0

Czuć u Was już aromat drewna? Cała atmosfera nim przesiąknie dzisiaj

0

Gabiel Rzeżucha

0

Można oficjalnie powiedzieć, że należymy do najniższej kategorii drużyn na tym turnieju. Razem z Katarem i rybakami z Kostaryki.

0

Co takiego mówił Lewandowski o Gavim?

0

Niby dobre Maroko zamyka oko, ale to na meczu Polski chciało się spać

2

@sendesara strzał strzałowi nierówny, tym bardziej że to były bardzo dobre strzały ze strony Arabii

0

Ale Tunezja to są furiaci. Oby szybko poodpadały takie kraje

12

Przechodząc do spraw istotnych, Jebali w pierwszej jedenastce na mecz z Danią

2

Rodrigo De Paul grał dzisiaj jak totalny kasztan

0

Laga na Ahmeda na razie nie działa

1

Ostatnio tak słabe rozegranie, jak u Katarczyków, widziałem w meczu Polski z Chile

5

https://zapodaj.net/b46a2294e3e71.jpg.html

Twardy dowód na spalonego Ekwadoru

0

La Rambla gra w jakiś fantasy mundial?

64

Hector z rigczem

1

@Sau_Ron chyba za szybko zepsułem zabawę ;D

1

@Sau_Ron chapter

0

Francuzi sami wrzucają bieg wsteczny na myśl o meczu z nami. Dobrze, niech czują respekt

0

Białko WPC z 4F - warto? Czy jednak tańsze = gorsze?

0

Kto jest Waszym zdaniem najlepszym bramkarzem począwszy od roku 2000? Patrząc czysto indywidualnie

3

@Essos ilekroć byś chciał postawić na Dara, to przypomnij sobie, że gość oberwał od Najmana i ma rekord 1-11. Nie ryzykowałbym

0

Tylko potem nie mówcie, że to Xavi ten mecz przegrał/zremisował Barcelonie, blagam

0

Widzę, że Antony nauczył się kręcić bączki od największego idola: https://www.instagram.com/reel/CiF2nB1oonf/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

0

O której godzinie mniej więcej będzie Makhachev - Oliveira?

0

Myślicie, że gdyby Leo do nas wrócił, to dostałby opaskę kapitana?

0

Ja dodam, że gdyby Kounde się nie wykurował i dzisiaj by grał Pique, to byśmy dostali 5-6 w pysk

0

Oni grają jakby zatracili wszelkie techniczne umiejętności. Ani przyjąć dobrze, ani podać prosto. Dawno mi tak oczy nie krwawiły przy oglądaniu czegokolwiek. Czuję się jakbym nie oglądał piłki nożnej

0

@ProMILs odpowiedź: ani jeden, ani drugi ;)

1

@masq tyle, że Busquets w ważnym meczu w LM co roku popełnia wielbłądy i jest to klasyczek. Pedri jest młody, daje drużynie dużo więcej w takich meczach i będzie jeszcze dużo lepszy

0

Prawda jest taka, że moglibyśmy mieć pomoc i atak jak City i Bayern, ale z obroną +30 (Pique, Alonso, Roberto) i Busquetsem i tak byśmy ten miesiąc spierniczyli. Tutaj naprawdę można zrzucić winę na kontuzje środkowych obrońców, bo gramy taką samą defensywą, jak przez ostatnie lata. Balde i Riad nic by nie zmienili, ku zdziwieniu co niektórych. Gdzie chłopak 18-19 letni ma przepchać takiego byka jak Dzeko, Lautaro albo Barella? Warto wspomnieć, że nasza pomoc tez się opiera na bardzo młodych chłopakach, którzy się będą polepszać. Sukcesy jeszcze przyjdą, ja przynajmniej widzę ciągłą poprawę i tego optymizmu życzę wszystkim płaczkom.

3

@VegetaPolska spokojnie, Polska w grupie odpadnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?