Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 a jeszcze przed chwilą Widzew walczył o mistrzostwo, a teraz znów o spadek :D @Ilka
2
@FcPortoFan1999 w Rzeszowie też są żymianie :D @gumaz
0
@July_6_BcN a tego byś nie chciała?
5
@Antimadridista_WR raczej Legia to Real
1
@July_6_BcN moze lepiej jej pchać niż ciągnąć
@Kessie
0
@July_6_BcN ogarnij to
1
@FcPortoFan1999 wyjechał i przepadł...
3
@FcPortoFan1999 @Derpowsky za granicom w Liwerpórze @Frimpong @Kessie
2
@FcPortoFan1999 w Lidrze sie mówi za granicom, Oskarix
1
Nie wiem...
1
@Karol145 Moze jak nie wypali Bastoni to wtedy pojawi sie temat van de Vena. Wątpie, ze Barca bedzie chciala sciagnac wiecej lewnoznych srodkowych jak w kadrze jest juz Maldini. W porównaniu do Bastoniego to van den Ven byłby o polowe tanszy na bank
0
@FcPortoFan1999 no i wlasnie, Bednarek potrzebuje kogos kto go trzyma za ręke, inaczej traci głowe. Co ciekawe Kiwior tez kogos kto go potrzyma lubi. Tak to juz jest z nimi
2
@MessiForeverTheBest ależ tam będzie czystka, ale patrzac na ich kadre to wielu zawodników Totków grało juz w Championship i będą zmuszeni zostac. Wcale ta ich kadra nie jest taka mocna
1
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN jest taki wiatr co usta kobiety rozchyla. Jest taki wiatr
6
@misterio Polska tez ma, ale bez promocji @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 wlasnie o nim to zawsze bylo glosno. Jego babole są zbyt częste :D
3
@FcPortoFan1999 sprowadzając go z Southampton
2
Kibice Chelsea niezadowoleni... @Kessie @FcPortoFan1999 @mekston @blakkudium
0
@dzefrej234 Borussia kupila Haalanda w 2020, a do nas trafil Martin Braithwaite...
0
@Chimera jutro mam w planach taką czynność
1
@blakkudium wlasnie sie kapnalem, ze przeoczylem newsa i wrzucilem raz jeszcze. @Popitek12 mnie zmylił
12
No i prosze, dobrze znana Cornella @Lionel_Messi10 @mekston @Tollusiek @Messibestplayerintheworld @Sysia11 @blakkudium @FcPortoFan1999 @Kessie
2
@MirusAmisz aż tak to nie, kawior odpada. Deszczu czasami nie da się opanować, jak najbardziej tak
4
@Kessie nie ukrywam, ze lata temu jak najbardziej w tym kierunku eksperymentowalem z taką Kasią. Nie zgadzam się więc z autorką wpisu, było fajnie @gumaz @mekston @blakkudium
1
@Eklerek prawda, ze podobni @Kessie ?
9
no ja pierdziele, następny @FcPortoFan1999 @Frimpong jego to pewnie nie pamietasz @Kessie? chyba za mlody byles jak w Arsenalu grał @mekston @blakkudium
2
@Kessie każdy z was dwóch w całej polsce :D
1
@mordini123 tylko po co? Tylko @Kessie i Dominik będą to oglądać @Frimpong
1
@Kapitan hawk i drugie Atletico. Dlatego w sobote tylko Real Sociedad!
0
@kamilop wczoraj wrzucalem : D