Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore w obronie jeszcze w miarę pewnie, ale ich kontry nie istnieją - mają tyle okazji do ładnej kontry i zamknięcia meczu, a w ogóle nie ogarniają jak to rozegrać i... zwolnienie akcji.
0
@LUPR
Kontuzja kolana i skrzydłowy, wiadomo.
Powtórzę - facet był wybitnym piłkarzem, bardzo wszechstronnym. Ale kiedyś. Od około dekady gość jest świetnym egzekutorem - nikim więcej.
1
Belgowie nieporadnie strasznie kontrują...
1
@Encore
Czyli jeśli wcześniej był faul to Pepe może zabić i nie poniesie konsekwencji niczym Tomasz H.?
14
Człowiek z Realu wyjdzie, ale Real z człowieka nigdy :D
0
@LUPR
Rozumiem, że to Twój idol zapewne ale to jest tylko i wyłącznie doskonały egzekutor od wielu lat. Nikt więcej. Zero rozegrania, zero dryblingu, słaba szybkość czy mobilność.
Facet ma świetne główki, wybitne wykończenie akcji i tyle. Ale w latach 2006-2010 robił wrażenie - wtedy facet był zdecydowanie bardziej kompletny - drybling, rzuty wolne, siła, szybkość. Top.
8
Verma mógłby zajść bardzo daleko gdyby nie kontuzje, zawsze chłop conajmniej solidny, bez wylewów.
0
@LUPR
Wow, potężny Ronaldo, najlepszy piłkarz wszechczasów podał dobrze do kolegi po okiwaniu rywala :D
2
@Rust_Cohle
Jak zwykle - czeka na wolnego/karnego/dobitkę/wrzutkę i co raz macha rękami, że koledzy słabo grają.
13
Leon poziom wyżej i ogrywamy Brazylię.
No ale siatkówka już taka jest - Kurek ma zajebisty weekend grania, to Leon lekko po kreską.
2
@Rust_Cohle
Jest Belgiem ale bardzo się utożsamia z Naszym krajem i od początku mówił, że chce nauczyć się hymnu, języka, obyczajów itp.
0
@FCB24
Kurek mam wrażenie, że zawsze tak ma.
Turnieje przed Mundialem/Igrzyskami średnio, nawet na docelowych imprezach się rozkręca z meczu na mecz, ale w najważniejszych meczach nie zawodzi.
1
@Janiama
Polska wygra 2:0
Hiszpania wygra 3:0
0
@kaamil1910
Kuba Moder.
0
@Herato
Jeśli zagramy odważnie to wydaje mi się, że możemy ich minimalnie 1:0 ograć, chociaż są mocni z tyłu.
0
@Yosemite
Warto dodać, że to młody chłopak jest jeszcze :)
1
@Yosemite
Mało kto go pamięta, a mi jego grę obecnie przypomina Harry Kane ;)
1
@Sulimo
Dianą zamiatałem Rifta od silvera po diament - póki jej nie zmienili. W zasadzie zmienili jej tylko skille - W zamiast R i odwrotnie. Nie mogłem się przestawić o od tamtej pory zagrałem nią z 5 razy...
1
@IbrahimAfellay
Ale jednak Di Maria, Lo Celso, De Paul, Paredes czy Tagliafico to conajmniej poziom wyżej niż Jozwiak, Krychowiak, Linetty, Zieliński czy Rybus...
1
@Janiama
Holandia 3-1 Austria
1
@Cule1234
Obaj przeciętnie w ataku, obaj jedyne co dają to zagrywka - z tym, że Kaczmarek jest całkiem niezły w bloku i potrafi przyjmować, więc w razie czego jakby trzeba było stanąć w jakimś ustawieniu czwórką w przyjęciu to Kaczmarek sobie poradzi. Moim zdaniem w tym wyścigu lekko prowadzi Kaczmarek ale nic nie jest rozstrzygnięte, szczególnie że wczoraj dobry mecz zagrał Muzaj.
2
@Cule1234
Nie do mnie pytanie ale Leon, Semeniuk i Kubiak pojadą na pewno. Ostatnie miejsce moim zdaniem będzie dla Śliwki lub Fornala. Z lekkim wskazaniem na Śliwkę - bo trener mu ufa, zna go, Olek lepiej przyjmuje, w razie czego wejdzie na poprawę przyjęcia lub zagra za libero. Fornal jest w lepszej dyspozycji, to na pewno ale to taki przyjmujący o bliskiej charakterystyce co Kubiak i Semeniuk, za to Leon jest typowo ofensywny, więc wydaje mi się, że Vital weźmie defensywnego Śliwkę.
3
Argentyna się z meczu na mecz będzie rozkręcać jak na ostatnim Copa, oby nie trafić na Brazylię przed ewentualnym finałem jeśli tam awansują.
0
@eNnfse
Nie widziałem go w akcji w ostatnich meczach Argentyny także wierzę na słowo
10
Ci trenerzy Argentyny zawsze z tym składem kombinują...
Masz solidnego Pazzelle i Lisandro Martineza na stoperze to grają tym elektrycznym Otamendim lub wynalazkiem Quatrą.
Masz porządnego prawego obrońcę, który miał naprawdę fajną końcówkę sezonu w zwycięzcy ligi Europy (Foyth) to grasz Montanielem z ligi argentyńskiej.
Masz z przodu porządną ekipę - Aguero, bracia Correa, di Maria? Wystawiasz wynalazki typu Gonzalez.
1
@MontelQ
No Otamendi zamiast przerwać akcje przed karnym to się zabił o własne nogi prawie, więc o co chodzi?
0
@PatrykBarca
Strzałów było chyba 15 łącznie i jeden celny, ale nie po nim padł gol jak coś.
7
Zieliński chyba jako jedyny na chociaż lekki plus...
1
@Janiama
2:0 dla Polski
2
@EleanoR
Memphis np kiedyś powiedział, że chce mieć na koszulce imię, a nie nazwisko, bo nazwisko Depay jest po jego ojcu, który zostawił jego rodzinę i nie chce być kojarzony z ojcem.