Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poczekać do wtorku, aż zakończymy walkę o SPH i sprzedać za 30 mln
23
nie
0
pedro niech spada bo tu już nie potrzebny
0
oj porażka będzie boleć jeszcze niestety długo.. ;(
0
z obecnym składem 3 dm po meczu
0
ładne jaja
6
Ale kapitalny mecz, Messi magia jak zwykle
0
NC+ straciło prawa do serie a i ligue 1, w krótce być może straci i LL. Nie wiem czy wiesz ale Puchar UEFA nie jest rozgrywany od 7 lat...
0
Due to conflict federation-Liga, calendar will be reformed. League will end on 22 May. Cup final 7-8 May. Barcelona-Getafe 1 Nov. [via md]
0
ZDF
0
Po 5. SPE! Przegonić Milan i powoli dobijać do stu tytułów w historii!
0
Komentarz usunięty
0
równie dobrze może być sekstet w sezonie, czym też bym nie pogardził ;D
3
chyba przerwał
1
po to ludzie kupili NC + żeby oglądać LL, więc gdzieś mamy całą Eleven i oglądanie meczów bóg wie gdzie
0
nie da się określić zawodników. Każdy jest fenomenem na swój sposób... dla jednych będzie to Xavi dla innych Puyol. Każdy z nich jest legendą i jest w naszym sercu
1
warto przytoczyć te porażki. W ogóle przydałby się wykaz zdobytych trofeów od czasów Messiego.. chodzi mi o liczbę wygranych 24 na ile możliwych bo właśnie tego nie wiem
0
kolego nie dolarów amerykańskich, przelał ok. 315 tys funtów
0
po co Mascherano skoro dopiero co przedłużył...
2
5 drużyn z Hiszpanii w LM to byłoby coś.. trzymamy kciuki za Nietoperze ;)
0
ustawienia i zmień avatar
5
Legia
2
Legia byłaby w tym roku rozstawiona w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
oto drużyny na które mogłaby trafić:
NK Dinamo Zagrzeb
Maccabi Tel Awiw
FK Partizan
Malmö FF
Skënderbeu Korçë
FK Astana
(jednej z tych drużyn by nie było dziś w IV rundzie)
3
coś niesamowitego, naprawdę genialne ;D
0
super, la lige będziemy oglądać na player.pl ... super..
8
bo chciał nr 6?
0
Genialny jak zawsze. Dojrzał przez lata Leo niesamowicie z cichego bohatera stał się ikoną klubu.
2
1
bo to dla nich jedyna nadzieja na jakiekolwiek trofeum
0
po co grać Pedro skoro za kilka dni bd diabłem? ;D