1

@Pogba na miejscu teścia bałbym się tego agresora

0

Getafe nie podkładające się dziś Madrytczykom, odbierające im punkty, to byłby prezent, na który zasługujemy :D

2

Mam pytanie do zwolenników idei: „sami są sobie winni”, odnośnie braku karnego dla Barcelony w meczu z Interem. Czy Włosi w 2002 roku z Koreą też są sobie winni? Powinni przecież tak wygrać mecz, żeby nie było dyskusji. Załadować 5 strzałów z dystansu i nie byłoby mowy o spalonych i spornych sytuacjach w polu karnym.

17

Ta twarz budzi we mnie sto razy gorszą odrazę niż twarze Tebasa, Casemiro i Morawieckiego razem wzięte

0

Gole zdobyte w meczach towarzyskich tez wliczają się do tej klasyfikacji strzelców wszech czasów?

0

Pewnie dlatego dzisiaj Garcia pójdzie na trybuny. Jakby on się jeszcze połamał, to byłaby całkiem kaplica

13

Jeszcze pożałujemy, że oddaliśmy Umtitiego :D
Żartuję oczywiście

1

@Sau_Ron utrudniona zagadka :D

2

@Sau_Ron nie brakuje literki „R” do „priest”? :D

0

O, Borasowi się Zieliński w tym meczu nie podobał :D Mamy winnego!

0

@FC1899Barca Where xavi

0

@Prorokk utożsamia się z Ilaixem, który zniszczył sobie karierę w dużych klubach :D

5

@DaPidejpi to jest prawdziwy wzór, mental i okaz kultury

0

PES 21: warto? Czekać na coś nowszego, po wtopie z 22? Czy może jednak FIFA (jestem zdecydowanie fanem PESa)?

6

Oby na Bayern wyszedł Balde. Niech się chłopak uczy, to będzie pociecha. Nie jest to mecz o wszystko, a na pewno on ze swoich błędów wyciągnie wnioski - nie to co Alba

1

@Stoiczkow ale tez zatrzymanie meczu sprawia, że cały stadion wie, że nie jest wszystko w porządku i działanie służb ratunkowych jest zdecydowanie ułatwione (np. Dotarcie takiej osoby wśród tłumu, który spokojnie siedzi na krzesełkach)

1

@Firestone + za pewien rodzaj antyfutbolu, który prezentują

1

@Firestone ja myślę, że tworzymy ostatnio na tyle okazji, że coś więcej powinno wpaść. 6:0 raczej nierealne, ale i tak przydałoby się odbić na nich te poprzednie blamaże :D

0

Cadizowi to by się przydał taki łomot 6:0 dzisiaj

0

Aha, i Pique wygląda na kogoś, kto może zostać ograny na każdy sposób przez lepszego napastnika. Nie dojeżdża już motorycznie

29

Kupno Kounde za 60mln to był genialny transfer. W każdym jego zagraniu widać taką elegancję, którą mają najlepsi

6

Dembele - graj tak kolejne dwa lata i sam Ci dołożę do tej Twojej podwyżki :D

0

Gdzie można dziś śledzić wynik juvenilu w Youth League?

11

Trzeba przyznać, że Auba jako osoba to jest dobra mordeczka, tak się przynajmniej wydaje. Widać, że złapał fajny vibe między innymi z Memphisem, Kessie, Ousem i Lewym

6

Dobry wieczór
Chciałem powiedzieć, że Lewy to jest pierniczona maszyna.

Dobranoc!

1

Swoją drogą, sprawdziłem coś ciekawego.
Gdyby wyłączyć z wczorajszego wyjściowego składu Lewego i Ter Stegena, to reszta miała średnią wieku poniżej 22 lat!
Z nimi: lekko poniżej 24 lat.
Chyba odmładzanie składu zaczyna powoli działać.

2

Umtiti by wyglądał jak Joshua, gdyby metody szamana działały

1

@Sau_Ron debris

0

Kto wg Was jest możliwy do wyciagnięcia na prawą obronę?

1

Hernandez Hernandez - obaj spadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?