5

Ostatnie 6 dni na pozbycie się Songa..

1

Nahorny - Twarowski równie znakomity

2

nie

4

komisji konkursowej xD oj wujek gogle translate zawiódł ;)

0

nie wiem gdzie sprawdzałaś statystyki, ale masz kiepskie... strzelił 99 bramek

0

szkoda że Dani nie zdąży, na Atleti bez niego..

2

no niestety, ale wolę chociaż oglądać po polsku niż na ruskim streamie

0

podobno dziś Eleven wyda komunikat że będzie miał LL

0

Komentarz usunięty

0

kiepsko się zaczęło, ale to dopiero start LL gdzie każdy chciał dobrze wejść w sezon i nieco bardziej asekuracyjna gra

0

kolego w Polsce nie ma 50 mln Polaków, ok 38

0

Oby Neymar już wrócił na Malagę. Pora przywrócić MSN ;)

0

dissblaster

0

obstawiam X

2

czy to wina LFP że Barca musiała grać z Sevillą i 2x z Bilbao? Nie.

3

skończ tą żenade

1

co ma wspólnego kalendarz la liga z tym że Barca musiała grać SPH z Bilbao i SPE z Sevillą

5

może karny dla Realu ;D

1

Niestety meczu nie obejrzę, bo będę w pracy, ale sercem zawsze za Barcą. Niech w końcu zleją Bilbao

0

Późno wylot, jak na spotkanie o 18.30

0

Dobrze tam się ostatnio spisywał, np mecz z Sevillą

0

Swietny artykul. Brawo

0

Prawdziwi wieśniacy.........

0

Sevilla zdecydowanie

3

Trochę przesadził, ale nie pogardzę jeśli tak będzie

0

Sam Suarez 80M, Neymar 82...

0

tak za darmo, tylko trzeba mieć konto na STS, skan dowodu i te sprawy

1

Dokładnie. Został pierwszym, ale nie jedynym piłkarzem. Jeśli Messi strzeli podczas KMŚ zostanie po raz drugi

2

niby tak, ale w Anglii jakoś grają i żyją

0

przed Bożym Narodzeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?