LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze. Niech go puszczą na końcu.
3
@Luciano99 Często się Ciebie słucham prezesie, ale nie tym razem.
1
@konajoncek Osiągnięcia mimo wszystko Stoch, ale Małysz miał trudniej, bo jak zaczynał to dyscyplina w Polsce była nieznana. Dla mnie oboje wielcy.
1
@July_6_BcN Też o tym myślałem. Jako ostatni. Żeby na dole mogli podejść i mu podziękować wszyscy.
0
@tadzik447 Dla Embachera tym razem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@July_6_BcN Też mi było smutno jak Małysz odchodził, ale to była końcówka jego kariery jak ją śledziłem, a Kamila od początku do końca śledziłem :(
1
@Almogaver U mnie Leo na pierwszym miejscu, a na drugim podobnie jak u Ciebie Kamil tyle że razem z Novakiem Djokovicem :)
1
Dobra, już dali ten wstęp i oczka się spociły, myślałem, że chociaż do 10 doczekam. @July_6_BcN
0
@July_6_BcN Kobieto małej wiary...
2
Domen Prevc zwycięzcą serii próbnej! Kamil Stoch z dobrym rezultatem.
1
@FcPortoFan1999 No to smacznej herbatki, Oskarku :)
1
@July_6_BcN Niedobry, ale chcę mieć to już za sobą.
1
Dzień dobry. Życzę smacznej kawki :)
14
To już dzisiaj się zakończy. Ostatni dzień Kamila Stocha jako aktywnego skoczka narciarskiego. Jeden z największych w historii tej dyscypliny.
0
@MessiForeverTheBest Szkoda, że w tylko w wieku 18 lat wyglądał na 35 a obecnie na 27 xD
2
@Dari0G Najwyraźniej z aż takimi loserami nie trzyma :)
1
@kazbychu To dlatego lubi Nawrockiego, a wcześniej Dudę.
4
Jutro Domen Prevc odbiera kryształową kulę więc będzie formalnie drugim skoczkiem w historii, który zdobędzie wielkiego szlema :)
0
@July_6_BcN Co jako kobieta uważasz o udostępnianiu tego typu filmów przez Annę?
6
@Vegeta88 No przecież czyta, @Luciano99 nieraz wrzuca screeny z Messengera od @jowita
2
Nagroda Nobla dla tego Pana!
5
Anna Lewandowska.
1
@MirusAmisz No w sumie xD
1
@Ilka Zdrówko :)
3
Wystarczy oznaczyć @July_6_BcN i nawet przy słabym wpisie ląduje się w gorących, masz to coś Julka!
1
@FcPortoFan1999 Dobre masz serduszko, Oskarku.
0
@July_6_BcN A jaka droga jest właściwa?
1
@JimMorrisonFCB Julka za wysokie progi, nawet mi dała kosza, a zrobiłem jej dobry uczynek.
2
@FcPortoFan1999 Chyba chciałeś napisać słodkich snów o niewiastach :d