29 kwietnia 2026, 22:42
4
Dobrze ze nie ma karnego, premier league wyjazd z LM.
29 kwietnia 2026, 22:30
9
Jedziesz Julek z tematem;-))
Alvarez quickest Argentinian to 25 goals 🇦🇷#UCL https://t.co/zHOI78GtRo">pic.twitter.com/zHOI78GtRo— UEFA Champions League (@ChampionsLeague) April 29, 2026
Alvarez quickest Argentinian to 25 goals 🇦🇷#UCL https://t.co/zHOI78GtRo">pic.twitter.com/zHOI78GtRo
29 kwietnia 2026, 22:19
Vamoooos Julian!Jeszcze jeden!@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
29 kwietnia 2026, 22:17
2
Wielki Juliaaaan 10 bramka w LM.
Brawoooo Juliaaan!! Auuuuuuuu
29 kwietnia 2026, 22:15
0
Karniak i dobrze.
Karny to samo bylo wczoraj.
29 kwietnia 2026, 22:14
Ręka i Julian kopie, karny to samo bylo wczoraj.
29 kwietnia 2026, 22:13
1
Julian najlepszy dzis z Atleti.
29 kwietnia 2026, 22:10
Myslalem ze to gol.
29 kwietnia 2026, 21:47
Komentarz usunięty przez użytkownika
29 kwietnia 2026, 21:44
@BORO_12 chyba u Ciebie, jak wiadomo nie od dzis ze Lewus zarabia prawie 20 do ręki i to w mediach nawet pisza, oszukuj sie dalej.
29 kwietnia 2026, 21:23
@BORO_12 Wpisalem w google ile w Hiszpanii 26mln brutto to ile to netto wyskoczyło wyraznie ze od 17 do 19mln. To ja jeszcze zanizylem do 16.
29 kwietnia 2026, 21:18
@BORO_12 netto od 16 do 18mln xD pomylilem sie zaledwie o 2 albo 4 mln ;D
29 kwietnia 2026, 21:16
Ladnie Julian teraa.Ma to cos co Luczo kurla.@Sysia11 @LAMC_10 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @macio_944 @Adran360 @Lanosss @Kapitan hawk
29 kwietnia 2026, 21:15
Komentarz usunięty
29 kwietnia 2026, 21:12
@PatrychoO Wtedy rambla by go nie chciala wiec niech strzela ile moze ;DD Tak zeby kukle swedzialy hejterow hahahahaha
29 kwietnia 2026, 21:10
29 kwietnia 2026, 21:05
@Messibestplayerintheworld On zmotywowany i coś na pewno wrzuci ;D
29 kwietnia 2026, 21:02
Vamooos Julian!! Strzelaj a najlepiej hattrick.@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek @LAMC_10 @macio_944
29 kwietnia 2026, 20:59
@BORO_12 ffp to nie budzet klubu, kase mamy, nie jest duzym obciazeniem i tu nie pisz bajek bo chlop chce grosze w porównaniu do tego co chce lewus. Koncze ten temat. Stac nas. Nara.
29 kwietnia 2026, 20:52
@BORO_12 No jak nie mamy jak mamy, tylko ffp brakuje a to co innego niz budżet klubu.Tylko Laporta negocjuje zeby wyszlo jak najtaniej.Wola Alvareza zmienia wszystko bo sam Laporta zaanagazowany jest w tem transfer i jak tu przyjdzie to w koncu bedziesz cicho siedzial.
29 kwietnia 2026, 20:43
@fcbarcafan19 Oby ;D
29 kwietnia 2026, 20:35
@BORO_12 No i co z tego? Fabregas tez mial i skonczylo sie inaczej, moge Ci przykladow dac mnóstwo.Z niewolnika nie ma pracownika.
29 kwietnia 2026, 20:31
Juz gdzies to slyszalem jak prezes mowil ze dany zawodnik bedzie w jego klubie w kolejnym sezonie a wyszlo inaczej ;DGadac sobie może.
