0

@BORO_12 chociaż tu się zgadzamy ;/
To jest niekończącą się debata , jest tyle elementow składowych że zawsze będzie kontr argument

1

@BORO_12 żeby kupić solidnych zawodników nie trzeba się sprzedawać za wielbłądy
Ja się Erica nie czepiam to jest tylko przykład przeciętnego zawodnika który się rozwinął i jest ważnym ELEMENTEM DRUŻYNY
gdybys nie był takim betonem to by to do Ciebie dotarło


2

@BORO_12 Abdul inwestor napewno będzie patrzył na ręce buhaha
Nie chcesz kupować gwiazd to jakie transfery chcesz robić żeby dogonić PL ?? Bo Erica Garcie i Gerarda Martina już mamy nie musimy ich kupować

0

@catalanian09 bardziej chodzi mi wygranie jakiegoś trofeum , najlepiej z prześcieradłami
To by ich zbudowało mentalnie

0

@BORO_12 optymalnie by było gdyby z Fkickiem przyszło z 5 Niemców do zarządu he he
I działać jak Bayern

0

@BORO_12 życie to jest playstation człowieku , już masz w Hiszpanii zespół co kupuje gwiazdki i jakoś drużyny nie ma
Jeżeli nie wierzysz w lepszy zarząd to tym bardziej dobrze ze kasy nie mają bo by przepalali z agentami jak to już kiedyś miało miejsce

2

@BORO_12 w pełni otwarte Camp Nou , napływ talentów z La Masii i przede wszystkim dużo lepszy zarząd ..I nic nie musimy sprzedawać

5

Nawet za 100 miliardow
Fuck Off

1

Frenkie jest za miękki ;)
Pedri Potrzebuje w środku takiego zawodnika który powalczy , wejdzie wslizgiem
Myślę że wczorajsza 11 to obecnie nasze najmocniejsze zestawienie
*nadal więcej oczekuje od Rashforda

5

Chłopak nie zawodzi , oby tak dalej
Niech zamknie mordę krytykom ..A Tym mnie na początku jego przygody

27

Myślę że super puchar zweryfikuje te parę stoperów .. Jeżeli dadzą radę to dla mnie mogą grać do końca sezonu

8

I to jest dobra wiadomość

2

Chłop i tak już jest ustawiony , niech honorowo rozwiąże kontrakt i przeprowadzi sie tam

0

Szkoda ze odrazu nie możemy trafić na prześcieradła

7

Szkoda tego chłopaka który wczoraj sędziował , dobrze prowadził całe zawody a pewnie i tak wyląduje w lodówce

1

Chłopak wyglądał lepiej niż Rashford we wszystkich poprzednich meczach
Jak złapie jeszcze więcej pewności to będzie super zawodnik

4

Chłopak dowozi , co tu dużo gadać
Oby tak dalej

0

Powinni zaproponować Spotingowi wymianę za G.Inacio

16

Oby stał się Maldinim
Niewiwlu na niego nie liczylo( ja też nie ) ale chłopak robi swoje . Oby tak dalej

0

Tek to jest tek ..kibicuje Barcy od 20 lat i takiej 2 nigdy nie mieliśmy

1

Szkoda , bo chłopak wygląda że ma potencjał , ale zdecydowanie za mało minut

36

Dobrze ze bilans rzutów karnych jest prawidłowy .. Buhaha

0

@Terroriser życzę Nam wszystkim żebyś miał rację ;) ja mu daje kredyt jeszcze .. Żeby tylko nie był jak Olmo , postrzela na początku a później ... wiadomo

1

@Terroriser jest tak świetny że jak Raphinia wróci to będzie miał najlepsze G/A na ławce rezerwowych ;)

2

Lubię gościa hihi ;)

7

Szkoda gościa .. Do końca życie z kompleksem Wielkiego Argentynczyka

0

Co sądzicie o stanie naszej kadry ..Nie graliśmy na kmś i mieliśmy czas na odpoczynek i dobre przygotowanie do sezonu .. Tymczasem słabo wyglądamy fizycznie i mamy mnóstwo kontuzji

0

Nie graliśmy na kmś i mieli czas na odpoczynek i dobre przygotowanie do sezonu ..mieliśmy fruwać a tymczasem wyglądamy najgorzej z całej czołówki europejskiej i mamy najwięcej kontuzji .. Chyba coś poszło nie tak :/

0

Może da mu z liścia tylko to mu wychodzi

0

Uważacie ze powinniśmy spróbować zaskoczyć w classico i zagrać niżej obrona czy grać swoje ?
Myślicie ze Flickowi wogole może przyjść taki pomysł do głowy
Dzięki , pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?