0

Oby odpalił bo Oprócz kilku goli to nic nie gra

1

Bzdury wyssane z palca

0

Waszym zdaniem Flick powinien zrezygnować z grania wysoka linia czy z Araujo ? Bo to ewidentnie się nie uda moim zdaniem

5

Tylko Zdrowia !

5

Pedri to jest nasz magic
Andres i Xavi w jednym

2

Hansi ufam Tobie

1

Mistrz powrócił ma się zdrów

1

Kurwa , już było dobrze..już było dobrze .. ;) buhaha

0

LEGEND !!! Dziękujemy

0

Hansi ufam Tobie

4

madrylom pękną dupy to napewno

1

Zgodzicie się że na początku sezonu Eric jest naszym najlepszym stoperem i do niego trzeba dobierać drugiego

0

Oby chłopakowi zdrowie dopisało

2

Wzruszyła mnie ta historia

14

Pedri ! Pedri !
Pan Piłkarz

0

W czwartek to sroki będą biegały za piłka

0

Świetny artykuł

2

prześcieradła chciały 100 za rodrygo który od roku prosto piłki nie kopnął to za Fermina chyba 200 powinniśmy oczekiwać

2

Prześcieradła się prują jak zwykle buhaha

1

Brawo chłopaku , obyś pokazał w tym sezonie że trzeba pożegnać Daniego O

0

Mekambe na podium za 11 rzutów karnych wykorzystanych

0

Woow .. Odkrycie roku te analizy buhaha

2

Trener na poziom espanyolu

4

Joan , nawet nie za wczoraj ..
Dobrze wszedł do zespołu , czuc pewność od Niego i ta mityczna gra nogami też się zgadza .. Oby tak dalej

0

Powinni mecz odwołać

2

Ewidentny karny
Prześcieradła się prują buhaha

0

Hujsen 2x90min , kontuzja i prześcieradła się prują ;)

1

Podpisuje się pod życzeniem redakcji ..fajnie by było zbić mistrza i wicemistrza świata ;)

4

Nie sprzedawać !

0

Oby chłopak został ma charakter i jakość żeby pomóc w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?