2

Zaraz północ, a więc czas się położyć. Dobranoc.

1

@Lionel_Messi10 Ale golazo. Jak jeden pewien jego rodak w meczu z pewną francuską drużyną :)

6

Lionel Messi coraz bliżej 1000 goli :)

0

@Filipem Z nami to będzie zupełnie inna drużyna.

1

@La Pulgaa Za kare że zamiast iść ostro jak mieli okazję to zwolnili grę.

4

Arbeloa: To moja wina, że Iran zablokował cieśninę Ormuz.

0

Leszek Ołowski. Na szczęście mam wiele języków do wyboru, chyba sobie puszczę po niemiecku.

1

@Lionel_Messi10 Jeszcze 99. Zaczynamy odliczanie :)

0

A jak spadniemy... Przecież te kibole serio ich pozabijają jak spadną xD

0

Podwaliny pod użycie nuka?

1

@Kgorecki2500 A u mnie właśnie na odwrót. Przy mojej raczej umiarkowanie fizycznej pracy + godzina roweru dziennie powinienem jeść 2600 kcal żeby być na 0, ja jem 1900-2000 kcal dzisiaj zjadłem z 1700 i w ogóle głodny nie jestem tak się organizm przyzwyczaił xD

0

@Ilka Możesz przestawić się na kibicowanie Legiunii w Ekstraklasie...

0

@Rewolucja123 Na FS jest zaznaczony gol Leo.

0

@1LY0 Rowery pożycza na wieczne oddanie.

1

@Kgorecki2500 Powiem Ci za pierwszym razem myślałem, że jest okropny, ale za każdym kolejnym smakuje co raz lepiej. Ja mam znacznie więcej do zredukowania niż Ty więc muszę wszystko naturalne jeść :P

1

901 goal GOATA.

1

9

@fanoflakers Nie no w takie szachy 5d to już nie uwierzę. Myślę że będą gryźć trawę.

0

@Derean Na robocie jest.

1

@Kgorecki2500 Całkiem dobry. Ale ja teraz pije skyra naturalnego jak na dietke wszedłem.

3

@Ilka Nie znam żadnego. Ale słyszałem, że sporo przestępstw popełniają na łebka w Polsce, chyba najwięcej wśród obcokrajowców.

1

@turhiay A no tak przecież ta słynna ustawka. Ale gamoń ze mnie xD

0

@Kgorecki2500 Żałujesz oddanego głosu?

1

Czemu kibice tak jadą teraz na Nawrockiego?

0

Dawać i Domen bierze 3x Planice.

4

A ona mówi co taki mały ten ogórek xD chciała dryblasa.

0

No i elegancko, jakoś nie podpadła mi do gustu ta drużyna. A mistrzowie to mistrzowie z prawdziwego zdarzenia.

1

Czy to będzie słowo kępa?

1

@July_6_BcN Nie tylko Ty...

2

@July_6_BcN Last weekend for Kamil... Nie jestem mentalnie gotowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?