1

@michal26 Nie no po nim z tej samej belki latali dalej. Po prostu gorszy dzień Domena.

1

Kursik 12 na Embachera można było pograć. @FcPortoFan1999
https://zapodaj.net/plik-3YmQ7lOxYI

2

@Luciano99 Ciebie akurat nie miałem na myśli, może lubisz sobie wypić, ale przynajmniej dbasz o higienę i bierzesz prysznic raz w tygodniu więc dało się wytrzymać.

1

@FcPortoFan1999 Oj tak warto było oglądać. I teraz koncoweczka skoków to jest żyćko.

3

Ale rzucili się w skrzynkach.

0

Mam nadzieję, że Ci mistrzowie to będą nowe Artury.

0

@kulek22 I bardzo im dobrze.

1

Nareszcie jakiś dryblas będzie.

0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem 7k kary powinno być

3

@Ilka Zazwyczaj w ogóle nie siadam. Jak kiedyś siadałem to tacy agenci obok mnie siadali że w ogóle to wolę postać te pół godziny xD

1

@kundee No często do niej pisze, ale rzadko mi odpisuje.

0

@APTAPT Spokojnie to jeszcze jest do odrobienia dla Domenatora.

0

@esem91 No wiesz, oni są odpowiedzialni za zdrowie zawodników. Jakby miał taką jak Embarcher i by dmuchnelo 2 metry na sekundę to mógłby pod 250 polecieć i zrobić sobie krzywdę.

1

Jeszcze Domen pewnie to odrobi xD Co nie zmienia faktu, że kurs na zwycięstwo Domena 1.15 to bukmacher troszkę przesadził, to jednak skoki narciarskie nie wszystko zależy od danego skoczka.

0

@tadzik447 Nie tym razem Panie Tadeuszu.

0

Zaraz Pan Domen robi pierwszy krok po kolejne zwycięstwo w tym sezonie!

3

@FcPortoFan1999 To Ty chyba rzadko się regenerujesz xD

1

@kundee Nawet na priv nie odpisuje :/

1

Domen Prevc domenuje w Vikersund! @July_6_BcN

0

Czyli 215 w konkursie.

1

@Luciano99 Za 2 zł też można kupon zrobić albo kuflowe kupić.

4

@Luciano99 A to tyle to ja nie mam, bo tylko 2 zł mam.

6

@Luciano99 Nie wiem jak on, ale ja Cię lubię. Ile potrzeba?

1

@FcPortoFan1999 Oby wygrał Prevc!

1

W skokach narciarskich rzadko kiedy spotykane są kursy poniżej 2 na zwycięstwo danego zawodnika. Tymczasem dzisiaj. @July_6_BcN
https://zapodaj.net/plik-3YmQ7lOxYI

2

Oj ten nasz Kacpi to lotnikiem chyba nie zostanie. @July_6_BcN


3

@Kgorecki2500 Water...

6

Żegnaj, Chuck.

0

@Chimera I don't know.

0

@Kgorecki2500 U nas w Warszawie też plaga @July_6_BcN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?