5

@Eklerek Szybcy i wściekli, Sosnowiec drift.

4

@Michael24 Gdzie wady?

1

@FcPortoFan1999 Teraz przynajmniej bardziej szanujesz uprawnienia :)

3

@michal26 W sumie taka sytuacja, że ciężko by było wyłonić z niej jakiś względnie racjonalny rząd.

0

@Cochise A bo w życiu to trzeba kombinować.

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Nie sztuką jest zdać za pierwszym na szczęściu i na drugi dzień kolizję spowodować. Szacunek, że się nie poddałeś.

3

@FcPortoFan1999 No to WORD poznałeś znakomicie ;)

0

@FcPortoFan1999 A praktyka?

1

@Kejtas W sumie City musi się odkryć i Real będzie mógł ich łatwo kontrować.

2

Gratulacje!

0

@LeoMessiiBarcaPepa Kiedyś to było...

4

@lajcior Nie spróbujesz się nie dowiesz.

1

@escarabajo Może już lepiej było jechać na ten Bliski Wschód...

1

@Fabik87 Flick GOAT.

1

@FcPortoFan1999 Dobry będzie jak przekręci Fiore

1

@BorzyKrzys No my autostrad w zasadzie nie mamy chyba że autostradą nazywamy te dwupasmowe drogi szybkiego ruchu :)

0

@clyde Z McDonald's dla mnie to tylko burgery są spoko i frytki. Wrapy, nuggetsy itd. niekoniecznie.

8

Żeby to chociaż jeszcze smaczne było.

0

@Michael24 Trzymamy kciuki za "sukces" Realu.

0

@Ilka Oczywiście. Najbardziej lubię zapach paliwa i gazu :) poważnie pisze

1

No mieszkają na Ukrainie, bo Polacy kazali im spierdzielać na Ukrainę

1

Adam Małysz.

4

Szachy 5d.

2

Ciekawe kiedy stwierdzi, że Polska to upadły naród.

1

@mordini123 Dobre xD

1

@Jakchcesz Kamil Gala.

3

@Comentateiro Wszystko w sporcie zdarzyć się może. Aczkolwiek nie rozważam takiego scenariusza jako szczególnie prawdopodobny.

0

@agaFCB Ja to mam full wypas, bo mogę sobie sam regulować temperaturę :D

1

@Comentateiro Jeszcze daję radę.

1

@Zoker Miłego odpoczynku!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?