0

Czym ta lepsza forma sie objawia? Piecioma strzelonymi karnymi czy bramkami na dostawienie nogi( 1 strzelil inaczej)? A moze 1 asysta? Narazie to Leo wykonuje duuuzo wiecej pracy na boisku i nic mu w trakcie meczu jeszcze latwo nie przyszlo w przeciwienstwie do Portugalczyka.

11

Haha:) Twoja zaslepienie i nienawisc mnie rozbawiaja:) Messi zarowno powinien byc nominowany do najlepszego napastnika ligi jak i do najlepszego zawodnika z Ameryki i zarowno ty jak i inni kibkice Realu dobrze to wiecie, ale przeciez to Messi- zawodnik ktory razem ze swoimi kolegami niejednokrotnie upokorzyl Real, wiec nienawisc w was siedzi i bedzie siedziala, chyba, ze Real pare razy zdeklasuje Barce w krotkim czasie, tak jak robila to Barca, ale na to sie nie zanosi..

0

Haha:) To naprawde robi sie zalosne. Messi - najbardziej genialny i kompletny zawodnim La Liga, drugi strzelec w lidze, jeden z najlepszych asystentow, a nie ma go w trojce nominowany h. Mam wrazenie, ze propaganda zaczela dzialac, bo chyba nikt nie uwaza, ze Vela, Bacca czy Neymar byli w poprzednim sezonie lepsi od Leo, bo Leo kazdego z nich "zjadal". Rownie dobrze mogloby nie byc Cristiano... Chyba naprawde Madryt "robi swoje"

11

W ostatnich 6 meczach na Bernabeu wygralismy 4 razy i raz zremisowalismy. "Wielki" Real wygral w swojej "jaskink" tylko 1 Klasyk z 6 ostatnich. To moze byc jeden z czynnikow wplywajacych na ich "manie"Barcelony:)

3

Sa i "realowcy":)

0

Szkoda, ze nie trafilismy Liverpoolu. Graja otwarta pilke, w obronie sa niezbyt zorganizowani, wiec bysmy spokojnie wygrali, a chociaz mielibysmy meczyk w TVP1:)

1

Zgadzam sie z Wami, Sandro jest lepszy od Munira i od Pedro( ktory jest obecnie najgorszym naszym napastnikiem). Mam wrazenie, ze Munirowi "sodowka" uderzyla do glowy, bo juz wszystko chce konczyc sam... Sandro mimo, ze gral mniej i od Pedro i od Munira strzelil juz 3bramki! Teraz powinien powrocic do Barcy B, bo po powrocie Suareza nie bedzie mial szans na gre szczegolnie, ze pierwszymi zmiennikami pewnie beda Munir i Pedro( niestety).

0

Psg strzela na 1:0....

2

I co jutro zrobi AS??? Enrique zmienil Messiego i cala teoria poszla w... wiecie gdzie.

0

Tak sie nazywaja kibice Romy?

2

Yyyy... Iniesta wraca z dalekiej podrozy! Kiedy jak nie przed GD?:)

0

Bartra z Mathieu obowiazkowo( chyba,ze Belg okaze sie naprawde dobry):)

0

Chyba tak:).

0

Jesli Lucho postawi Rakiticia na DM, a Mascherano na stoperze to w niego zwatpie...
Przed klasykiem powinien postawic na Bartre i Pique, a pozniej ocenic ktory z nich lepiej sprawdzi sie w parze z Mathieu w najblizszym Klasyku. Mam niestety przeczucie, ze to Mascherano bedzie stoperem w El Clasico, a Busquets bedzie gral jako DM... Jesli Javier nawet podczas nieobecnosci Busquetsa nie bedzie gral na swojej pozycji to lepiej dla niego zeby odszedl.

0

Nie wierze w te brednie, bo Barcelona na pewno nie sprzeda stopera majac na uwadze sankcje transferowa, a i watpie czy Manchester interesowalby sie naszym Pique, ktory obecnie nie jest jednym z najlepszych stoperow na swiecie...

1

Haha:) Nawet jesli ta sytuacja dotyczyla mozliwej zmiany Messiego to chyba logiczne, ze po to Enrique pyta zawodnikow zeby mu odpowiedzieli jak sie czuja i czy sa na silach, bo chyba wlasnie dlatego te zmiany sa przeprowadzane... Cristiano jesli jest w pelni sil to tez nke schodzi z boiska, a wrecz wymuszal gre na Ancelottim w momencie, gdy nie byl na to gotowy zdaniem sztabu trenerskiego i to jakos nie kompromitowalo Ancelottiego...

0

Na trybunach pewnie bedzie pare dzieciakow, ale jak mozna bawic sie na takim meczu?:) A tak na powaznie to mam nadzieje, ze Bartra jednak zagra z Realem. Zobaczymy jutro, bo jesli nie zagra w jutrzejszym meczu, to wystep w El Clasico jest raczej przekreslony.

