Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pogba na miejscu teścia bałbym się tego agresora
0
Getafe nie podkładające się dziś Madrytczykom, odbierające im punkty, to byłby prezent, na który zasługujemy :D
2
Mam pytanie do zwolenników idei: „sami są sobie winni”, odnośnie braku karnego dla Barcelony w meczu z Interem. Czy Włosi w 2002 roku z Koreą też są sobie winni? Powinni przecież tak wygrać mecz, żeby nie było dyskusji. Załadować 5 strzałów z dystansu i nie byłoby mowy o spalonych i spornych sytuacjach w polu karnym.
17
Ta twarz budzi we mnie sto razy gorszą odrazę niż twarze Tebasa, Casemiro i Morawieckiego razem wzięte
0
Gole zdobyte w meczach towarzyskich tez wliczają się do tej klasyfikacji strzelców wszech czasów?
0
Pewnie dlatego dzisiaj Garcia pójdzie na trybuny. Jakby on się jeszcze połamał, to byłaby całkiem kaplica
13
Jeszcze pożałujemy, że oddaliśmy Umtitiego :D
Żartuję oczywiście
1
@Sau_Ron utrudniona zagadka :D
2
@Sau_Ron nie brakuje literki „R” do „priest”? :D
0
O, Borasowi się Zieliński w tym meczu nie podobał :D Mamy winnego!
0
@FC1899Barca Where xavi
0
@Prorokk utożsamia się z Ilaixem, który zniszczył sobie karierę w dużych klubach :D
5
@DaPidejpi to jest prawdziwy wzór, mental i okaz kultury
0
PES 21: warto? Czekać na coś nowszego, po wtopie z 22? Czy może jednak FIFA (jestem zdecydowanie fanem PESa)?
6
Oby na Bayern wyszedł Balde. Niech się chłopak uczy, to będzie pociecha. Nie jest to mecz o wszystko, a na pewno on ze swoich błędów wyciągnie wnioski - nie to co Alba
1
@Stoiczkow ale tez zatrzymanie meczu sprawia, że cały stadion wie, że nie jest wszystko w porządku i działanie służb ratunkowych jest zdecydowanie ułatwione (np. Dotarcie takiej osoby wśród tłumu, który spokojnie siedzi na krzesełkach)
1
@Firestone + za pewien rodzaj antyfutbolu, który prezentują
1
@Firestone ja myślę, że tworzymy ostatnio na tyle okazji, że coś więcej powinno wpaść. 6:0 raczej nierealne, ale i tak przydałoby się odbić na nich te poprzednie blamaże :D
0
Cadizowi to by się przydał taki łomot 6:0 dzisiaj
0
Aha, i Pique wygląda na kogoś, kto może zostać ograny na każdy sposób przez lepszego napastnika. Nie dojeżdża już motorycznie
29
Kupno Kounde za 60mln to był genialny transfer. W każdym jego zagraniu widać taką elegancję, którą mają najlepsi
6
Dembele - graj tak kolejne dwa lata i sam Ci dołożę do tej Twojej podwyżki :D
0
Gdzie można dziś śledzić wynik juvenilu w Youth League?
11
Trzeba przyznać, że Auba jako osoba to jest dobra mordeczka, tak się przynajmniej wydaje. Widać, że złapał fajny vibe między innymi z Memphisem, Kessie, Ousem i Lewym
6
Dobry wieczór
Chciałem powiedzieć, że Lewy to jest pierniczona maszyna.
Dobranoc!
1
Swoją drogą, sprawdziłem coś ciekawego.
Gdyby wyłączyć z wczorajszego wyjściowego składu Lewego i Ter Stegena, to reszta miała średnią wieku poniżej 22 lat!
Z nimi: lekko poniżej 24 lat.
Chyba odmładzanie składu zaczyna powoli działać.
2
Umtiti by wyglądał jak Joshua, gdyby metody szamana działały
1
@Sau_Ron debris
0
Kto wg Was jest możliwy do wyciagnięcia na prawą obronę?
1
Hernandez Hernandez - obaj spadać