Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Doskonały to był transfer. Brawo!
4
[Tatry]
Dzisiaj dostałem niezłą lekcję podczas schodzenia z Zawratu w kierunku Hali Gąsienicowej. Dotychczas wbiegałem sobie na łatwiejsze górki i przełęcze: Giewont, Kasprowy, Wołowiec, Krzyżne i moja bardzo dobra kondycja stworzyła mi fałszywe wyobrażenie, że mogę sobie pośmigać po każdym szlaku w Tatrach. Jednak większa ekspozycja i wszystkie inne trudności podczas schodzenia z Zawratu (pogoda była ideolo) sprawiły, że pierwszy raz w górach poczułem stresik. Oczywiście zejść powolutku się udało, ale nie wiem czy kiedyś będę poważniej myślał o Orlej Perci - ze względu na ryzyko, które ujrzałem dziś własnymi oczami :D
Jakie są wasze wrażenia z bardziej eksponowanych szlaków?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zamawialiście coś kiedyś na K-sport? Interesują mnie drążki wolnostojące do podciagania. Warto?
0
Przyzwyczajcie się do tego, że Wojtek Szczesny jest na szczycie!
0
Jak tam nasz Fati dzisiaj?
2
Lakaka jest nie do powstrzymania od bycia powstrzymywanym
2
Przydałby się teraz tweet Michała Pola:
„wygrany finał, Złota Piłka dla Rodriego. No bo kto?”
0
@Faro uczy się Phil od lepszych
0
Lakaka back in the game XD
1
Kurde, strasznie denerwuje ten opóźniony komentarz w TVP
0
Spotkałem ostatnio @Luciano99 na wczasach. Tak się wozi, a chłopaki w warsztacie lekko nie mają.
https://www.instagram.com/reel/CsfEQCLIe-X/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
0
Może to nie Roberto powie „papa”, tylko „papa” powie mu zarząd? Marzenie
4
Vinicius ma tak naprawdę tylko jedną wadę.
Brak zalet.
0
Spieprzyliście nam Narodowy Dzień Zeszytu, Międzynarodowy Dzień Muzeów oraz Narodowy Dzień Sufletu Serowego
1
Rodri jest takim kotem, że głowa mała.
0
Coś mi się wydaje, że Madryt dzisiaj zrobi to, co my na Anfield
0
W co dziś gra Real? Rugby? Bilard? Bo to nie przypomina piłki nożnej. Chłopaki pomylili dyscyplinę
0
@FearTheBeard dzięki piękne!
0
@FearTheBeard lewy wybrać z Revoluta?
0
Ramblowicze podróżnicy:
Do Bułgarii warto wziąć wymienione w Polsce lewy, euro (płacić czy wymienić na miejscu?), czy Revolut?
0
Odwróć tabele i drudzy na czele! Lecimy po swoje!
0
Ważne, żebyśmy z somsiadem wygrali :)
1
@marcin62 myślicie że jego ktoś opłaca, czy jest szkodnikiem freelancerem za darmo?
1
@clyde niewiarygodne po prostu. Zresztą podobnie statystyki utonięć i wypadków na drodze mogłyby być dużo niższe
0
@Patrykl145 Ansu Fatty
0
Wincyj grania, wincyj. Gavi wytrzyma
1
Jaka jest geneza nazywania naszego kołcza per „Denzel”? Xd
0
Ładnie Grealish teraz poszedł, jeszcze z gaciami na Mullera
3
Panie Jurku nieeeeeeeeeee