@Sysia11 co im po kadrze jak nie mają zgrania, grają taką padake ze to szok.
Taką pake maja ze kazdy mecz powinien byc wygrany po 5/6:0, z ich skladu mozna 3/4 sklady zlepić, więc dlatego pisze ze kazdy mecz powinni kosić po 5/6 do jajca.
A jesli chodzi o Olise to wolę Yamala. Jak juz mówimy o transferach do z PSG na LS chciałbym Doue za Raphe, chlopaczek jest kocurem.
@tbas Wiesz ze jesteśmy zmuszeni kogoś sprzedać żebyśmy łapali się do FFP i limitów tebasa? Także tutaj akurat chlop ma rację i ktos poleci z 11 tylko pytanie kto.
Fermin, Frenkie albo Rapha ktoś z tej trójki możliwe ze bedzie do od strzału.
"Myślę, że będziemy musieli pogodzić się z odejściem zawodnika, co będzie bardzo bolesne. Nie mogę na razie ujawnić, o kogo chodzi, ale sądzę, że będzie to bardzo bolesne rozstanie."
"Tego lata będziemy musieli wiele poświęcić, aby zrealizować strategiczne cele wyznaczone przez klub,
które uważa on za fundamentalne i metodologiczne, ponieważ chce wprowadzić bardzo istotne zmiany, a są to również wymagania Flicka."
🚨🚨💣💣 لويس كاراسكو:
أعتقد أننا سنضطر إلى تقبّل رحيل لاعب سيكون مؤلمًا للغاية، لا أستطيع الكشف عنه الآن، لكنني أعتقد أنه سيكون رحيلًا مؤلمًا جدًا
ما سنعيشه هذا الصيف هو أننا سنبكي كثيرًا من أجل تحقيق الأهداف الاستراتيجية التي حددها النادي
El hat-trick de Lionel Messi para proclamarse CAMPEONES de LALIGA en 2018. 🪄@FCBarcelona_es | TalDíaComoHoy https://t.co/ba4ezSaTgg">pic.twitter.com/ba4ezSaTgg
@Messibestplayerintheworld Tak przypuszczam bo jak chcemy dać za Julka 70mln plus kogoś ze składu to chyba będzie to Ferran więc Lewus prawdopodobnie by został w takiej sytuacji.
@Mario96w a i Ciekawe czy Gothic 3 wyjdzie z tym patchem od CD Projektu czy bez bo jak zwykła 3 to slabo, bo z tym patchem to sztos bylo, mam nadzieję że z tym patchem bo mega w uj zmienia on ;-)
0
@Sysia11 co im po kadrze jak nie mają zgrania, grają taką padake ze to szok.
Taką pake maja ze kazdy mecz powinien byc wygrany po 5/6:0, z ich skladu mozna 3/4 sklady zlepić, więc dlatego pisze ze kazdy mecz powinni kosić po 5/6 do jajca.
A jesli chodzi o Olise to wolę Yamala.
Jak juz mówimy o transferach do z PSG na LS chciałbym Doue za Raphe, chlopaczek jest kocurem.
3
@NeroTFP1 @Mario96w @clyde @Sysia11 Ukończony po raz pierwszy Goticzek na ps5 ;D
https://ibb.co/ZPVVKdy
Chyba jeszcze raz sobie zaczne zeby platynkę dobić bo juz mało mi trofeum zostało do wbicia ;D
0
@lucca87 To są tylko przypuszczenia a nie ze chce ich odejścia.
1
@tbas Wiesz ze jesteśmy zmuszeni kogoś sprzedać żebyśmy łapali się do FFP i limitów tebasa? Także tutaj akurat chlop ma rację i ktos poleci z 11 tylko pytanie kto.
Fermin, Frenkie albo Rapha ktoś z tej trójki możliwe ze bedzie do od strzału.
0
@ProMILs Tu chodzi o kogos z podstawowej 11 a Lewy takim w tym sezonie nie byl i nie jest.
