Luk_1988
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wole dać szansę Roonemu B
0
@Kilotopy oj tak , z przyjemnością
16
Może się wymienia za Araujo
0
Chłopak ma papiery na granie
7
Transfer albo na trybuny
0
Tacy partacze to rok za free powinni pracować ;)
3
On już planuje przeleżeć u masażysty do końca kontraktu :(
2
Ten transfer pokazuje że w kasie mamy 2 kapsle od harnasia hahaha
1
Za te pieniążki jak najbardziej
8
90% meczow atakujemy , więc cancelo nam pasuje .. A na te pozostałe 10% meczów to nie bierze się gościa z odrzutu na wypożyczenie
3
Lepszej alternatywy nie ma
0
Czy duet Cubarsi- G.Martin starczy na ligę ? bo że na LM nie , to wiadomo
1
Rozwiązanie umowy za porozumieniem stron i szukamy kogoś zdolnego do gry teraz ..Nie ,,może ,, za tydz , miesiąc lub ch wie kiedy
0
Jak dostaną baty z betisem to zrobią wszystko żeby go poskładać ..do końca sezonu będzie grał naćpany jak rudiger
0
@Kulakula ale tu nie chodzi żeby Ci pokazywać innych mordo
Lewy jest u Nas i jego czas już minął
LEGEND
0
@Kulakula za 15mln/rok NIE
0
@bary ???? nie no wiadomo sprowadzany szrotebeka i gvardiola
15
Oby chłop wrócił bo strasznie się odkleił buhaha
3
prześcieradła już się prują buhaha
Visca el Barca
0
On tylko na reprezentacje jest zdrowy czas go pożegnać
5
Szkoda ze,, synowi negreiry ,, brakło odwagi żeby dać druga żółta
0
@malypuzon Dro gra na 10 a Virgili jest skrzydłowym więc nie wiem czemu to porównanie
0
Im wliczyli kredyt na stadion a Nam same długi ???? doliczcie kredyt na CN
0
To chyba i tak mniej niż Araujo
1
Weź tu zaufaj takiemu gościowi w półfinale albo finale LM :/
1
Takiemu frajerowi nawet negreira nie pomoże ..wracaj do hoffenhaim
1
Prześcieradła jak zwykle się prują buhaha wielkie gówno na boisku trzeba szukać wymówek
Szkoda ze alaves nie zremisowalo dopiero by im dupska popękały
4
Napewno odkładała na prezent przez cały rok , dodatkowa praca itp
0
@BORO_12 ok. Cofnąłem wiadomości i do @Robkin napisałeś że chodzi o 49% jak Bayern .. Takie coś ma sens
0
@BORO_12 idąc Twoim tokiem myślenia to lepiej żebyśmy nie mieli tej kasy bo i tak będzie źle wydana przez nieudolny zarząd ..
Ja bym wolał funkcjonowanie klubu jak w Bundeslidze niż sprzedanie się za petrodolary jak w Premier League