LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@CopaAmerica2021 ja bym bardziej obwiniał tę trójkę Bartka, Tabasa i Laporte niz Leo bo tak: Bartuś narobił takich szwindli że klubu nie stać na jego utrzymanie. Tabas dał limity a Laporta obiecał że wszystko idzie dobrze chociaz nie szło. Ta trójka potraktowała go nieładnie a najbardziej winny jest Bartuś. DZiwię się ze nie siedzi....Leo zgodził się na obniżkę 50% co w mojej opinii i tak jest sporo, ale szanujmy się gość który w ataku robił najwięcej nie bedzie tyrał za darmo a boby takie jak Cou czy Bombel będą się z tego śmiać... Ja bym winę szukał u tych 3 panów a nie u samego Leo. Oprócz tego nie ma nawet godnego pożegnania komedia.
1
@Bykunn niby tak ale mało kto chce oglądać u nich Benzeme mimo dobrych liczb czy takie tuzy jak Vasquez czy wieczny talent Asensio... piłkę grają strasznie nudną w myśl teorii 1000 i jednej wrzutki....
0
myślicie że skończymy jak Real po odejściu CR7? :D
1
Busi nowym kapitanem on nas poprowadzi skończy się gadanie że Messi nie nadaje się na kapitana :D Busi pokaże jak powinien się zachowywać prawdziwy kapitan z prawdziwego zdarzenia!
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10 @AntekGriezmann
1
@Lionel_Messi10 zostaje stare wypalone dziadki muszą zostać umtiti , pjanić tez zostaną
1
@Lionel_Messi10 Aguero juz ponoć sie pakuje bo przyszedł grać z Messi więc jeden odejdzie
1
@Lionel_Messi10 jakiegoś doła złapałem przez tą akcje... jak żyć.... jak człowiek sobie pomyśli że w następnym sezonie naszą siłą będzie Nazario, Cou, Pjanić czy Umtiti czy Bombele...
0
@LS walczyc z tebasem i bartkiem za to co zrobili
1
@LS za tą akcje
2
Tak powinni się zachować kibice Barcy po tej akcji
Zgadzacie się?
@Lionel_Messi10 @LS @Coutinho007
2
@ZiX i cyk są pieniążki na pensje dla nowych kopaczy :P
1
@barcelonaLM REal tez miał wejść na wyzszy poziom po odejściu CR7 pytanie gdzie jest ten poziom?
2
@barcanawieki spokojnie przeciez Messi zajmował miejsce Gryzakowi wielu mówiło. W końcu będzie mógł się wykazać poteżny Gryzak
0
@LS czyli widze ze juz tez bierzesz na powaznie odejscie Leo :O
1
@oskar_wojak ale było gadane ze Alba nie chce obnizyc niekoniecznie o ten wpis chodzi tylko ogółem
18
obstawiam że Alba nie chce obnizyc pensji
1
Pamiętajcie ze zawodnicy typu Pjanic , Dembele, Umtiti będą stanowić o trzonie zespołu będzie dobrze . No i w ataku Nazario :D W końcu będziemy mogli mówić jak nam Gryzak bedzie wygrywał sam mecze bo przecież Messi mu miejsce zajmował :D Spokojnie będzie dobrze XD
2
a tu cyk nasz nowy atak on nowego sezonu duński Nazario& Memphis :D Myślicie ze dadzą rade zastąpić Leo? :D Obstawiam masę goli co sądzicie?
@LS @Coutinho007 @Lionel_Messi10
0
@sokot ale za to z naszym nowym kapitano- z Busim
0
@QuaReL Busi to bedzie kapitan zobaczysz
46
jaja jakies? :O
1
@Lionel_Messi10 dzieki za info popatrze
0
@LS zobaczymy co bedzie dalej ale nie wygląda to dobrze. Dziwi mnie tylko te gadanie Laporty że wszystko jest dobrze skoro tak nie było. Dla mnie osobiście to jest chore... predzej mogł powiedziec cos w stylu staramy się albo bedziemy robic wszystko co w naszej mocy. Takich słów nie było tylko obietnice...ze jest dobrze...Dziwi mnie tez zachowanie Tebasa skoro w Anglii kazdy kupuje kogo chcą i nikt im nic nie robi z tego powodu. Natomiast tu są limity
0
@kremowka2137 smutne ale mialem w jego podejsciu większe oczekiwania... no bo on juz raz Barce z bagna ratował... to nie jest nowicjusz...
0
@LS a co sądzisz o wpisie Puyola pożegnalnym i negocjacjach z PSG czy z tym zdjeciem?
0
@Blanco16 no ok tylko czemu mówił ze jest dobrze skoro wiedzial jaki jest Tabas. Po co tak gadał juz prędzej mógl powiedzieć że sie staramy wszystko zalatwić a gada że jest dobrze chociaż nie jest. Dla mnie to jest troche chore
7
Jedno mnie dziwi czemu Laporta w wywiadach mówił że wszystko jest dobrze skoro nie było co to za dobra mina do złej gry...
@Coutinho007 @Lionel_Messi10 @LS
0
@michal13988 11
1
@Stasik91 zamknij szejka w piwnicy
1
@Lionel_Messi10 nawet mi nie gadaj...