29 kwietnia 2026, 20:27
5
Pan Darek dzis komentuje wiec ogladam na tvp, lubie go i mam sentyment do niego ;-))Darek dzis robi show jak w finale MS2022@Lanosss @Adran360
29 kwietnia 2026, 20:25
@LAMC_10 Będzie☺️
29 kwietnia 2026, 20:19
Atak pod Juliana i elegancko;D
XI 🔴⚪ https://t.co/TbgxdO7gR0">pic.twitter.com/TbgxdO7gR0— Atlético de Madrid (@Atleti) April 29, 2026
XI 🔴⚪ https://t.co/TbgxdO7gR0">pic.twitter.com/TbgxdO7gR0
29 kwietnia 2026, 20:02
@Luciano99 ja dalem przykłady xD a nie ze chcialbym go sprzedać Byku ;D
29 kwietnia 2026, 17:09
@Messibestplayerintheworld No oby tak było;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Dobrze ze nie ma karnego, premier league wyjazd z LM.
9
Jedziesz Julek z tematem;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
4
Vamoooos Julian!
Jeszcze jeden!
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
Wielki Juliaaaan 10 bramka w LM.
2
Brawoooo Juliaaan!!
Auuuuuuuu
0
Karniak i dobrze.
0
Karny to samo bylo wczoraj.
0
Ręka i Julian kopie, karny to samo bylo wczoraj.
1
Julian najlepszy dzis z Atleti.
0
Myslalem ze to gol.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BORO_12 chyba u Ciebie, jak wiadomo nie od dzis ze Lewus zarabia prawie 20 do ręki i to w mediach nawet pisza, oszukuj sie dalej.
0
@BORO_12 Wpisalem w google ile w Hiszpanii 26mln brutto to ile to netto wyskoczyło wyraznie ze od 17 do 19mln. To ja jeszcze zanizylem do 16.
0
@BORO_12 netto od 16 do 18mln xD pomylilem sie zaledwie o 2 albo 4 mln ;D
2
Ladnie Julian teraa.
Ma to cos co Luczo kurla.
@Sysia11 @LAMC_10 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @macio_944 @Adran360 @Lanosss @Kapitan hawk
1
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO Wtedy rambla by go nie chciala wiec niech strzela ile moze ;DD
Tak zeby kukle swedzialy hejterow hahahahaha
2
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld On zmotywowany i coś na pewno wrzuci ;D
4
Vamooos Julian!!
Strzelaj a najlepiej hattrick.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek @LAMC_10 @macio_944
1
@BORO_12 ffp to nie budzet klubu, kase mamy, nie jest duzym obciazeniem i tu nie pisz bajek bo chlop chce grosze w porównaniu do tego co chce lewus. Koncze ten temat. Stac nas. Nara.
1
@BORO_12 No jak nie mamy jak mamy, tylko ffp brakuje a to co innego niz budżet klubu.
Tylko Laporta negocjuje zeby wyszlo jak najtaniej.
Wola Alvareza zmienia wszystko bo sam Laporta zaanagazowany jest w tem transfer i jak tu przyjdzie to w koncu bedziesz cicho siedzial.
0
@fcbarcafan19 Oby ;D
0
@BORO_12 No i co z tego? Fabregas tez mial i skonczylo sie inaczej, moge Ci przykladow dac mnóstwo.
Z niewolnika nie ma pracownika.
0
Juz gdzies to slyszalem jak prezes mowil ze dany zawodnik bedzie w jego klubie w kolejnym sezonie a wyszlo inaczej ;D
Gadac sobie może.
5
Pan Darek dzis komentuje wiec ogladam na tvp, lubie go i mam sentyment do niego ;-))
Darek dzis robi show jak w finale MS2022
@Lanosss @Adran360
2
@LAMC_10 Będzie☺️
9
Atak pod Juliana i elegancko;D
Dziś coś walnie ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Luciano99 ja dalem przykłady xD a nie ze chcialbym go sprzedać Byku ;D
0
@Messibestplayerintheworld No oby tak było;D