0

@Sysia11 co im po kadrze jak nie mają zgrania, grają taką padake ze to szok.

Taką pake maja ze kazdy mecz powinien byc wygrany po 5/6:0, z ich skladu mozna 3/4 sklady zlepić, więc dlatego pisze ze kazdy mecz powinni kosić po 5/6 do jajca.

A jesli chodzi o Olise to wolę Yamala.
Jak juz mówimy o transferach do z PSG na LS chciałbym Doue za Raphe, chlopaczek jest kocurem.

3

@NeroTFP1 @Mario96w @clyde @Sysia11 Ukończony po raz pierwszy Goticzek na ps5 ;D

https://ibb.co/ZPVVKdy

Chyba jeszcze raz sobie zaczne zeby platynkę dobić bo juz mało mi trofeum zostało do wbicia ;D

0

@lucca87 To są tylko przypuszczenia a nie ze chce ich odejścia.

1

@tbas Wiesz ze jesteśmy zmuszeni kogoś sprzedać żebyśmy łapali się do FFP i limitów tebasa? Także tutaj akurat chlop ma rację i ktos poleci z 11 tylko pytanie kto.

Fermin, Frenkie albo Rapha ktoś z tej trójki możliwe ze bedzie do od strzału.

0

@ProMILs Tu chodzi o kogos z podstawowej 11 a Lewy takim w tym sezonie nie byl i nie jest.

7

Luis Carrasco:

"Myślę, że będziemy musieli pogodzić się z odejściem zawodnika, co będzie bardzo bolesne. Nie mogę na razie ujawnić, o kogo chodzi, ale sądzę, że będzie to bardzo bolesne rozstanie."

"Tego lata będziemy musieli wiele poświęcić, aby zrealizować strategiczne cele wyznaczone przez klub,

które uważa on za fundamentalne i metodologiczne, ponieważ chce wprowadzić bardzo istotne zmiany, a są to również wymagania Flicka."



Ciekawe kto odejdzie, jakieś duże nazwisko podobno, Frenkie albo Raphinha przychodzą mi do głowy jedynie bo Pedri czy Yamal nie do ruszenia są.

A i jeszcze Fermin bo jego nazwisko pojawialo sie w odejsciach, jesli go sprzedadzą to będzie strzał w kolano.

@Messibestplayerintheworld @blakkudium @macio_944 @MesQueUnClub_87 @Kapitan hawk

16

Leo & Luisito ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@Messibestplayerintheworld Tak przypuszczam bo jak chcemy dać za Julka 70mln plus kogoś ze składu to chyba będzie to Ferran więc Lewus prawdopodobnie by został w takiej sytuacji.

4

16

Agenci Juliana Alvareza pracują nad jego transferem do FC Barcelony. [@FCBRAC1]



Dawać kocika do nas ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Pawel13sz Nope, zawodnicy a jest pare asow w Arsenalu i Atleti.

4

Dziś dwa karniaczki byly to jutro dwie czerwone żeby nie bylo nudy ;D

4.2 to promocja na zagranie czerwa ;D

@lucas/catalan @Luciano99 @MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Kessie @mekston @Lanosss @Adran360

0

@Michixddxd a 5 jest geniuszu.

0

@Salchent a wiesz co reprezentuje real u każdego sraczke jedynie z nami maja problem bo umiemy sie postawić.

@Hindus co z tego jak z Baya out.

0

@Destroyer_of_Worlds dlatego Julian obowiązkowo.

0

@PatrychoO Dobrze bo na Allianz odpadaja.

0

Dawaj czerwo Bagietom to Baya latwo u siebie będą miec.

Oby Hakimi dzis czerwo.

0

Manzano pokazany xDD

Co za krzywa morda hahaha

1

@Mario96w Oby wydali z tym patchem bo jak czystą trójkę to beka będzie i bardzo latwo w uj ;D

A tam to bylo duzo tez dodane i Diego mial pancerz z Gothica II ;D

2

Diaz ich porobil jak smieci hahaha brawo Baya bic bagiety.

0

@gmdfk nie wiem bo nie ogladam bagiet.

0

@Piotrek1993 z tym farfoclem co broni dzis? xD

0

A Chevalier czego nie gra? Kontuzji nie ma.

Srake dostał przed Potężnym Baya czy co o uj chodzi?

Jakas Bagieta wyjasni?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bembele co za brama..

1

@Mario96w a i Ciekawe czy Gothic 3 wyjdzie z tym patchem od CD Projektu czy bez bo jak zwykła 3 to slabo, bo z tym patchem to sztos bylo, mam nadzieję że z tym patchem bo mega w uj zmienia on ;-)

Chodzi o to:

https://gothic.org.pl/gothic/gothic-3/patch-edycja-rozszerzona/

Jakby to jebli to miazga by była;D

0

Fuksem wsadzil Dembelus xD

1

@Mario96w Grałem i przeszedłem tego kota, mogliby zrobić to jako DLC na ps5, mega by to siadło;-)

0

Olisee brawoo!!

1

@Mario96w Noo i to mega przysługę bo ja juz od paru ladnych lat na to czekam az wyjdzie na konsole i sie spełniło;-)

Ja lapka mam do meczow ogladania, ale w gry nie gram bo nie lubie grac na klawie, od zawsze tylko padzik ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?