0

@barcelonaLM skąd wiesz ? :O

0

jak wam sie podoba mecz Rakowa?

0

@LS spoko daj znac jak tam dalej :P

1

@Lionel_Messi10 zakręcony ładnie jestes widzę :D

0

@LS jak tam harry cos poleciałeś? :D

1

@Coutinho007 dziena :D wielka

0

@Esteban_ fenomen chyba pierwszy raz w zyciu natrafiam gdzie pierw są nagrywane części 4+ a potem 1 2 3 :D

0

0

@Shado @Esteban_ jak to nagrali wczesniej czwartą część a pierwszej nie? :D

0

mam pytanie chciałem ruszyc serie filmów starwarsów 1 część z którego jest roku 1999 czy 1977?
@LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @marcin000019 @MesQueUnClub_87 @Colon

1

@Lionel_Messi10 ty stary nie doczytałeś co wyzej napisane haha ale spoko :D

0

@KrystianR wczoraj nie miał bana jeju za co on ciągle bany łapie :O

2

Są tu jacyś fani Jigsowa z Piły? :D W mojej opinii kapitalne są te filmy ktoś z was oglądał? :D
@Lionel_Messi10 ty wiem ze oglądałeś :P
@LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @marcin000019 @MesQueUnClub_87 @Colon

1

@Coutinho007 zgadzam się powinien numer dostać ktoś kto na to zasłużył a nie zawodnik który grał przeciętnie

1

@Coutinho007 dodałbym do Roberto zawodnik zadaniowieć, który zagra wszędzie :P

0

@MatizxD kebaby to moje drugie zycie najlepsze baranina i mega ostry sos och narobiłeś mi ochoty

0

@marcin000019 nie napisałem ze zamierzam brac.... tylko napisałem co gorsze eh te czytanie ze zrozumieniem sie kłania XD

0

@Objectivo to jezeli to jest nie do zrobienia to powiedzmy ze by połowe z tego spalił 0,5 kg czy to by bardziej zaszkodziło niz liter wódki solo wypite?

0

@marcin62 ciekawe czy by wiedział co sie dzieje xd

0

@Objectivo oj znaleźli by sie tacy co by dali rade :P

0

@PatrykBarca to wiadomo ale co bardziej szkodliwe

0

@Granto powiedzmy codzienne picie 1litra wódy solo vs 1 kg gandzi

2

jak myślicie co może bardziej zaszkodzić człowiekowi szybciej nadmierne picie vs nadmierne spozywanie narkotyków. Powiedzmy picie 1 litra wódy vs spalenie 1 kg gandzi. Po tygodniu co bardziej by zaszkodziło?
@Lionel_Messi10 @LS @Coutinho007 @Tomek54321 @lucas/catalan @AntekGriezmann @Tomek54321 @marcin000019

0

@Colon zawsze mnie dziwiło ze był jednoczesnie gruby i szybki jak to mozliwe a piłkarz genialny :P

0

@norbi77 patrząc na tą fotografie pierwsze moje skojarzenie to chłopacy z baraków i słynny tekst gapisz mi sie na bebech? :D Nw czy oglądałeś :D

1

@jasiuZ smacznego

0

@amanter wow grubo uwazaj na zatwardzenie po suchym chlebie :/

0

@VenoM oj tak +1 zawsze mam tak ze 2 ostatnie kawałki zostają czekam z godzine-dwie i juz mnie wnerwia ze tak lezy i wtedy po 2h dojadam :P

0

@TheNekro94 a jeżeli ktoś powie zamiast Adrian Ardian albo zamiast sąsiedzie somsiedzie? hmm to te słowa też ranią?

1

I cyk wleci pizza pepperoni na podwójnie ostrym sosie oj przynajmniej flaki przeczyści :P adekwatna potrawa do odpowiedniej pory :D a wy co szamiecie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?