0

Doskonały to był transfer. Brawo!

4

[Tatry]
Dzisiaj dostałem niezłą lekcję podczas schodzenia z Zawratu w kierunku Hali Gąsienicowej. Dotychczas wbiegałem sobie na łatwiejsze górki i przełęcze: Giewont, Kasprowy, Wołowiec, Krzyżne i moja bardzo dobra kondycja stworzyła mi fałszywe wyobrażenie, że mogę sobie pośmigać po każdym szlaku w Tatrach. Jednak większa ekspozycja i wszystkie inne trudności podczas schodzenia z Zawratu (pogoda była ideolo) sprawiły, że pierwszy raz w górach poczułem stresik. Oczywiście zejść powolutku się udało, ale nie wiem czy kiedyś będę poważniej myślał o Orlej Perci - ze względu na ryzyko, które ujrzałem dziś własnymi oczami :D
Jakie są wasze wrażenia z bardziej eksponowanych szlaków?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zamawialiście coś kiedyś na K-sport? Interesują mnie drążki wolnostojące do podciagania. Warto?

0

Przyzwyczajcie się do tego, że Wojtek Szczesny jest na szczycie!

0

Jak tam nasz Fati dzisiaj?

2

Lakaka jest nie do powstrzymania od bycia powstrzymywanym

2

Przydałby się teraz tweet Michała Pola:

„wygrany finał, Złota Piłka dla Rodriego. No bo kto?”

0

@Faro uczy się Phil od lepszych

0

Lakaka back in the game XD

1

Kurde, strasznie denerwuje ten opóźniony komentarz w TVP

0

Spotkałem ostatnio @Luciano99 na wczasach. Tak się wozi, a chłopaki w warsztacie lekko nie mają.
https://www.instagram.com/reel/CsfEQCLIe-X/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

0

Może to nie Roberto powie „papa”, tylko „papa” powie mu zarząd? Marzenie

4

Vinicius ma tak naprawdę tylko jedną wadę.
Brak zalet.

0

Spieprzyliście nam Narodowy Dzień Zeszytu, Międzynarodowy Dzień Muzeów oraz Narodowy Dzień Sufletu Serowego

1

Rodri jest takim kotem, że głowa mała.

0

Coś mi się wydaje, że Madryt dzisiaj zrobi to, co my na Anfield

0

W co dziś gra Real? Rugby? Bilard? Bo to nie przypomina piłki nożnej. Chłopaki pomylili dyscyplinę

0

@FearTheBeard dzięki piękne!

0

@FearTheBeard lewy wybrać z Revoluta?

0

Ramblowicze podróżnicy:

Do Bułgarii warto wziąć wymienione w Polsce lewy, euro (płacić czy wymienić na miejscu?), czy Revolut?

0

Odwróć tabele i drudzy na czele! Lecimy po swoje!

0

Ważne, żebyśmy z somsiadem wygrali :)

1

@marcin62 myślicie że jego ktoś opłaca, czy jest szkodnikiem freelancerem za darmo?

1

@clyde niewiarygodne po prostu. Zresztą podobnie statystyki utonięć i wypadków na drodze mogłyby być dużo niższe

0

@Patrykl145 Ansu Fatty

0

Wincyj grania, wincyj. Gavi wytrzyma

1

Jaka jest geneza nazywania naszego kołcza per „Denzel”? Xd

0

Ładnie Grealish teraz poszedł, jeszcze z gaciami na Mullera

3

Panie Jurku nieeeeeeeeeee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?