Roberto, ktory wielkiej kariery u nas raczej nie zrobi. Za rok w pierwszej druzynie bedzie gral Halilovic i wtedy bedzie mu ciezej o minuty na boisku.
0
Donie, skad ty znasz takie slowa?:)
2
Nikt wtedy nie pomyslal, ze wlasnie debiutuje najlepszy pilkarz w historii pilki...Ciekawe, moze niedlugo zobaczymy debiut zawodnika, ktory w przyszlosci bedzie najlepszy na swiecie( ale nie lepszy od Leo, bo juz sie po prostu nie da:)
0
Dla mnie Suarez byl najlepszym napastnikiem w porzednim sezonie:)
0
No tam, ale gdyby Luis mial podejsc do 5-6 karnych w sezonie to chyba bramke by zdobyl:) Nie chce umniejszac Cristiano tej nagrody, ale karne to przewaznie formalnosc( czasami zdarza sie nie trafic) :D
0
I Ronaldo:).
1
Ale dla "hala dzieci" to Neymar jest nurkiem, a Cristiano meznym bohaterem, ktorego wszyscy za wszelka cene chca zniszczyc na boisku. W tym sezonie jednak to Cristiano jest najlepszym nurkiem w La Liga( nikt tyle karnych nie "wyplywal"
0
Jeszcze do mnie nie dociera, ze mamy w druzynie zdobywce Zlotego Buta, szczegolnie, ze Luis osiagnal to w czasie, gdy na swiecie dominuja Leo i Cristiano. Do tego wygral ta nagrode grajac w Liverpoolu, w najrowniejszej i jednej z najlepszych lig swiata nie strzelajac rzutow karnych. Mimo ze Ronaldo strzelal mnostwo rzutow karnych to i tak nie pokonal Urugwajczyka, a to jest cos bardzo, bardzo wielkiego. Na papierze mamy absolutnie najlepsze trio na swiecie i ciekawe jak to bedzie wygladalo w praktyce, ale to wyjatkowi zawodnicy, wiec dadza rade:)
2
No to dla mnie jest sensacja. Hiszpania ma chyba najwieksze talenty w Europie i co roku pojawiaja sie nowi swietni zawodnicy, a tu taka niespodzianka...szkoda
0
91 bramek w roku zaden pilkarz na swiecie nie pobije, a na pewno zaden z obecnie zyjacych. Taki geniusz rodzi sie tylko raz.