7
Luis Carrasco:
"Myślę, że będziemy musieli pogodzić się z odejściem zawodnika, co będzie bardzo bolesne. Nie mogę na razie ujawnić, o kogo chodzi, ale sądzę, że będzie to bardzo bolesne rozstanie."
"Tego lata będziemy musieli wiele poświęcić, aby zrealizować strategiczne cele wyznaczone przez klub,
które uważa on za fundamentalne i metodologiczne, ponieważ chce wprowadzić bardzo istotne zmiany, a są to również wymagania Flicka."
Ciekawe kto odejdzie, jakieś duże nazwisko podobno, Frenkie albo Raphinha przychodzą mi do głowy jedynie bo Pedri czy Yamal nie do ruszenia są.
A i jeszcze Fermin bo jego nazwisko pojawialo sie w odejsciach, jesli go sprzedadzą to będzie strzał w kolano.
@Messibestplayerintheworld @blakkudium @macio_944 @MesQueUnClub_87 @Kapitan hawk
16
Leo & Luisito ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@Messibestplayerintheworld Tak przypuszczam bo jak chcemy dać za Julka 70mln plus kogoś ze składu to chyba będzie to Ferran więc Lewus prawdopodobnie by został w takiej sytuacji.
4
Dawać Cutiego i Juliana ;-))
@Messibestplayerintheworld @Sysia11 @Lanosss @Adran360 @LAMC_10
16
Agenci Juliana Alvareza pracują nad jego transferem do FC Barcelony. [@FCBRAC1]
Dawać kocika do nas ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Pawel13sz Nope, zawodnicy a jest pare asow w Arsenalu i Atleti.
4
Dziś dwa karniaczki byly to jutro dwie czerwone żeby nie bylo nudy ;D
4.2 to promocja na zagranie czerwa ;D
@lucas/catalan @Luciano99 @MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Kessie @mekston @Lanosss @Adran360
0
@Michixddxd a 5 jest geniuszu.
0
@Salchent a wiesz co reprezentuje real u każdego sraczke jedynie z nami maja problem bo umiemy sie postawić.
@Hindus co z tego jak z Baya out.
0
@Destroyer_of_Worlds dlatego Julian obowiązkowo.
0
@PatrychoO Dobrze bo na Allianz odpadaja.
0
Dawaj czerwo Bagietom to Baya latwo u siebie będą miec.
Oby Hakimi dzis czerwo.
0
Manzano pokazany xDD
Co za krzywa morda hahaha
1
@Mario96w Oby wydali z tym patchem bo jak czystą trójkę to beka będzie i bardzo latwo w uj ;D
A tam to bylo duzo tez dodane i Diego mial pancerz z Gothica II ;D
2
Diaz ich porobil jak smieci hahaha brawo Baya bic bagiety.
0
@gmdfk nie wiem bo nie ogladam bagiet.
0
@Piotrek1993 z tym farfoclem co broni dzis? xD
0
A Chevalier czego nie gra? Kontuzji nie ma.
Srake dostał przed Potężnym Baya czy co o uj chodzi?
Jakas Bagieta wyjasni?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bembele co za brama..
1
@Mario96w a i Ciekawe czy Gothic 3 wyjdzie z tym patchem od CD Projektu czy bez bo jak zwykła 3 to slabo, bo z tym patchem to sztos bylo, mam nadzieję że z tym patchem bo mega w uj zmienia on ;-)
Chodzi o to:
https://gothic.org.pl/gothic/gothic-3/patch-edycja-rozszerzona/
Jakby to jebli to miazga by była;D
0
Fuksem wsadzil Dembelus xD
1
@Mario96w Grałem i przeszedłem tego kota, mogliby zrobić to jako DLC na ps5, mega by to siadło;-)
0
Olisee brawoo!!
1
@Mario96w Noo i to mega przysługę bo ja juz od paru ladnych lat na to czekam az wyjdzie na konsole i sie spełniło;-)
Ja lapka mam do meczow ogladania, ale w gry nie gram bo nie lubie grac na klawie, od zawsze tylko padzik ;D