1

Polska do boju!

0

@MateS Sraka gotowa.

5

@majkiii Za Pietuszewskiego

2

@Lionel_Messi10 Wiesz może gdzie będzie transmisja?

2

@Lionel_Messi10 A Ty byś nie był? :D

0

@PatrychoO Ja napisałem to z przekąsem kolego.

0

@FcPortoFan1999 Pchasz się w perma kolego.

2

@July_6_BcN Rózga mecz życia.

1

@MessiForeverTheBest Zobaczymy, czas pokaże.

1

1

@July_6_BcN Czyli 43 razy wygrywał :D GOAT.

1

@July_6_BcN I raz na MŚ :D

18

@PatrychoO Ale na PO to głosują wykształceni ludzie tzw. elita więc po co mają mówić w fucktach jak mogą sobie o tym w internecie poczytać.

0

@VegetaPolska A nie masz możliwości przeprowadzki do Niemca?

1

@matirix20 4-3-3. Po prostu ta formacja zawsze kojarzy mi się z mitycznym "DNA Barcelony"

3

Wtedy to się zaczęło... A potem jeszcze 38 razy...

0

@VegetaPolska Ciężko mi odpowiedzieć, bo jestem ateistą więc w tym kierunku nigdy nie pójdę. Nadzieja umiera ostatnia, ale nadzieja matką głupich też...

1

@July_6_BcN Przeżyć niedziele i tyle. Do następnej zimy rany się zagoją, może Tomasiak odpali :)

1

@esem91 Nie no, przeciąganie tego dalej byłoby coraz gorsze.

0

@FCB_dimiC Półfinale*

5

Pofrunął!

1

@July_6_BcN Dzisiaj jednej damie przytrzymałem drzwi od altany smietnikowej to mi podziękowała i się uśmiechnęła nawet, ale się speszyłem :/

1

@AssisMoreira Śmieje się, Ty już prawie nasz :D ile lat w Polsce mieszkasz?

1

@Szczygiel06 No ja mam 30 i to samo. Czuję się takim mentalnym dziadem. Kiedyś miałem plany, marzenia do których próbowałem dążyć. Teraz w zasadzie apatia. Nic już mi nie daje wielkiej radości.

0

@July_6_BcN Jak Ci się podoba mój Avatar?

1

@AssisMoreira Jak uważajcie, chyba uważajmy :D

6

Nie wiem co napisać.

1

@Popitek12 Gute Arbeit!

1

@esem91 Tak (15 znaków)

1

@MesQueUnClub_87 A może on lubi ryż z kurczakiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?