4

Dobrze ze nie ma karnego, premier league wyjazd z LM.

9

Jedziesz Julek z tematem;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

Wielki Juliaaaan 10 bramka w LM.

2

Brawoooo Juliaaan!!
Auuuuuuuu

0

Karniak i dobrze.

0

Karny to samo bylo wczoraj.

0

Ręka i Julian kopie, karny to samo bylo wczoraj.

1

Julian najlepszy dzis z Atleti.

0

Myslalem ze to gol.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BORO_12 chyba u Ciebie, jak wiadomo nie od dzis ze Lewus zarabia prawie 20 do ręki i to w mediach nawet pisza, oszukuj sie dalej.

0

@BORO_12 Wpisalem w google ile w Hiszpanii 26mln brutto to ile to netto wyskoczyło wyraznie ze od 17 do 19mln. To ja jeszcze zanizylem do 16.

0

@BORO_12 netto od 16 do 18mln xD pomylilem sie zaledwie o 2 albo 4 mln ;D

2

1

Komentarz usunięty

1

@PatrychoO Wtedy rambla by go nie chciala wiec niech strzela ile moze ;DD

Tak zeby kukle swedzialy hejterow hahahahaha

2

Komentarz usunięty

0

@Messibestplayerintheworld On zmotywowany i coś na pewno wrzuci ;D

4

1

@BORO_12 ffp to nie budzet klubu, kase mamy, nie jest duzym obciazeniem i tu nie pisz bajek bo chlop chce grosze w porównaniu do tego co chce lewus. Koncze ten temat. Stac nas. Nara.

1

@BORO_12 No jak nie mamy jak mamy, tylko ffp brakuje a to co innego niz budżet klubu.

Tylko Laporta negocjuje zeby wyszlo jak najtaniej.

Wola Alvareza zmienia wszystko bo sam Laporta zaanagazowany jest w tem transfer i jak tu przyjdzie to w koncu bedziesz cicho siedzial.

0

@fcbarcafan19 Oby ;D

0

@BORO_12 No i co z tego? Fabregas tez mial i skonczylo sie inaczej, moge Ci przykladow dac mnóstwo.

Z niewolnika nie ma pracownika.

0

Juz gdzies to slyszalem jak prezes mowil ze dany zawodnik bedzie w jego klubie w kolejnym sezonie a wyszlo inaczej ;D

Gadac sobie może.

5

Pan Darek dzis komentuje wiec ogladam na tvp, lubie go i mam sentyment do niego ;-))

Darek dzis robi show jak w finale MS2022

@Lanosss @Adran360

2

@LAMC_10 Będzie☺️

9

Atak pod Juliana i elegancko;D



Dziś coś walnie ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Luciano99 ja dalem przykłady xD a nie ze chcialbym go sprzedać Byku ;D

0

@Messibestplayerintheworld No oby tak było;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?