Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tymczasem Benzemie zatrzymano paszport i nie może opuścić Francji.
1
Portugalia 4. to jakaś kpina.. i Anglia 9. Nie ma to jak dobry ranking.
4
Most CL goals for Barcelona: Messi 77 - Rivaldo 25 - Kluivert 21 - Luis Enrique 20 - Eto'o 18 - Neymar 16 #fcblive [via @barcastat]
1
Chyba w karierze klubowej...
0
Neymar strzelił już w karierze 247 bramek. CRACK.
0
teraz jeszcze przed pracą dobre, ale od 14 mogą się zmienić ;D
16
ktoś rozumie o co mu chodzi?
0
Komentarz usunięty
11
Jedni mają tryplet pucharów, inni tryplet oskarżeń, a inni tryplet mówieniu o sobie, że jest najlepszy
0
Podobno szantażował Valbuenę nagraniem sekstaśmy
11
Jutro mam nadzieję, że graficy Sportu i MD ładnie kraty z Karimem zrobią ;)
0
ich habe auch
0
1 dobry sezon ;)
0
Teraz czekamy na statystykę karnych ;)
0
Koke haha, chyba żartujesz. Facet do nas nie pasuje
2
............ http://allgoals.com.pl/viewtopic.php?p=28677#28677
mam nadzieje że pomogłem
1
http://allgoals.com.pl/viewtopic.php?p=28677#28677
4
Bardzo dobry pomysł, absolutnie popieram. Przydałoby się wszystkich sekcji profesjonalnych
3
Pogba nie jest wart nawet 50 mln, a co dopiero 100. Verratti na ten moment przebija go we wszystkim, poziom wyżej i niestety cena poziom wyżej. Szansa na wyciągnięcie Włocha jest tylko jedna - musi poprosić o transfer request
0
Pewnie się nie długo pojawi. Ale Busi to inna liga to 90% piłkarzy.. widzi więcej niż inni mogą sobie w stanie wyobrazić, a co dopiero zagrać
0
W 2007 nie gral. Przegralismy na CN 0-1
0
bodajże w przeddzień wigilii
1
Official: Barcelona will play their 14th Liga game of the season, away against Valencia, on Saturday 5 December at 20:30 #fcblive
1
Nie ma mowy. Iniesta w napadzie traci 50% swoich walorów
3
Raczej nie. To piesek Pepa i pójdzie za nim nawet do Madrytu
1
Leo nam jest potrzebny na drugą część sezonu. Niech spokojnie się leczy, ma nasze wsparcie i zawsze będzie miał. Klasyk to tylko zwykłe 3 punkty, a mistrzostwo jest ważniejsze i zdrowy Leo
0
zwłaszcza, że powołania dostają dzień przed meczem...
0
Busquets statystyką zniszczył, drugi Xavi
0
Do redakcji:
czemu w statystykach Barcelony nie są uwzględnieni zawodnicy z Barcy B, którzy grali mecze w 1. drużynie?
14
Lucho: Akcja na 0:2? U nas wszystko jest zaplanowane. Nawet to, że piłka uderza w chorągiewkę w rogu boiska.
Mistrz.