- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 985 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 985 Culés
5
Jak zobaczylem to zdj, poszly mi łzy.
https://ibb.co/KygdTK8
Gracias Leo!! LEGEND!!! VAMOOOOS!!!!
@Don-Corleone @Coutinho007 @LeoMessi1994 @lucas/catalan @JimMorrisonFCB
1
@Lionel_Messi10 Ja dalej jestem w szoku, mnie zamurowało i psychicznie zmiotło z planszy :/
1
@Coutinho007 Dokładnie mordo, to samo. :(
1
@Lionel_Messi10 Paraliż Psychiczny dowaliło taki że człowiek nie wie co ze sobą zrobić, Leo odszedł i co dalej? Dla kogo bedziemy odpalać mecze? Dla Brejta? Dla Griezmanna? Dla Coutinho? Dramat....
1
@Coutinho007 Dramat w huk, dramat jak patrze na nasza kadre, Griezmann cos chce robic a z lepszym rywalem znika jak dziecko we mgle, Puig cos chce dzialac ale mu nie wychodzi, obrona to wogole nie ma co komentować, Umtiti rozjebal wczoraj :((
1
@Lionel_Messi10 Jeszcze Brejt i nie można zarejstrować Memphisa, Aguero, Emersona i Erica.... Jeżeli to tak bedzie wyglądało nie odpalam meczów Barcy w następnym sezonie....
1
@Coutinho007 Dokładnie, a to mnie rozwalilo ze Barca nie moze zarejestrować reszty zawodnikow. :((
1
@Lionel_Messi10 nawet mi nie gadaj...
0
@LeoMessi1994 :(((((((