0

Tak, tak... Bartra jeszcze goni Bale'a, a Ramos Robbena...

0

Juz to pisalem... Wystarczy, ze ustawi sie w prawym rogu bramki, bo na 99,99% Ronaldo strzeli wlasnie tam:)

0

Nie ciesz sie zaszybko, bo moze sie okazac, ze Lucho poprostu oszczedza Busiego na GD( i tak chyba niestety jest)

0

Piszesz o zaletach Busiego, ale nikt ich nie widzial od dobrych 2 lat... Wybacz, ale jak sie spojrzy na gre Javiera i na gre Busiego to jest ogromna przepasc. Javier zawsze walczy do konca i chyba jest prawdziwym kapitanem na boisku. Busquets truchta sobie po boisku i mam wrazenie, ze jest mu obojetne czy przechwyci pilke czy nie, przeciez jest jeszcze linia obrony i bramkarz... Blagam, nie pisz mi tez, ze Busquets jest lepszy w rozgrywaniu pilki, bo to mit... Javier "zjada" Busquetsa, a Lucho niestety tego nie widzi...

0

Szczerze? Mam takie wrazenie, ze karnego strzelanego przez Ronaldo nawet ja bym obronil. Jak? To proste... Chwile przed oddaniem strzalu pobieglbym w kierunku prawego(dla bramkarza) slupka:) Jakies 98% karnych w swojej karierze Ronaldo strzela w ten sam sposob, w ten sam rog i smiac mi sie chce z bramkarzy, ktorzy w meczach z Realem rzucaja sie w druga strone. Mimo ze Ronaldo karne strzela dosc mocno i precyzyjnie to uwazam, ze dla profesjonalnego bramkarza powinien to byc "pikus":) Ronaldo nie kontroluje ruchu bramkarza, tylko wybiera od lat ten sam slupek, wiec w czym problem?:)

0

Chodzi Ci o Javiera Mascherano???

0

Na poczatku sezonu myslalem, ze Pedro potrzebuje troche czasu i ze po paru tygodniach znajdzie swoja forme, jednak teraz wiem, ze z nim jest o wiele gorzej niz myslalem. Pedro nie wnosi zupelnie nic do ataku, nie stwarza absolutnie zagrozenia i przykro mi to pisac, ale grajac z Pedro gramy w "10", i mozemy liczyc tylko na nasz duet. Szkoda mi tylko Sandro, bo ten chlopak, mimo ze gral "ogony" ma juz 2 bramki i doslownie w 20 minut potrafi zrobic wiecej niz Pedro w paru spotkaniach, a jednak to zupelnie zagubiony Kanaryjczyk byl pierwszym wyborem Enrique. Szkoda, bo teraz gdy wraca Suarez, ani Sandro, ani Munir raczej nie dostana wielu minut w sezonie. Sandro pewnie wroci do Barcy B, a Munir kto wie? Jednak pewnie nadal Pedro bedzie czesciej pojawial sie na boisku niz nasi mlodzi zawodnicy.

0

Co do wrzutek Alvesa to zdania sa rozne. Jednak moim zdaniem niepotrzebnie probuje zagrywac na glowe naszym napastnikom, bo ani Neymar, ani Messi nie maja odpowiednich warunkow fizycznych, wiec gole po takich zagraniach padaja dosc rzadko. Do tego jego wrzutki czesto bywaja niedokladne, niektore wrecz tragiczne. Chyba lepszym rozwiazaniem bylyby dosrodkowania po ziemi, bo z nich Leo i Neymar sa w stanie cos zrobic. Owszem, w tak "zageszczonym" polu karnym ciezko bedzie dojsc do takiej pilki, bo wiekszosc takich pilek wybija pewnie obroncy, ale to chyba lepsze rozwiazanie od niedokladnych, gornych dosrodkowan, bo nasi napastnicy w walce powietrznej z roslymi stoperami raczej nie maja szans. Zobaczymy, moze sytuacja zmieni sie po powrocie Suareza, bo wtedy bedziemy mieli 3 napastnikow na boisku, a nie 2 jak do tej pory( Pedro absolutnie nic nie wnosil do ataku).

1

To, ze na Barce "autobusy" sie najlepiej sprawdzaja wiadomo od 3-4 lat, wiec Ameryki nie odkryles. Obecnie malo ktora druzyna gra z Barca otwarta pilke, bo to im sie po prostu nie oplaca:)

5

W pierwszej polowie rownkez bylo widac roznice pomiedzy Leo a Ronaldo, bo Messi w przeciwienstwie do Portugalczyka wolal utrzymac sie w polu karnym na nogach, niz turlac sie w kompromitujacy sposob byle tylko arbiter sie nabral:)

0

Niestety nie tylko wypowiadaja sie tutaj kibice Barcelony;/

0

Moze zacznij sie cieszyc, a nie wieszczysz upadek Messiego i Barcy? A no tak... Kibic Realu.

1

-10/10, gratulujemy!!!:).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?