Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Messi, who has a knee injury, doesn't need crutches anymore and will tomorrow start the next stage of his recovery - physiotherapy. [sport]
Leo wraca pomalutku do zdrowia!
1
Bayern wygra 2-0
3
PSG - Marsylia lepszy ;p
0
Official: CAS has dismissed appeal by BRA federation against Neymar's Copa America ban, he won't play two upcoming 2018 World Cup qualifiers
Kto by się spodziewał..
0
Polska nie uznaje takiego czegoś jak podwójne obywatelstwo. Jeśli mieszkasz w Polsce jesteś Polakiem, jak wyjdziesz to możesz być Hiszpanem
0
ja tak samo i się mocno zdziwiłem, bo przecież MD i Sport to właściwie klubowe gazety ;p
0
Chętnie zobaczyłbym występ Babunskiego..
1
Biorąc pod uwagę, że wykonywać będzie karnego Neymar, to szanse na bramkę jeszcze bardziej spadają bo jego skueczność w BCN to aż 40%,. Pozazdrościć skuteczności
3
Hali to wciąż nasz piłkarz
4
człowieku albo piszesz po hiszpańsku albo polsku, jakby nie można napisać niepodległości
0
Uwielbiam goecia. Crack
13
Mestre (sports vice president): "Registering Arda? We're waiting for Fifa to give a clear answer. If negative, we go to CAS." [tv3]
0
Nie pisz głupot. 8 tydzień wypada idealnie na GD i Lucho nie da mu zagrać pełnego meczu, bo to grozi poważną kontuzją. Jak zagra max 30 min to bd dobrze.
7
Ależ szeroka kadra. Palce lizać. Real i Bayern nam zazdrości
0
skończ, CR miał tak samo urazy,
0
8 tygodni
0
Oficjalnie: Przerwa Messiego 7-8 tygodni
0
jaki wtorek, nie zagra 2 miesiące i oby wyleczył się na kklasyk
0
2 miesiące bez Messiego to jak wieczność. Pora chyba odpuścić LL i rzucić wszystkie siły na LM
0
Kontuzja madakra
1
Ma ktoś już wydanie ole magazyn? Jak wrażenia ;)
1
ja też niestety II zmiana i do 22 w pracy...
1
Stats
Barcelona strzeliła dotychczas w lidze 5688 goli, straciła 3052
0
Bardzo trudny wyjazd przed nami. Za cięższe uważam tylko Madryt, Bilbao i San Sebastian. Oby kolejne 3 pkt
0
dobra, ale polecam Barca. Życie. Pasja
0
nc+
5
126 i 127
0
są, ale obraz na 1/4 ekranu
0
nie
0
nie będzie żadnych innych komentatorów, Eleven to inny kanał i to oni decydują kto komentuje. Zapomnij o Labodze, Orłowskim i Wolskim